| 1 |
Rychtaříková NikolaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06065 |
|
8 |
1 741,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 3. | 416,75 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 1. | ✓568,40 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 1. | 492,66 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 1. | ✓570,24 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 2. | 447,60 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 1. | 438,48 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 2. | 498,17 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 1. | 510,84 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 1. | ✓603,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 741,69
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 11. 2016 | Malá cena Pardubic – 47. ročník26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 13,00 |
|
| 2 |
Fričová KateřinaUSK Praha |
USK Praha |
01252 |
|
8 |
1 638,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 2. | 487,20 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 2. | 420,21 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 2. | ✓491,04 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 1. | ✓569,16 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 3. | 417,76 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 1. | ✓578,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 638,72
|
| 3 |
Plašovská BarboraBK Ostrava |
BK Ostrava |
01330 |
|
7 |
1 537,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 4. | 383,41 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 2. | ✓462,52 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 6. | 389,76 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 1. | ✓557,90 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 7. | 325,08 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 2. | ✓516,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 537,32
|
| 4 |
Kratochvílová IvanaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02564 |
|
7 |
1 524,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 2. | ✓450,09 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 1. | ✓537,12 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 1. | ✓537,12 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 5. | 411,84 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 2. | 362,88 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 2. | 433,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 524,33
|
| 5 |
Cimlová DenisaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01168 |
|
6 |
1 518,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 1. | ✓533,44 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 2. | ✓462,52 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 1. | ✓522,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 518,16
|
| 6 |
Kenická KarinTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
02207 |
|
7 |
1 426,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 10. | 313,32 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 16. | 223,80 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 10. | 324,80 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 2. | ✓478,20 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 3. | 459,36 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 6. | 395,25 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 3. | ✓466,03 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 3. | ✓482,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 426,67
|
| 7 |
Nentvichová KateřinaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02090 |
|
7 |
1 345,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 5. | 366,74 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 3. | ✓432,68 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 3. | ✓454,72 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 5. | 398,50 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 3. | ✓458,49 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 4. | 371,52 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 5. | 430,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 345,89
|
| 8 |
Bajzová JulieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06180 |
|
8 |
1 344,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 6. | 350,07 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 5. | ✓406,00 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 2. | ✓490,11 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 5. | 287,28 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 3. | 402,48 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 4. | ✓447,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 344,09
|
| 9 |
Odnohová KarolínaUSK Praha |
USK Praha |
01477 |
|
8 |
1 259,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 10. | 313,32 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 6. | 333,27 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 4. | ✓414,44 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 4. | ✓427,68 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 6. | 272,16 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 5. | ✓417,82 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 11. | 327,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 259,94
|
| 10 |
Poljanyčka MarieUSK Praha |
USK Praha |
|
|
7 |
1 187,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 9. | 341,04 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 3. | ✓391,23 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 7. | 380,16 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 5. | ✓411,06 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 4. | 302,40 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 7. | ✓385,68 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 15. | 258,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 187,97
|
| 11 |
Motlochová DominikaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01326 |
|
7 |
1 183,47 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 7. | 333,40 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 9. | 328,24 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 7. | ✓373,52 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 3. | ✓446,32 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 8. | ✓363,63 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 8. | 328,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 183,47
|
| 12 |
Masárová VanesaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
01146 |
|
7 |
1 157,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 5. | ✓387,92 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 4. | ✓422,24 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 5. | ✓347,76 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 13. | 270,98 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 14. | 269,28 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 8. | 241,92 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 14. | 273,19 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 13. | 292,91 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 157,92
|
| 13 |
Návesníková KristýnaUSK Praha |
USK Praha |
01269 |
|
8 |
1 150,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 12. | 250,05 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 3. | ✓432,68 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 6. | ✓396,00 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 11. | ✓321,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 150,08
|
| 14 |
Lesniaková KateřinaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02094 |
|
7 |
1 149,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 8. | 316,73 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 5. | ✓387,92 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 9. | ✓348,48 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 10. | 332,01 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 15. | 257,12 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 6. | ✓413,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 149,92
|
| 15 |
Štramberská AlžbětaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06181 |
|
8 |
