Rozhodčí: R1 Bajtalonová Eva · R2 Procházka Zdeněk · R3 Houšková Markéta
Vrchní rozhodčí: Bajtalonová Eva · Technický kontrolor: Lehká Alena · Technický specialista: Fuchsová Dina
Vrchní rozhodčí: Bajtalonová Eva · Technický kontrolor: Lehká Alena · Technický specialista: Fuchsová Dina
Pořadí od rozhodčích – jak by jízda dopadla, kdyby hodnotil jen jeden rozhodčí
| # | Závodník | R1 | R2 | R3 | Srážky | TSS |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kalušová TerezaKK Stadion Praha | 127,88 | 128,16 | 127,50 | 27,84 | |
| 2 | Uhliarik MiaUSK Praha | 223,39 | 226,26 | 226,64 | 25,42 | |
| 3 | Ihnátová KarolínaKK Stadion Praha | 317,81 | 318,23 | 317,39 | 17,81 | |
| 4 | Gottwaldová PavlaKK Stadion Praha | 415,32 | 415,17 | 413,26 | −0,50 | 14,59 |
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1A1 | 1,10 | +0,04 | 1 | 0 | 0 | 1,14 |
| 2 | 1F+1Lo1 | 1,00 | +0,03 | 1 | 1 | 0 | 1,03 |
| 3 | 1Lz3 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 4 | SSpB1 | 1,30 | +0,17 | 1 | 2 | 1 | 1,47 |
| 5 | 1A2 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 6 | 1Lz1 | 0,60 | +0,04 | 1 | 1 | 0 | 0,64 |
| 7 | 1F2 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 8 | CoSpB1 | 1,80 | +0,18 | 1 | 1 | 1 | 1,98 |
| 9 | StSqB1 | 1,60 | +0,21 | 2 | 1 | 1 | 1,81 |
| TES od rozhodčího | 10,451 | 10,311 | 10,071 | 10,27 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice1 | 1,70 | 3,42 | 3,25 | 3,50 | 3,50 | 5,81 | |
| Prezentace1 | 1,70 | 3,42 | 3,50 | 3,50 | 3,25 | 5,81 | |
| Bruslařské dovednosti1 | 1,70 | 3,50 | 3,50 | 3,50 | 3,50 | 5,95 | |
| PCS od rozhodčího | 17,431 | 17,851 | 17,431 | 17,57 | |||
| Celkem od rozhodčího | 27,881 | 28,161 | 27,501 | 27,84 | |||
Základ 9,601GOE 0,671Skoky 5,011Piruety 3,451Kroky a ostatní 1,811TES 10,271PCS 17,571
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1F1 | 0,50 | +0,02 | 0 | 1 | 0 | 0,52 |
| 2 | 1A2 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 3 | 1Lz1 | 0,60 | +0,04 | 0 | 1 | 1 | 0,64 |
| 4 | CoSpB1 | 1,80 | +0,18 | 1 | 1 | 1 | 1,98 |
| 5 | StSqB2 | 1,60 | +0,11 | 0 | 1 | 1 | 1,71 |
| 6 | 1Lz3 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 7 | 1F+1Lo1 | 1,00 | +0,03 | 0 | 1 | 1 | 1,03 |
| 8 | 1A2 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 9 | SSpB3 | 1,30 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,30 |
| TES od rozhodčího | 9,782 | 10,102 | 10,052 | 9,98 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice2 | 1,70 | 3,00 | 2,50 | 3,25 | 3,25 | 5,10 | |
| Prezentace2 | 1,70 | 3,08 | 2,75 | 3,25 | 3,25 | 5,24 | |
| Bruslařské dovednosti2 | 1,70 | 3,00 | 2,75 | 3,00 | 3,25 | 5,10 | |
| PCS od rozhodčího | 13,612 | 16,162 | 16,592 | 15,44 | |||
| Celkem od rozhodčího | 23,392 | 26,262 | 26,642 | 25,42 | |||
Základ 9,601GOE 0,382Skoky 4,992Piruety 3,282Kroky a ostatní 1,712TES 9,982PCS 15,442
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1F+1T | 0,90 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,90 |
| 2 | 1Lz3 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 3 | 1A2 | 1,10 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 1,10 |
| 4 | SSpB2 | 1,30 | +0,13 | 1 | 1 | 1 | 1,43 |
| 5 | StSq4 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 6 | 1Lo1 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 7 | 1F2 | 0,50 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,50 |
| 8 | 1Lo3 | 0,50 | -0,05 | -1 | -1 | -1 | 0,45 |
| 9 | CSp*1 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| TES od rozhodčího | 5,483 | 5,483 | 5,483 | 5,48 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice3 | 1,70 | 2,42 | 2,50 | 2,50 | 2,25 | 4,11 | |
| Prezentace3 | 1,70 | 2,25 | 2,00 | 2,50 | 2,25 | 3,83 | |
| Bruslařské dovednosti3 | 1,70 | 2,58 | 2,75 | 2,50 | 2,50 | 4,39 | |
| PCS od rozhodčího | 12,333 | 12,753 | 11,913 | 12,33 | |||
| Celkem od rozhodčího | 17,813 | 18,233 | 17,393 | 17,81 | |||
Základ 5,403GOE 0,083Skoky 4,053Piruety 1,433TES 5,483PCS 12,333
| # | Prvek | Základ | GOE | R1 | R2 | R3 | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | StSqB3 | 1,60 | -0,21 | -1 | -1 | -2 | 1,39 |
| 2 | 1S | 0,40 | -0,08 | -2 | -2 | -2 | 0,32 |
| 3 | 1F5 | 0,50 | -0,03 | 0 | -1 | -1 | 0,47 |
| 4 | CSp*1 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| 5 | 1F4 | 0,50 | -0,02 | 0 | 0 | -1 | 0,48 |
| 6 | 1Lz3 | 0,60 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,60 |
| 7 | 1Lo2 | 0,50 | -0,03 | 0 | -1 | -1 | 0,47 |
| 8 | 1Lo+1T | 0,90 | -0,03 | 0 | -1 | -1 | 0,87 |
| 9 | SSp4 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
| TES od rozhodčího | 4,764 | 4,614 | 4,404 | 4,60 | |||
| Komponenta | Faktor | Známka | Body | ||||
| Kompozice4 | 1,70 | 2,17 | 2,25 | 2,25 | 2,00 | 3,69 | |
| Prezentace4 | 1,70 | 1,92 | 2,00 | 2,00 | 1,75 | 3,26 | |
| Bruslařské dovednosti4 | 1,70 | 2,08 | 2,25 | 2,25 | 1,75 | 3,54 | |
| PCS od rozhodčího | 11,064 | 11,064 | 9,364 | 10,49 | |||
| Celkem od rozhodčího (srážky −0,50) | 15,324 | 15,174 | 13,264 | 14,59 | |||
Základ 5,004GOE -0,404Skoky 3,214Piruety 0,004Kroky a ostatní 1,393TES 4,604PCS 10,494
R1, R2… = rozhodčí. Pořadí od rozhodčích a řádky „od rozhodčího“ ukazují body a pořadí, jaké by jízda měla, kdyby hodnotil jen ten jeden rozhodčí (prvek = základ + jeho GOE, komponenta = jeho známka × faktor, minus srážky); zeleně lepší a červeně horší pořadí než oficiální. Podbarvená známka se od ořezaného průměru panelu liší o 2 a víc stupňů GOE (u komponent o 1 bod a víc). Malé číslo u prvku = pořadí bodů za stejný prvek mezi všemi v této jízdě (3S a 3S< se počítají spolu), u součtů a komponent pořadí v jízdě. Úřední výsledky vydává pořadatel závodu.