| 1 |
Reichmacherová TheaSKK Mariánské Lázně |
SKK Mariánské Lázně |
06182 |
|
7 |
1 639,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 1. | ✓515,88 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 1. | ✓604,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 1. | ✓519,12 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 2. | 339,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 639,80
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 12,00 |
|
| 2 |
Sýkorová KateřinaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01169 |
|
7 |
1 616,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 1. | ✓562,68 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 2. | 444,23 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 1. | ✓522,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 1. | ✓531,36 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 1. | 493,85 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 1. | 508,71 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 616,04
|
| 3 |
Vrašťáková MichaelaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05831 |
|
8 |
1 523,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 1. | 498,40 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 2. | ✓520,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 4. | 389,34 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 1. | ✓500,48 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 1. | ✓501,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 523,12
|
| 4 |
Novotná LucieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06196 |
|
8 |
1 391,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 2. | ✓484,53 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 4. | 386,91 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 2. | ✓449,50 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 2. | ✓457,56 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 2. | 432,14 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 2. | 423,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 391,59
|
| 5 |
Bajzová JulieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06180 |
|
8 |
1 334,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 6. | 390,75 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 4. | ✓453,60 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 3. | 397,44 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 4. | ✓454,68 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 2. | ✓426,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 334,94
|
| 6 |
Valentová AmelieUSK Praha |
USK Praha |
01283 |
|
7 |
1 334,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 8. | 313,28 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 5. | ✓374,92 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 5. | ✓353,28 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 1. | ✓606,24 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 7. | 334,56 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 5. | 352,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 334,44
|
| 7 |
Smolová KarolínaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
02022 |
|
8 |
1 300,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 3. | ✓453,27 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 3. | 415,57 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 4. | 370,24 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 3. | ✓420,50 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 2. | ✓426,88 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 4. | 398,52 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 4. | 376,38 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 4. | 366,86 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 3. | 393,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 300,65
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 26,00 |
|
| 8 |
Řehořková SoňaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
01701 |
|
8 |
1 291,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 6. | 358,25 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 2. | ✓427,20 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 5. | ✓377,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 3. | ✓487,20 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 9. | 306,68 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 7. | 248,33 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 6. | 338,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 291,40
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 25,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 30,00 |
|
| 9 |
Haberzettlová VictoriaUSK Praha |
USK Praha |
03317 |
|
7 |
1 250,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 3. | 398,72 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 3. | ✓418,18 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 3. | ✓428,04 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 3. | ✓404,26 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 250,48
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 21,00 |
|
| 10 |
Hašlarová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
01256 |
|
8 |
1 247,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 5. | 372,58 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 2. | ✓447,02 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 1. | ✓405,17 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 3. | ✓395,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 247,27
|
| 11 |
Zelená BarboraUSK Praha |
USK Praha |
01285 |
|
7 |
1 238,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 5. | ✓406,38 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 7. | ✓343,92 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 15. | 268,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 3. | ✓488,36 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 5. | 274,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 238,66
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 25,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 28,00 |
|
| 12 |
Křížková LenkaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
01730 |
|
7 |
1 204,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 7. | ✓375,12 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 6. | 341,76 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 4. | ✓391,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 5. | ✓437,84 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 4. | 287,54 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 204,46
|
| 13 |
Kenická KarinTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
02207 |
|
7 |
1 185,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 12. | ✓319,20 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 9. | 317,24 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 2. | ✓522,04 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 5. | ✓344,61 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 185,85
|
| 14 |
Urbanová TamaraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05080 |
|
8 |
1 154,96 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 12. | 296,97 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 7. | 327,52 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 7. | 348,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 7. | ✓403,20 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 4. | ✓368,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 12. | 319,96 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 5. | ✓383,76 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 11. | 278,80 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 6. | 328,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 154,96
|
| 15 |
Prušková ŽanetaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05836 |
|
8 |
1 130,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 10. | 300,93 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 14. | 227,84 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 10. | 304,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 7. | 346,08 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 6. | ✓421,00 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 6. | ✓348,50 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 4. | ✓361,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 130,52
|
| 16 |
Jelínková MilušeVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06231 |
|
7 |
1 105,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 4. | ✓422,01 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 8. | ✓329,59 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 13. | 242,08 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 9. | 294,40 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 20. | 185,24 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 7. | ✓354,24 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 9. | 296,31 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 105,84
|
| 17 |
Hladišová KateřinaFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
02047 |
|
8 |
1 100,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 11. | 290,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 5. | ✓436,80 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 7. | ✓323,84 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 16. | 252,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 8. | ✓339,48 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 13. | 213,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 100,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 18,00 |
|
| 18 |
Neveselá AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00890 |
|
8 |
1 095,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 25. | 93,78 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 19. | 171,96 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 6. | ✓420,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 6. | ✓338,56 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 11. | ✓336,80 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 11. | 295,20 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 10. | 262,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 095,36
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 16,00 |
|
| 19 |
Odnohová EmilieUSK Praha |
USK Praha |
01476 |
|
7 |
1 091,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 10. | 328,23 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 10. | 352,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 6. | ✓360,50 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 6. | ✓369,00 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 5. | ✓362,44 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 12. | 229,74 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 091,94
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 23,00 |
|
| 20 |
Hernik AniaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
01872 |
|
7 |
1 054,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 5. | ✓356,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 8. | ✓386,40 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 10. | 279,68 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 13. | 303,12 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 7. | ✓311,79 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 054,19
|
| 21 |
Palečková SofieUSK Praha |
USK Praha |
01270 |
|
7 |
1 046,96 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 9. | ✓343,86 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 8. | ✓333,50 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 9. | ✓369,60 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 10. | 302,82 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 8. | 235,26 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 7. | 324,53 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 046,96
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 21,00 |
|
| 22 |
Heřmanová MichaelaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05794 |
|
7 |
1 001,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 13. | 281,34 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 9. | ✓315,26 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 13. | 235,52 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 7. | ✓404,16 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 14. | 250,92 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 12. | 264,86 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 6. | 261,40 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 10. | ✓282,20 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 14. | 196,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 001,62
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 22,00 |
|
| 23 |
Holubová NatálieIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05561 |
|
8 |
977,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 11. | 312,60 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 12. | 275,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 8. | ✓331,66 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 15. | 269,44 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 9. | ✓324,72 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 8. | ✓320,62 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 8. | 310,42 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 15. | 180,51 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 977,00
|
| 24 |
Onderková NikolBK Ostrava |
BK Ostrava |
01328 |
|
7 |
961,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 14. | 265,71 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 13. | ✓302,40 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 11. | ✓288,40 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 11. | 264,96 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 9. | ✓370,48 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 10. | 209,12 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 17. | 183,43 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 9. | 278,97 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 961,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 11,00 |
|
| 25 |
Farkašová MagdalenaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
02309 |
|
7 |
958,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 20. | 171,93 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 13. | 257,94 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 13. | ✓261,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 8. | ✓387,32 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 10. | ✓309,96 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 9. | 222,19 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 14. | 225,76 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 11. | 246,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 958,28
|
| 26 |
Gilová AnetaSKK Karviná |
SKK Karviná |
00361 |
|
7 |
948,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 15. | 250,08 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 23. | 99,68 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 14. | ✓285,60 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 8. | ✓309,12 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 10. | ✓353,64 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 21. | 147,60 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 25. | 83,64 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 18. | 131,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 948,36
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 8,00 |
|
| 27 |
Kopećová NellaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
02208 |
|
8 |
911,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 11. | ✓336,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 12. | ✓280,44 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 13. | 239,87 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 8. | ✓295,38 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 911,82
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 18,00 |
|
| 28 |
Valentová JanaKK Chomutov |
KK Chomutov |
04626 |
|
6 |
905,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 12. | 272,27 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 9. | ✓299,04 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 19. | 173,04 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 20. | 162,36 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 10. | ✓292,74 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 3. | ✓313,68 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 905,46