1 143,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 6. | ✓373,00 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 8. | ✓343,16 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 4. | ✓426,87 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 16. | 120,96 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 6. | 340,56 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 16. | 241,22 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 143,03
|
| 16 |
Horňáková EditaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01175 |
|
7 |
1 134,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 4. | ✓402,84 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 8. | 357,28 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 4. | ✓362,25 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 8. | ✓369,61 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 5. | 356,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 134,70
|
| 17 |
Machátová MarieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05975 |
|
7 |
1 107,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 7. | ✓358,08 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 13. | 268,56 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 4. | ✓387,92 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 18. | 208,91 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 12. | 247,68 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 9. | ✓361,83 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 107,83
|
| 18 |
Kopećová NellaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
02208 |
|
8 |
1 079,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 12. | 283,48 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 14. | 253,64 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 16. | 227,36 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 10. | ✓318,80 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 8. | ✓364,32 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 15. | 252,96 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 18. | 179,04 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 14. | 216,72 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 7. | ✓396,29 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 079,41
|
| 19 |
Kwiek JuliaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
00037 |
|
7 |
1 074,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 4. | ✓402,84 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 6. | ✓382,56 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 20. | 174,24 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 16. | 208,88 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 13. | ✓289,26 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 11. | 263,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 074,66
|
| 20 |
Šteflová JulieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01850 |
|
8 |
1 073,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 9. | 300,06 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 8. | ✓343,16 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 8. | ✓350,68 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 7. | ✓379,44 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 17. | 223,99 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 073,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | 43. rocnik Havirovske ruze18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 13,00 |
|
| 21 |
Sobotíková MarkétaKK Orlová |
KK Orlová |
01769 |
|
7 |
1 059,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 11. | 266,72 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 11. | 298,40 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 12. | 283,48 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 18. | 194,88 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 8. | 304,29 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 7. | ✓366,62 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 17. | 221,76 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 9. | ✓347,82 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 13. | 253,64 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 13. | 232,20 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 10. | ✓344,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 059,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 17,00 |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 15,00 |
|
| 22 |
Pokorná KristýnaUSK Praha |
USK Praha |
01272 |
|
8 |
1 033,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 9. | ✓328,24 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 15. | 243,60 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 16. | 223,16 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 10. | ✓332,64 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 5. | ✓373,00 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 10. | 278,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 033,88
|
| 23 |
Zhmutská KamilaUSK Praha |
USK Praha |
04601 |
|
7 |
1 016,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 6. | ✓358,08 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 7. | ✓257,04 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 6. | ✓401,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 016,87
|
| 24 |
Urbanová TamaraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05080 |
|
8 |
1 011,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 10. | 283,39 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 15. | 238,72 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 7. | ✓358,08 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 14. | 259,84 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 9. | 289,80 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 13. | 284,58 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 7. | ✓343,16 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 9. | 226,80 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 12. | 305,33 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 18. | 154,80 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 12. | ✓310,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 011,38
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 15,00 |
|
| 25 |
Milčinská PetraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05082 |
|
8 |
1 000,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 14. | 216,71 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 16. | 223,80 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 6. | ✓373,00 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 11. | ✓308,56 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 7. | ✓318,78 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 12. | 300,39 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 17. | 170,28 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 19. | 189,53 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 000,34
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 10,00 |
|
| 26 |
Dusha MariyaUSK Praha |
USK Praha |
|
|
7 |
945,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 18. | 150,03 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 19. | ✓179,04 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 3. | ✓332,64 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 4. | ✓433,89 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 945,57
|
| 27 |
Puškárová AnnaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
|
|
7 |
929,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 13. | ✓233,38 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 17. | 208,88 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 11. | ✓316,80 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 13. | 166,32 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 17. | 224,98 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 8. | ✓379,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 929,24
|
| 28 |
Gajdošová OlušaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
00737 |
|
8 |
923,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 14. | 253,64 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 13. | ✓276,08 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 16. | 188,37 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 15. | 253,44 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 12. | 268,56 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 9. | ✓353,54 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 9. | ✓294,12 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 14. | 275,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 923,74
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | XXVI. rocnik Vanocniho zavodu18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 13,00 |
|
| 29 |
Polášková ZoraFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
|
|
6 |
889,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 15. | ✓238,72 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 22. | 129,92 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 9. | ✓334,74 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 25. | 95,04 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 11. | ✓316,20 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 25. | 86,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 889,66
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | 43. rocnik Havirovske ruze18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 4,00 |
|
| 30 |
Večeřová SabinaKK Orlová |
KK Orlová |
01762 |
|
7 |
886,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 15. | 200,04 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 19. | 179,04 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 11. | ✓298,40 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 12. | 246,33 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 12. | ✓286,92 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 12. | ✓300,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 886,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 13,00 |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 6,00 |
|
| 31 |
Voloshina ViktoriyaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03138 |
|
8 |
871,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 17. | 208,88 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 20. | 164,12 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 11. | ✓302,86 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 13. | ✓285,12 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 16. | 237,15 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 11. | ✓283,48 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 10. | 211,68 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 16. | 241,05 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 19. | 139,32 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 23. | 120,61 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 871,46
|
| 32 |
Holubová NatálieIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05561 |
|
8 |
868,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 16. | 183,37 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 20. | 164,12 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 14. | ✓217,35 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 18. | 205,92 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 9. | ✓313,32 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 14. | 151,20 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 10. | ✓337,47 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 16. | 185,76 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 18. | 206,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 868,14
|
| 33 |
Pekařová KateřinaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01853 |
|
8 |
761,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 19. | 133,36 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 19. | 178,64 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 14. | ✓255,04 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 11. | ✓196,56 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 8. | ✓309,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 761,20
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | 43. rocnik Havirovske ruze18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 8,00 |
|
| 34 |
Kratochvílová TerezaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
|
|
6 |
706,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 29. | 0,00 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 10. | ✓275,31 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 24. | 95,64 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 16. | ✓237,60 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 17. | ✓193,96 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 24. | 61,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 706,87
|
| 35 |
Paseková MagdalénaKK Orlová |
KK Orlová |
01918 |
|
7 |
695,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 20. | 116,69 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 22. | ✓134,28 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 12. | ✓292,32 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 27. | 47,82 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 24. | 110,88 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 14. | ✓268,77 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 695,37
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 8,00 |
|
| 36 |
Bílková GvendolínaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
|
|
7 |
693,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 24. | 50,01 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 13. | ✓268,56 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 18. | 193,96 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 19. | 175,34 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 15. | ✓223,80 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 12. | 181,44 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 21. | 160,70 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 15. | ✓201,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 693,60
|
| 37 |
Karlíková KarolínaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06286 |
|
6 |
657,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 11. | ✓260,82 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 17. | ✓207,22 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 26. | 79,20 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 19. | ✓189,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 657,76
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VII. ročník - Zlatý Hrozen 201629. 10. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 4,00 |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 8,00 |
|
| 38 |
Hospodková KateřinaUSK Praha |
USK Praha |
06001 |
|
6 |
615,96 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 13. | ✓231,84 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 18. | ✓191,28 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 20. | 173,91 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 19. | ✓192,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 615,96
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | Krušnohorská brusle 44. ročník5. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 4,00 |
| 19. 11. 2016 | Velká cena Podřípska XI. ročník19. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 10,00 |
| 25. 2. 2017 | Kralupska klicka XLI. rocnik25. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 13,00 |
| 18. 3. 2017 | Velka cena mesta Mlada Boleslav18. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 7,00 |
|
| 39 |
Pejchová AdélaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05593 |
|
7 |
568,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 26. | 74,60 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 15. | ✓202,86 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 23. | ✓126,48 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 14. | ✓238,72 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 1. | 0,00 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 27. | 51,69 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 568,06
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 11. 2016 | IV.ročník Memoriálu Karla Diviše6. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 4,00 |
| 26. 11. 2016 | Malá cena Pardubic – 47. ročník26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 4,00 |
| 3. 12. 2016 | X. rocnik Novomestske bruslicky3. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 10,00 |
| 18. 12. 2016 | XXVI. rocnik Vanocniho zavodu18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 8,00 |
|
| 40 |
Messina MichelleKK Orlová |
KK Orlová |
01759 |
|
7 |
566,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 17. | ✓166,70 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 18. | ✓193,96 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 21. | 146,16 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 25. | 79,70 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 21. | 158,40 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 18. | ✓205,53 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 15. | 136,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 566,19
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 12,00 |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 10,00 |
|
| 41 |
Hůserková TerezieAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01165 |
|
7 |
561,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 22. | ✓134,28 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 25. | 89,52 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 26. | 63,76 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 10. | ✓298,40 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 23. | ✓128,56 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 1. | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 561,24
|
| 42 |
Vršková NelaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02450 |
|
6 |
536,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 21. | 100,02 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 24. | 104,44 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 26. | 64,96 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 22. | ✓142,56 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 17. | ✓221,34 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 17. | 105,84 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 22. | 92,88 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 20. | ✓172,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 536,20
|
| 43 |
Szottková NatálieFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
01061 |
|
7 |
500,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 25. | 81,20 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 15. | ✓239,10 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 21. | ✓158,10 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 24. | ✓103,38 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 500,58
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | 43. rocnik Havirovske ruze18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 6,00 |
|
| 44 |
Viktorýnová BarboraTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
01149 |
|
7 |
457,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 21. | ✓149,20 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 21. | ✓149,20 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 18. | ✓159,39 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 21. | 143,46 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 23. | 77,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 457,79
|
| 45 |
Holubová KristýnaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05517 |
|
7 |
455,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 26. | 74,60 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 24. | 97,44 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 19. | ✓144,90 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 21. | ✓134,28 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 20. | ✓176,77 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 455,95
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | XXVI. rocnik Vanocniho zavodu18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 4,00 |
|
| 46 |
Čajánková TerezaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01852 |
|
7 |
446,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 22. | 83,35 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 17. | ✓211,12 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 23. | ✓111,58 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 20. | ✓123,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 446,54
|
| 47 |
Pavlasová AlžbětaBK Havlíčkův Brod |
BK Havlíčkův Brod |
00621 |
|
7 |
436,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 21. | 115,92 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 22. | ✓127,52 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 25. | 94,86 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 19. | ✓164,12 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 18. | 90,72 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 22. | ✓144,63 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 21. | 108,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 436,27
|
| 48 |
Marková KarolínaPodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
00204 |
|
6 |
390,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 20. | ✓130,41 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 24. | ✓110,67 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 20. | ✓149,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 390,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | Krušnohorská brusle 44. ročník5. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 2,00 |
| 19. 11. 2016 | Velká cena Podřípska XI. ročník19. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 8,00 |
| 26. 11. 2016 | Slánská brusle 37 rocnik26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 7,00 |
| 3. 12. 2016 | Podkrusnohorsky pohar 9. rocnik3. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 4,00 |
| 25. 2. 2017 | Kralupska klicka XLI. rocnik25. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 3,00 |
| 18. 3. 2017 | Velka cena mesta Mlada Boleslav18. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 13,00 |
|
| 49 |
Turoňová BarboraVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06434 |
|
7 |
389,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 25. | ✓89,52 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 27. | 59,68 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 20. | ✓162,40 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 26. | 79,05 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 22. | ✓137,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 389,76
|
| 50 |
|
|
|
9 |
|
375,33 |
| 51 |
Veselá HanaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
01297 |
|
7 |
353,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 24. | ✓104,44 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 20. | ✓159,40 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 27. | 63,24 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 24. | ✓89,52 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 20. | 60,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 353,36
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 5,00 |
|
| 52 |
Žaloudková RenataKK Pardubice |
KK Pardubice |
|
|
7 |
276,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 27. | ✓59,68 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 28. | 32,48 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 29. | 31,62 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 23. | ✓104,44 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 24. | ✓112,49 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 276,61
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 11. 2016 | Malá cena Pardubic – 47. ročník26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 8,00 |
| 21. 1. 2017 | Mladoboleslavsky pohar - 8. rocnik21. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 4,00 |
|
| 53 |
Chernetská JulijaKK Rokycany |
KK Rokycany |
03843 |
|
7 |
243,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 28. | 44,76 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 23. | ✓86,94 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 29. | 15,94 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 30. | 15,84 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 26. | ✓59,68 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 25. | ✓96,42 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 243,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 3. 2017 | Rokycanske Ostri III. rocnik4. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 2,00 |
|
| 54 |
Foersterová DianaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01458 |
|
8 |
235,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 23. | ✓119,36 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 22. | ✓101,43 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 29. | ✓14,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 235,71
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 12. 2016 | X. rocnik Novomestske bruslicky3. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 5,00 |
| 18. 12. 2016 | XXVI. rocnik Vanocniho zavodu18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 6,00 |
| 21. 1. 2017 | Mladoboleslavsky pohar - 8. rocnik21. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 9,00 |
| 4. 2. 2017 | Českolipska pirueta V. rocnik4. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 14,00 |
| 18. 3. 2017 | Velka cena mesta Mlada Boleslav18. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 5,00 |
|
| 55 |
Vobořilová InésVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06292 |
|
6 |
190,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 19. | ✓190,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 190,08
|
| 56 |
Marejková TerezaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
|
|
8 |
176,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 25. | 33,34 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 28. | 44,76 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 27. | ✓48,72 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 28. | ✓47,43 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 26. | ✓80,35 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 25. | 46,44 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 29. | 17,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 176,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 11. 2016 | Orlovská piruetka20. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 11. | 6,00 |
|
| 57 |
Černá ZojaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
|
|
6 |
164,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 22. | ✓119,36 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 21. | ✓45,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 164,72
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 3. 2017 | Velka cena Mesta Prostejova 201725. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 4,00 |
|
| 58 |
Vocelová KateřinaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00902 |
|
7 |
150,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 30. | ✓14,92 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 24. | ✓72,45 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 27. | ✓63,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 150,73
|
| 59 |
Štědrá SabinaPodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
|
|
6 |
126,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 23. | ✓126,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 126,72
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | Krušnohorská brusle 44. ročník5. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 8,00 |
| 19. 11. 2016 | Velká cena Podřípska XI. ročník19. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 15,00 |
| 26. 11. 2016 | Slánská brusle 37 rocnik26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 5,00 |
| 25. 2. 2017 | Kralupska klicka XLI. rocnik25. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 8,00 |
|
| 60 |
Toncarová VeronikaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01646 |
|
7 |
123,13 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 26. | ✓43,47 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 28. | ✓47,52 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 29. | ✓32,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 123,13
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 12. 2016 | XXVI. rocnik Vanocniho zavodu18. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 3,00 |
| 21. 1. 2017 | Mladoboleslavsky pohar - 8. rocnik21. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 1,00 |
| 18. 3. 2017 | Velka cena mesta Mlada Boleslav18. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 8,00 |
|
| 61 |
Hubáčková AdélaHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
00972 |
|
6 |
92,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 25. | ✓57,96 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 28. | ✓34,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 92,42
|
| 62 |
Daví ElisabettaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
00874 |
|
8 |
89,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 26. | 16,67 |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 29. | ✓29,84 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 28. | ✓29,84 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 22. | ✓30,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 89,92
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 1. 2017 | Dragon Trophy7. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 9,00 |
|
| 63 |
Pojarová ValerieBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
|
|
6 |
80,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 30. | ✓15,81 |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 27. | ✓64,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 80,09
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 11. 2016 | IV.ročník Memoriálu Karla Diviše6. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 11,00 |
| 25. 2. 2017 | XXIV. rocnik Mala cena Noveho Mesta25. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 4,00 |
|
| 64 |
Klausová BeataASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
01120 |
|
7 |
48,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 2. 2017 | VC Náchoda4. 2. 2017 | 28. | ✓48,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,21
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | O pohár starosty města Ostrova22. 10. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 0,00 |
| 29. 10. 2016 | Velká cena Litvínova XXXI. ročník29. 10. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 7,00 |
| 12. 11. 2016 | Křišťálová brusle 201612. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 7,00 |
| 19. 11. 2016 | Velká cena Podřípska XI. ročník19. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 5,00 |
| 3. 12. 2016 | Podkrusnohorsky pohar 9. rocnik3. 12. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 11,00 |
| 14. 1. 2017 | Chebský špalíček - 201714. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 10,00 |
| 21. 1. 2017 | Mladoboleslavsky pohar - 8. rocnik21. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 7,00 |
| 18. 2. 2017 | Velka cena Mostu V. rocnik18. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 6,00 |
| 25. 2. 2017 | Kralupska klicka XLI. rocnik25. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 6,00 |
| 4. 3. 2017 | Zlata brusle Lovosic XXXIV. rocnik4. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 9,00 |
|
| 65 |
Mifková Mirjam LuisaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
01926 |
|
7 |
45,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 10. 2016 | VC Českého Těšína29. 10. 2016 | 30. | ✓14,92 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 26. | ✓30,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 45,88
|
| 66 |
Feixová KristýnaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
|
|
6 |
44,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 27. | ✓44,76 |
| 21. 1. 2017 | VC Uhesrkého Brodeu21. 1. 2017 | 1. | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 44,76
|
| 67 |
Ivanjuková NikolKraso Česká Lípa, z.s. |
Kraso Česká Lípa, z.s. |
02581 |
|
6 |
31,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 29. | ✓31,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,68
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | Krušnohorská brusle 44. ročník5. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 3,00 |
| 12. 11. 2016 | Křišťálová brusle 201612. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 4,00 |
| 14. 1. 2017 | Jestedska brusle XXXIX. rocnik14. 1. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 11,00 |
| 18. 3. 2017 | Velka cena mesta Mlada Boleslav18. 3. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 9,00 |
|
| 68 |
Harvánková AnetaBK Příbram |
BK Příbram |
|
|
6 |
28,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 27. | ✓28,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 28,98
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 11. 2016 | Malá cena Pardubic – 47. ročník26. 11. 2016 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 2,00 |
|
| 69 |
Podlahová KarolínaBK Příbram |
BK Příbram |
02362 |
|
6 |
14,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 28. | ✓14,49 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,49
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 2. 2017 | Žebracka bruslicka II. rocnik12. 2. 2017 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 0,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |