Rozhodčí: R1 Majrychová Simona · R2 Bukorová Denisa · R3 Franková Květa
Vrchní rozhodčí: Majrychová Simona · Technický kontrolor: Lehká Alena · Technický specialista: Šmejkalová Markéta
Vrchní rozhodčí: Majrychová Simona · Technický kontrolor: Lehká Alena · Technický specialista: Šmejkalová Markéta
Pořadí od rozhodčích – jak by jízda dopadla, kdyby hodnotil jen jeden rozhodčí
| # | Závodník | R1 | R2 | R3 | Srážky | TSS |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Antonová MagdalenaSKK Arena Plzen | 121,68 | 122,23 | 125,10 | −0,50 | 23,01 |
| 2 | Ulčová ValérieSKK Arena Plzen | 219,41 | 220,08 | 321,51 | 20,34 | |
| 3 | Čížková AdrianaKrasobruslarsky klub Nejdek | 318,77 | 319,34 | 221,89 | 19,99 | |
| 4 | Boučková ViktorieKlub brusleni Ricany | 418,04 | 417,98 | 421,25 | 19,08 |
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1A+1Lo | 1,60 | +0,11 | 1 | 1 | 1 | 1,71 |
| 2 | CCoSpB1 | 2,00 | +0,20 | 1 | 1 | 1 | 2,20 |
| 3 | 2S2 | 1,30 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,30 |
| 4 | 1A1 | 1,10 | +0,07 | 1 | 1 | 0 | 1,17 |
| 5 | StSq2 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 6 | 1Lz1 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 7 | 1F1 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 8 | 1Lz1 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 9 | SSpB1 | 1,30 | +0,09 | 0 | 1 | 1 | 1,39 |
| TES od rozhodčího | 9,421 | 9,551 | 9,441 | 9,47 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice1 | 1,70 | 2,67 | 2,50 | 2,50 | 3,00 | 4,54 | |
| Prezentace1 | 1,70 | 2,92 | 2,75 | 2,75 | 3,25 | 4,96 | |
| Bruslařské dovednosti1 | 1,70 | 2,67 | 2,25 | 2,50 | 3,25 | 4,54 | |
| PCS od rozhodčího | 12,761 | 13,181 | 16,161 | 14,04 | |||
| Celkem od rozhodčího (srážky −0,50) | 21,681 | 22,231 | 25,101 | 23,01 | |||
Základ 9,001GOE 0,471Skoky 5,881Piruety 3,591TES 9,471PCS 14,041
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1A5 | 1,10 | -0,29 | -3 | -2 | -3 | 0,81 |
| 2 | 2S2 | 1,30 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,30 |
| 3 | SSpB2 | 1,30 | -0,04 | -1 | 0 | 0 | 1,26 |
| 4 | A F | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 5 | 1Lz+1T1 | 1,00 | -0,04 | -1 | -1 | 0 | 0,96 |
| 6 | 1Lz1 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 7 | 1F1 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 8 | StSq2 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 9 | CCoSpB2 | 2,00 | -0,13 | -1 | -1 | 0 | 1,87 |
| TES od rozhodčího | 7,083 | 7,323 | 7,472 | 7,30 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice2 | 1,70 | 2,50 | 2,25 | 2,50 | 2,75 | 4,25 | |
| Prezentace2 | 1,70 | 2,50 | 2,50 | 2,25 | 2,75 | 4,25 | |
| Bruslařské dovednosti1 | 1,70 | 2,67 | 2,50 | 2,75 | 2,75 | 4,54 | |
| PCS od rozhodčího | 12,332 | 12,762 | 14,043 | 13,04 | |||
| Celkem od rozhodčího | 19,412 | 20,082 | 21,513 | 20,34 | |||
Základ 7,803GOE -0,503Skoky 4,174Piruety 3,132TES 7,303PCS 13,042
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSpB | 1,30 | -0,13 | -1 | -1 | -1 | 1,17 |
| 2 | 1A3 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 3 | 2S4 | 1,30 | -0,13 | -1 | -1 | -1 | 1,17 |
| 4 | 1Lz+1T2 | 1,00 | -0,06 | -1 | -1 | -1 | 0,94 |
| 5 | 1F1 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 6 | 1A6 F | 1,10 | -0,55 | -5 | -5 | -5 | 0,55 |
| 7 | 1F1 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 8 | StSq2 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 9 | CCoSpBV3 | 1,50 | -0,05 | -1 | 0 | 0 | 1,45 |
| TES od rozhodčího | 7,282 | 7,432 | 7,433 | 7,38 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice2 | 1,70 | 2,50 | 2,25 | 2,25 | 3,00 | 4,25 | |
| Prezentace3 | 1,70 | 2,42 | 2,25 | 2,25 | 2,75 | 4,11 | |
| Bruslařské dovednosti3 | 1,70 | 2,50 | 2,25 | 2,50 | 2,75 | 4,25 | |
| PCS od rozhodčího | 11,493 | 11,913 | 14,462 | 12,61 | |||
| Celkem od rozhodčího | 18,773 | 19,343 | 21,892 | 19,99 | |||
Základ 8,302GOE -0,924Skoky 4,763Piruety 2,623TES 7,382PCS 12,613
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1A1 | 1,10 | +0,07 | 1 | 0 | 1 | 1,17 |
| 2 | 1Lz1 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 3 | 1Lz5 | 0,60 | -0,06 | -1 | -1 | -1 | 0,54 |
| 4 | 2S1 | 1,30 | +0,04 | 0 | 0 | 1 | 1,34 |
| 5 | CoSp | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 6 | StSqB1 | 1,60 | -0,27 | -2 | -2 | -1 | 1,33 |
| 7 | 1A3 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 8 | 1F+1Lo | 1,00 | -0,05 | -1 | 0 | -2 | 0,95 |
| 9 | SSp3 F | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| TES od rozhodčího | 6,984 | 6,924 | 7,224 | 7,03 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice4 | 1,70 | 2,42 | 2,25 | 2,25 | 2,75 | 4,11 | |
| Prezentace4 | 1,70 | 2,17 | 2,00 | 2,00 | 2,50 | 3,69 | |
| Bruslařské dovednosti3 | 1,70 | 2,50 | 2,25 | 2,25 | 3,00 | 4,25 | |
| PCS od rozhodčího | 11,064 | 11,064 | 14,034 | 12,05 | |||
| Celkem od rozhodčího | 18,044 | 17,984 | 21,254 | 19,08 | |||
Základ 7,304GOE -0,272Skoky 5,702Piruety 0,004Kroky a ostatní 1,331TES 7,034PCS 12,054
R1, R2… = rozhodčí. Pořadí od rozhodčích a řádky „od rozhodčího“ ukazují body a pořadí, jaké by jízda měla, kdyby hodnotil jen ten jeden rozhodčí (prvek = základ + jeho GOE, komponenta = jeho známka × faktor, minus srážky); zeleně lepší a červeně horší pořadí než oficiální. Podbarvená známka se od ořezaného průměru panelu liší o 2 a víc stupňů GOE (u komponent o 1 bod a víc). Malé číslo u prvku = pořadí bodů za stejný prvek mezi všemi v této jízdě (3S a 3S< se počítají spolu), u součtů a komponent pořadí v jízdě. Úřední výsledky vydává pořadatel závodu.