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 30,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 21,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 7,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 12,00 |
|
| 29 |
Červenková KláraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01164 |
|
7 |
901,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 18. | 203,19 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 10. | ✓284,80 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 6. | ✓362,50 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 12. | 182,98 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 12. | ✓253,98 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 901,28
|
| 30 |
Žáková EliškaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05597 |
|
6 |
830,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 17. | 218,82 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 14. | ✓243,61 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 9. | ✓319,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 18. | 218,92 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 16. | 130,70 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 11. | ✓268,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 830,70
|
| 31 |
Dawidová BáraBK Ostrava |
BK Ostrava |
05911 |
|
7 |
789,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 15. | 229,28 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 19. | 156,64 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 18. | 188,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 12. | ✓273,98 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 12. | ✓250,24 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 13. | ✓265,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 789,90
|
| 32 |
Zwettlerová AnetaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
00318 |
|
7 |
766,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 12. | ✓256,32 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 21. | 145,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 19. | 201,60 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 13. | ✓259,56 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 15. | 206,08 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 19. | 177,12 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 13. | ✓250,92 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 11. | 196,05 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 21. | 126,99 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 766,80
|
| 33 |
Dokoupilová LindaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04808 |
|
8 |
747,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 22. | 140,67 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 11. | ✓286,60 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 19. | 174,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 16. | ✓252,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 23. | 118,08 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 16. | ✓209,10 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 17. | 117,63 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 22. | 112,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 747,70
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 19,00 |
|
| 34 |
Parkosová SáraHC Strakonice |
HC Strakonice |
05275 |
|
8 |
718,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 16. | 214,95 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 11. | ✓270,56 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 16. | ✓217,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 15. | ✓230,72 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 23. | 134,72 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 17. | 195,16 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 14. | 156,84 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 20. | 141,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 718,78
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 18,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 16,00 |
|
| 35 |
Machová JolanaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05881 |
|
8 |
703,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 20. | 157,63 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 20. | 142,40 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 14. | ✓246,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 14. | ✓220,80 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 24. | 117,88 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 15. | ✓236,16 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 15. | 143,77 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 703,46
|
| 36 |
Pekařová KateřinaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01853 |
|
8 |
692,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 23. | 114,64 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 20. | ✓184,80 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 17. | 176,64 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 14. | ✓286,28 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 16. | ✓221,40 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 17. | 147,69 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 692,48
|
| 37 |
Šeflová KristýnaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01331 |
|
7 |
684,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 21. | 156,30 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 15. | ✓213,60 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 17. | ✓235,20 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 16. | 191,36 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 17. | ✓235,76 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 20. | 78,42 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 16. | 197,54 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 16. | 164,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 684,56
|
| 38 |
Málková NatálieKK Pardubice |
KK Pardubice |
05789 |
|
7 |
602,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 27. | 62,52 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 29. | 28,66 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 16. | ✓199,36 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 22. | 129,78 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 18. | ✓191,88 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 18. | 181,22 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 15. | ✓211,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 602,89
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 11,00 |
|
| 39 |
Málková NikolaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
01451 |
|
6 |
578,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 17. | ✓185,12 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 20. | 132,48 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 29. | 29,52 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 15. | ✓223,04 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 13. | ✓169,91 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 578,07
|
| 40 |
Šreková NelaFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
02050 |
|
7 |
561,31 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 19. | ✓187,56 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 18. | ✓186,29 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 21. | 168,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 18. | ✓187,46 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 22. | 103,04 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 22. | 151,56 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 561,31
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 17,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 13,00 |
|
| 41 |
Dotlačilová KristýnaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01174 |
|
6 |
559,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 15. | ✓232,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 20. | ✓158,62 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 21. | 65,35 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 18. | ✓169,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 559,94
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 18,00 |
|
| 42 |
Marejková TerezaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05078 |
|
6 |
536,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 24. | 109,41 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 18. | ✓170,88 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 23. | 116,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 18. | ✓218,40 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 19. | ✓147,20 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 27. | 67,36 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 22. | 132,84 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 22. | 125,46 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 20. | 98,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 536,48
|
| 43 |
Machačková KláraBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05634 |
|
7 |
523,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 16. | ✓234,45 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 26. | ✓72,50 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 28. | 50,40 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 16. | ✓216,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 523,25
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 23,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 16,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 19,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 20,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 13,00 |
|
| 44 |
Adamová KristýnaBK Ostrava |
BK Ostrava |
0510 |
|
7 |
513,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 17. | ✓200,62 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 21. | 128,16 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 22. | ✓151,20 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 18. | ✓161,92 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 24. | 103,32 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 23. | 98,77 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 19. | 114,87 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 513,74
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 13,00 |
|
| 45 |
Svobodová FionaUSK Praha |
USK Praha |
01278 |
|
7 |
505,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 20. | ✓159,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 21. | ✓144,20 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 19. | ✓202,08 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 21. | 139,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 505,78
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 17,00 |
|
| 46 |
Gajdošová EliškaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
00739 |
|
7 |
456,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 24. | ✓85,44 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 17. | ✓203,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 21. | ✓168,40 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 456,84
|
| 47 |
Wojtylová AndreaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
01835 |
|
7 |
456,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 25. | ✓100,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 17. | ✓201,88 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 25. | 88,56 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 20. | ✓153,34 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 21. | 82,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 456,02
|
| 48 |
Vaculíková AdrianaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05585 |
|
7 |
450,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 22. | ✓128,97 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 23. | ✓115,36 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 23. | 88,32 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 17. | ✓206,64 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 28. | 28,22 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 450,97
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 11,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 9,00 |
|
| 49 |
Obryska DanielaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01156 |
|
6 |
437,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 22. | ✓113,92 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 25. | ✓87,00 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 14. | ✓236,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 437,90
|
| 50 |
Vrublová EmmaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01338 |
|
7 |
406,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 28. | 28,48 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 26. | ✓84,00 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 19. | ✓167,28 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 19. | ✓155,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 406,49
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 8,00 |
|
| 51 |
Vocelová KateřinaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00902 |
|
7 |
378,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 21. | ✓143,30 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 22. | ✓130,50 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 24. | 73,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 26. | 73,80 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 18. | ✓104,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 378,36
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 5,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | – | 0,00 |
|
| 52 |
Ryšavá KarolínaKK Pardubice |
KK Pardubice |
01032 |
|
6 |
359,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 8. | ✓359,49 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 359,49
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2019 | P-ČKS C Poděbradské ledové srdce10. 2. 2019 · Pohár ČKS - C · žačky nejmladší | 6. | 7,00 |
|
| 53 |
Bažilová EliškaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05563 |
|
8 |
346,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 24. | ✓101,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 14. | ✓245,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 346,64
|
| 54 |
Chernetská JulijaKK Rokycany |
KK Rokycany |
03843 |
|
7 |
277,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 28. | 43,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 24. | ✓100,94 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 19. | ✓91,49 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 24. | ✓84,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 277,09
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 5,00 |
|
| 55 |
Čajánková TerezaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01852 |
|
7 |
259,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 23. | ✓125,04 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 23. | ✓134,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 259,44
|
| 56 |
Warischová NikolBK Ostrava |
BK Ostrava |
01340 |
|
7 |
256,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 27. | 58,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 25. | ✓86,52 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 25. | ✓58,88 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 23. | ✓111,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 256,92
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 7,00 |
|
| 57 |
Pavlasová AlžbětaBK Havlíčkův Brod |
BK Havlíčkův Brod |
00621 |
|
7 |
255,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 25. | ✓101,04 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 24. | ✓97,58 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 26. | ✓56,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 255,06
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 7,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 11,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 5,00 |
|
| 58 |
Mifková Mirjam LuisaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
01926 |
|
7 |
244,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 27. | ✓67,20 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 21. | ✓117,76 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 29. | 33,68 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 27. | ✓59,04 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 244,00
|
| 59 |
Vystavělová AnnaKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
00958 |
|
7 |
241,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 25. | ✓85,98 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 25. | ✓71,20 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 26. | ✓84,20 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 29. | 27,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 241,38
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 6,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 7,00 |
|
| 60 |
Hloušková ViktorieTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01459 |
|
7 |
218,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 26. | ✓78,15 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 26. | ✓69,70 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 22. | 52,28 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 25. | ✓70,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 218,40
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 17,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 19,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 16,00 |
|
| 61 |
Svobodová EliškaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
|
|
6 |
161,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 24. | ✓117,60 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 26. | ✓44,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 161,76
|
| 62 |
Dvořáková NikolaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01457 |
|
7 |
142,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 28. | ✓42,99 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 26. | ✓56,96 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 24. | 26,14 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 27. | ✓42,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 142,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 11. | 14,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 13. | 8,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 18. | 5,00 |
|
| 63 |
Pavlíková DominikaTJ Spartak Soběslav |
TJ Spartak Soběslav |
01958 |
|
6 |
129,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 27. | ✓57,32 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 26. | ✓72,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 129,42
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 16. | 9,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 9,00 |
|
| 64 |
Popelková DanielaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
00831 |
|
6 |
117,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 24. | ✓100,31 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 30. | ✓16,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 117,15
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 3,00 |
|
| 65 |
Hubáčková SáraFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
02048 |
|
7 |
112,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 28. | ✓46,89 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 22. | ✓65,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 112,53
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 10,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 15,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 20,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 5,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 11. | 14,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 9,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 8,00 |
|
| 66 |
Ježová KarolínaHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
05410 |
|
7 |
94,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 28. | ✓50,52 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 28. | ✓44,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 94,80
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky | – | 0,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 10,00 |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 6,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 9,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | – | 0,00 |
|
| 67 |
Heřmanová EmmaBK Kraso Mladá Boleslav z.s. |
BK Kraso Mladá Boleslav z.s. |
01705 |
|
7 |
84,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 27. | ✓42,72 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 29. | ✓29,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 25. | ✓13,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 84,79
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 3,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 11,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 7,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 7,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 20. | 5,00 |
|
| 68 |
Motyková LucieKK Orlová |
KK Orlová |
05752 |
|
7 |
79,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 29. | ✓31,26 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 29. | ✓33,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 30. | ✓14,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 79,62
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 5,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 1,00 |
|
| 69 |
Farkašová KarolínaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02310 |
|
7 |
71,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 26. | ✓71,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 71,65
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 8,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 17. | 8,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 11,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 16. | 9,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 11,00 |
|
| 70 |
Holubová KristýnaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05517 |
|
7 |
55,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 27. | ✓55,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 55,76
|
| 71 |
Marková MichaelaKK Karlovy Vary |
KK Karlovy Vary |
05123 |
|
8 |
53,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 30. | ✓14,33 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 23. | ✓39,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 53,54
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 16,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 11. | 10,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 14,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 2,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 3,00 |
|
| 72 |
Slavíčková SáraBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
00557 |
|
6 |
41,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 28. | ✓41,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 41,82
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 15. | 2,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 13,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 13. | 12,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 9,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 17,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 13. | 10,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 9,00 |
|
| 73 |
Austerová AndreaKK Havířov |
KK Havířov |
01940 |
|
7 |
32,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 30. | ✓15,63 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 30. | ✓16,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 32,43
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 3,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 11. | 2,00 |
|
| 74 |
Sekyrová AdélaASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
00615 |
|
6 |
14,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 30. | ✓14,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,50
|
| 75 |
Sommerová AndreaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
00556 |
|
6 |
14,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 29. | ✓14,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,24
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 3,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 15,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky | 15. | 8,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |