| 1 |
Kvíderová AlžbětaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05883 |
|
7 |
1 564,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 1. | ✓547,56 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 1. | ✓540,72 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 1. | ✓476,28 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 1. | 305,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 564,56
|
| 2 |
Červenková KateřinaUSK Prahahostuje |
USK Prahahostuje |
06120 |
|
7 |
1 503,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 1. | ✓531,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 4. | 381,51 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 1. | ✓527,40 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 9. | 297,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 2. | ✓445,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 503,56
|
| 3 |
Žilková JohankaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06232 |
|
7 |
1 494,63 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 4. | 398,25 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 2. | ✓471,51 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 2. | 465,62 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 2. | 454,15 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 1. | ✓506,16 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 1. | ✓516,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 494,63
|
| 4 |
Pšurná MartinaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
05001 |
|
7 |
1 401,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 2. | ✓457,25 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 1. | ✓508,68 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 3. | 424,85 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 2. | ✓435,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 401,79
|
| 5 |
Kubáňová EliškaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05077 |
|
8 |
1 390,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 7. | 354,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 3. | 409,77 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 5. | 390,52 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 4. | 395,55 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 3. | 407,74 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 1. | ✓481,32 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 2. | ✓410,13 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 4. | 387,72 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 1. | ✓498,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 390,41
|
| 6 |
Kovaříková MarkétaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05637 |
|
7 |
1 286,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 5. | 383,50 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 5. | 367,38 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 5. | 328,64 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 3. | ✓383,67 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 1. | ✓486,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 3. | ✓416,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 286,11
|
| 7 |
Horčičková LeontinaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05793 |
|
7 |
1 265,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 1. | ✓468,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 5. | ✓395,46 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 7. | 339,12 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 6. | 375,50 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 4. | 379,62 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 5. | 373,36 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 3. | ✓401,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 265,40
|
| 8 |
Hrubá Mia RozalieIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06217 |
|
7 |
1 260,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 4. | ✓405,54 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 1. | ✓435,96 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 2. | 391,84 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 4. | 357,21 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 2. | ✓418,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 4. | 374,22 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 260,00
|
| 9 |
Prčková TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05730 |
|
6 |
1 217,45 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 6. | ✓368,75 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 4. | ✓410,67 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 2. | ✓438,03 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | – | 0,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 7. | 303,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 217,45
|
| 10 |
Máchová NelaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05633 |
|
7 |
1 211,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 9. | 324,50 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 10. | 296,73 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 4. | ✓326,97 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 1. | ✓455,04 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 10. | 283,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 2. | 246,75 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 2. | ✓429,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 211,67
|
| 11 |
Mrkvičková AnetaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04927 |
|
7 |
1 129,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 11. | 304,20 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 7. | 360,48 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 2. | ✓375,41 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 6. | 366,25 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 3. | ✓366,56 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 3. | ✓387,73 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 6. | 337,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 129,70
|
| 12 |
Žampová TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06233 |
|
8 |
1 112,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 7. | 312,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 7. | ✓365,04 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 15. | 240,32 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 16. | 219,75 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 2. | ✓414,47 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 12. | 256,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 7. | ✓332,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 112,15
|
| 13 |
Rennerová TerezieKK Pardubice |
KK Pardubice |
05783 |
|
6 |
1 111,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 6. | ✓325,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 3. | ✓441,09 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 8. | ✓345,46 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 20. | 157,96 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 13. | 249,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 111,55
|
| 14 |
Šilerová LucieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05258 |
|
6 |
1 075,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 4. | ✓351,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 6. | ✓380,25 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 5. | 314,86 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 8. | 290,72 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 5. | ✓343,98 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 7. | 324,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 075,23
|
| 15 |
Hamrová SofieASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
06215 |
|
6 |
1 070,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 16. | 228,15 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 16. | 225,30 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 8. | 278,53 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 12. | 240,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 11. | 281,20 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 4. | ✓360,99 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 11. | 264,60 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 5. | ✓351,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 6. | ✓359,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 070,99
|
| 16 |
Khripkova AlonaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05062 |
|
6 |
1 067,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 2. | ✓403,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 12. | 268,47 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 19. | 175,80 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 8. | 323,38 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 6. | ✓334,25 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 8. | ✓330,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 067,53
|
| 17 |
Blahoutová EvaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04930 |
|
7 |
1 067,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 18. | 169,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 6. | ✓353,25 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 11. | 300,40 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 7. | 290,64 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 9. | ✓322,30 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 10. | 295,26 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 9. | 291,06 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 3. | ✓391,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 4. | 199,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 067,05
|
| 18 |
Popova KristinaKK Křišťálová bruslička Karlovy Vary |
KK Křišťálová bruslička Karlovy Vary |
05869 |
|
7 |
1 050,31 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 9. | ✓334,62 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 8. | 324,99 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 3. | ✓351,19 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 10. | 265,44 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 7. | 317,52 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 4. | ✓364,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 050,31
|
| 19 |
Páleníková LucieKK Pardubice |
KK Pardubice |
05785 |
|
7 |
1 035,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 10. | ✓309,75 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 12. | 288,99 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 11. | 242,20 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 5. | ✓380,90 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 11. | 270,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 7. | ✓344,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 035,29
|
| 20 |
Belovodjaninová MarinaUSK Praha |
USK Praha |
04949 |
|
6 |
1 004,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 18. | 197,73 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 13. | 254,34 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 17. | 210,28 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 5. | ✓347,62 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 8. | ✓310,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 3. | 223,25 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 6. | ✓346,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 004,62
|
| 21 |
Pinková MichaelaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05899 |
|
7 |
988,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 8. | ✓339,25 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 5. | ✓338,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 9. | ✓310,86 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 13. | 263,70 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 13. | 240,66 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 12. | 263,34 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 988,11
|
| 22 |
Hruškovská JulieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05065 |
|
8 |
987,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 15. | 236,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 14. | 258,57 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 14. | 240,21 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 11. | 293,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 6. | ✓351,50 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 9. | 294,14 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 6. | ✓330,75 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 21. | 143,60 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 9. | ✓304,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 987,17
|
| 23 |
Korchagina ViktoriiaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05558 |
|
8 |
984,31 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 3. | ✓377,00 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 13. | ✓270,36 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 8. | ✓336,95 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 12. | 267,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 984,31
|
| 24 |
Hubáčková StellaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05904 |
|
7 |
966,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 12. | 247,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 11. | ✓282,60 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 15. | 234,40 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 5. | ✓365,56 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 10. | 280,77 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 16. | 215,40 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 8. | ✓318,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 966,94
|
| 25 |
Jindrová NikolaUSK Praha |
USK Praha |
01914 |
|
7 |
962,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 11. | ✓295,00 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 22. | 108,99 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 7. | ✓351,60 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 11. | 252,80 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 12. | 251,37 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 13. | 243,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 6. | 176,25 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 9. | ✓315,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 962,52
|
| 26 |
Kysilková TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05334 |
|
7 |
955,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | – | 0,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 19. | 169,56 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 9. | ✓330,44 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 13. | 217,98 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 9. | 278,08 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 7. | ✓320,88 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 8. | ✓304,29 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 20. | 152,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 955,61
|
| 27 |
Balaria AlyssaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
06142 |
|
7 |
936,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 13. | 265,50 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 9. | 286,00 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 17. | 205,10 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 15. | 202,24 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 7. | ✓337,44 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 8. | ✓307,51 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 16. | 202,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 10. | ✓291,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 936,01
|
| 28 |
Czerniková TerezaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05893 |
|
7 |
915,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 8. | ✓299,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 17. | 197,82 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 10. | ✓307,65 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 9. | ✓309,32 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 11. | 267,40 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 11. | 287,20 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 19. | 166,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 915,97
|
| 29 |
Hlaváčková MarianaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05647 |
|
7 |
899,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 21. | 152,10 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 16. | 211,95 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 14. | ✓255,34 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 6. | ✓302,75 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 4. | ✓341,28 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 18. | 182,78 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 22. | 121,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 7. | 164,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 22. | 124,74 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 899,37
|
| 30 |
Pleskačová ViktorieBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05977 |
|
6 |
867,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 10. | ✓315,42 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 17. | 169,54 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 6. | ✓316,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 15. | 224,96 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 18. | 171,99 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 12. | 105,75 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 14. | ✓235,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 867,04
|
| 31 |
Mynaříková EliškaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05786 |
|
7 |
862,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 8. | ✓349,83 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 15. | 226,08 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 12. | ✓285,38 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 13. | ✓227,52 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 20. | 154,66 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 28. | 39,69 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 20. | 148,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 17. | 194,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 862,73
|
| 32 |
Vašková EliškaKK Havířov |
KK Havířov |
05572 |
|
7 |
841,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 16. | 195,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 10. | ✓319,41 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 12. | ✓278,35 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 19. | 168,72 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 17. | 185,22 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 23. | 108,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 14. | ✓244,12 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 15. | 221,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 841,88
|
| 33 |
Habartová LucieBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04892 |
|
6 |
830,45 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 12. | ✓280,25 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 10. | ✓273,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 18. | 173,81 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 16. | 198,45 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 18. | 175,50 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 13. | 258,48 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 11. | ✓277,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 830,45
|
| 34 |
Bedřichová LindaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05851 |
|
7 |
822,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 19. | ✓160,44 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 26. | 67,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 9. | 141,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 10. | ✓301,56 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 5. | ✓360,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 822,36
|
| 35 |
Pokorná NelaKK Chomutov |
KK Chomutov |
05376 |
|
7 |
748,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 17. | 212,94 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 28. | 45,06 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 10. | ✓254,31 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 18. | 164,32 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 10. | ✓277,83 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 15. | ✓216,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 8. | 152,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 748,14
|
| 36 |
Kohútová NinaKK Orlová |
KK Orlová |
05750 |
|
7 |
723,93 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 20. | 162,25 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 11. | ✓260,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 22. | 127,17 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 14. | ✓249,05 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 14. | ✓214,88 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 16. | 210,90 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 21. | 133,70 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 18. | 186,68 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 16. | 207,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 723,93
|
| 37 |
Hanusková DorotaKK Orlová |
KK Orlová |
05756 |
|
7 |
703,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 23. | 118,00 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 20. | 143,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 13. | ✓273,78 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 24. | 98,91 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 18. | ✓190,45 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 14. | ✓239,02 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 22. | 120,33 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | – | 0,00 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 25. | 83,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 703,25
|
| 38 |
Málková DominikaASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
06216 |
|
7 |
698,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 14. | ✓221,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 25. | 84,78 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 16. | 181,65 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 17. | 176,96 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 13. | ✓253,08 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 16. | 200,55 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 14. | ✓224,91 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 21. | 135,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 23. | 114,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 698,99
|
| 39 |
Čejková KateřinaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05279 |
|
6 |
697,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 16. | 221,25 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 19. | 182,52 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 18. | 195,26 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 12. | ✓230,09 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 23. | 112,48 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 23. | 106,96 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 13. | ✓238,14 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 14. | ✓229,50 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 25. | 86,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 697,73
|
| 40 |
Maršíková MichalaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06064 |
|
7 |
677,63 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 15. | ✓243,36 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 19. | ✓180,24 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 12. | ✓254,03 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 19. | 162,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 677,63
|
| 41 |
Klementová JohanaUSK Praha |
USK Praha |
05991 |
|
7 |
672,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 23. | 121,68 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 24. | 105,14 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 23. | 96,88 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | – | 0,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 20. | 139,04 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 15. | ✓211,68 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 5. | ✓188,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 12. | ✓272,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 672,52
|
| 42 |
Kárová JulieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05227 |
|
7 |
669,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 24. | 106,47 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 9. | ✓266,42 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 23. | 101,12 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 15. | ✓213,92 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 26. | 66,15 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 17. | ✓189,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 10. | 129,25 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 19. | 172,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 669,34
|
| 43 |
Jotovová LeontýnaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
05672 |
|
7 |
607,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 19. | 177,00 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 13. | ✓234,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 20. | 167,31 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 20. | 165,22 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 15. | ✓193,76 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | – | 0,00 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 25. | 79,38 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 18. | ✓180,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 607,94
|
| 44 |
Kunclová MarkétaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05282 |
|
7 |
577,47 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 21. | 147,50 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 17. | ✓182,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 20. | 155,43 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 14. | ✓205,87 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 16. | ✓189,60 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 20. | 145,53 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 14. | 82,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 577,47
|
| 45 |
Modrová NatálieKK Havířov |
KK Havířov |
05569 |
|
7 |
572,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 18. | ✓191,75 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 18. | ✓183,69 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 21. | 150,20 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 17. | ✓196,84 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 20. | 147,07 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 13. | 94,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 22. | 129,24 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 24. | 97,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 572,28
|
| 46 |
Masná ValerieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05838 |
|
7 |
534,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 17. | ✓187,18 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 30. | 13,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 11. | ✓117,50 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 15. | ✓229,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 534,44
|
| 47 |
Kiliánová EvaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05588 |
|
6 |
498,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 22. | ✓132,75 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 34. | 14,13 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 29. | 30,04 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 27. | 58,60 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 14. | ✓227,29 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 27. | 57,44 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 21. | ✓138,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 498,64
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2024 | Memoriál Stanislava Suka2. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 36,00 |
|
| 48 |
Chmúrová SofieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05216 |
|
7 |
467,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 14. | ✓250,75 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 28. | 42,39 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 20. | ✓161,15 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 27. | ✓55,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 467,34
|
| 49 |
Kühmelová KristinaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05858 |
|
7 |
451,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 19. | ✓156,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 22. | ✓136,89 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 22. | 135,18 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 21. | 121,10 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 22. | 113,76 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 19. | ✓158,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 451,65
|
| 50 |
Kovaříková NikolBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05638 |
|
7 |
427,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 3. | ✓427,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 427,75
|
| 51 |
Štefány KláraBK Příbram |
BK Příbram |
06220 |
|
8 |
399,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 29. | 30,42 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 25. | ✓90,12 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 18. | ✓157,43 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 19. | ✓151,68 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 15. | 70,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 399,23
|
| 52 |
Komárková AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05845 |
|
7 |
396,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 15. | ✓208,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 27. | ✓56,24 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 21. | ✓132,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 396,54
|
| 53 |
Farkašová EvelínaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06052 |
|
6 |
387,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 25. | 78,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 30. | 14,13 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 26. | 75,10 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 26. | 70,30 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 25. | 80,22 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 23. | ✓105,84 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 25. | ✓81,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 17. | ✓201,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 387,88
|
| 54 |
Rabová AgnetaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
05676 |
|
7 |
377,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 17. | ✓206,50 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 26. | ✓76,05 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 24. | ✓94,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 377,05
|
| 55 |
Klimešová JanaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05403 |
|
7 |
371,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 24. | 91,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 23. | ✓113,04 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 22. | ✓131,85 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 22. | ✓126,54 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 27. | 53,48 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 29. | 27,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 26. | 71,80 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 23. | 110,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 371,43
|
| 56 |
Veselá AnnaUSK Praha |
USK Praha |
06051 |
|
6 |
328,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 28. | 45,63 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 27. | ✓56,52 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 19. | ✓145,32 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 21. | ✓126,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 328,24
|
| 57 |
Slezáková StellaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05587 |
|
6 |
327,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 25. | 88,50 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 22. | ✓117,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 26. | 70,65 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 23. | ✓117,20 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 28. | 42,18 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 24. | ✓93,59 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 29. | 27,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 327,79
|
| 58 |
Swaczynová NikolaKK Orlová |
KK Orlová |
05922 |
|
7 |
311,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 26. | ✓73,75 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 26. | 65,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 25. | ✓91,26 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 32. | 14,13 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 21. | ✓146,50 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 33. | 14,36 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 26. | 69,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 311,51
|
| 59 |
Linzerová AnnaKK Havířov |
KK Havířov |
05570 |
|
7 |
304,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 23. | ✓104,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 31. | 14,13 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 27. | ✓60,08 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 21. | ✓140,60 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 32. | 13,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 304,68
|
| 60 |
Robinson ZoeSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05886 |
|
7 |
287,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 29. | 26,00 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 25. | 72,66 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 24. | ✓102,55 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 25. | ✓84,36 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 24. | ✓100,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 287,43
|
| 61 |
Kůrková LindaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05285 |
|
7 |
277,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 31. | 15,21 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 23. | ✓120,16 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 28. | ✓37,92 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 22. | ✓119,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 277,15
|
| 62 |
Urgošíková AnnaUSK Praha |
USK Praha |
01282 |
|
6 |
274,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 21. | ✓141,30 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 20. | ✓133,21 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 274,51
|
| 63 |
Šeba NatálieHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05937 |
|
6 |
265,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 24. | ✓84,77 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 24. | ✓88,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 24. | ✓92,61 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 27. | 54,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 16. | 58,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 265,86
|
| 64 |
Toptikova KiraKlub bruslení Říčany, z.s. |
Klub bruslení Říčany, z.s. |
06240 |
|
6 |
249,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 27. | ✓59,00 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 21. | ✓130,00 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 30. | 15,02 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 26. | ✓60,55 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | – | 0,00 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 27. | 52,92 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 18. | 35,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 249,55
|
| 65 |
Hasalová AdélaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05074 |
|
7 |
199,93 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 29. | ✓28,26 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 31. | 15,02 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 26. | ✓73,25 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 24. | ✓98,42 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 199,93
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 36,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 19,00 |
|
| 66 |
Tomanová PetraBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05825 |
|
7 |
172,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 28. | ✓44,25 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 27. | ✓52,00 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 28. | 36,33 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 25. | ✓75,84 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 29. | 26,46 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 28. | 43,08 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 28. | 41,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 172,09
|
| 67 |
Císařová AdélaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05018 |
|
7 |
165,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 30. | 15,21 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 27. | ✓48,44 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 27. | ✓50,56 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 26. | ✓66,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 165,85
|
| 68 |
Libigerová IzabelaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05079 |
|
7 |
132,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 29. | ✓29,50 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 33. | 14,13 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 32. | ✓15,02 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 25. | ✓87,90 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 31. | 14,06 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 30. | 14,36 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 30. | 13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 132,42
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 31,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 28,00 |
|
| 69 |
Bartíková MichaelaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06173 |
|
7 |
131,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 24. | ✓103,25 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 29. | ✓28,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 131,97
|
| 70 |
Šimánková LenkaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06125 |
|
7 |
118,45 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 30. | ✓14,75 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 30. | 13,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 26. | ✓63,20 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 30. | 14,06 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 31. | 13,23 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 28. | ✓40,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 118,45
|
| 71 |
Fedorova MaiiaUSK Praha |
USK Praha |
05774 |
|
7 |
83,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 31. | 13,00 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 35. | ✓15,02 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 29. | ✓24,22 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 28. | ✓43,95 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 30. | 12,64 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 31. | 13,37 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 34. | 13,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 83,19
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 2. 2024 | Českotřebovská pirueta3. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 24,00 |
| 17. 2. 2024 | Na Ostří Nože17. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 20,00 |
|
| 72 |
Menclová BeátaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05596 |
|
6 |
82,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 28. | ✓39,00 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 34. | ✓15,02 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | – | 0,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 29. | ✓28,12 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 30. | 13,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 82,14
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 11,00 |
|
| 73 |
Musilová LucieTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05859 |
|
6 |
75,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 27. | ✓60,84 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 33. | ✓15,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 75,86
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 11. 2023 | Ještědsko - Turnovská brusle25. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 19,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Litvínova13. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 24,00 |
| 3. 2. 2024 | Českotřebovská pirueta3. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 29,00 |
|
| 74 |
Harantová JohanaBK Příbram |
BK Příbram |
05040 |
|
6 |
62,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 29. | ✓25,28 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 30. | ✓13,37 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 19. | ✓23,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 62,15
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | VC Teplic28. 10. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 19. | 12,00 |
| 25. 11. 2023 | Ještědsko - Turnovská brusle25. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 23. | 8,00 |
|
| 75 |
Henklová SofieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05254 |
|
6 |
60,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 31. | ✓13,50 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 17. | ✓47,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 60,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | VC Teplic28. 10. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 29,00 |
| 25. 11. 2023 | Ještědsko - Turnovská brusle25. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 23,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Litvínova13. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 31,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Mostu10. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 27,00 |
| 23. 3. 2024 | Ústecká bruslička23. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 23,00 |
|
| 76 |
Kolářová LudmilaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06205 |
|
7 |
53,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 28. | ✓40,11 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 33. | ✓13,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 53,61
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 22,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 17,00 |
|
| 77 |
Vaňková ZuzanaHokejový club Brumov-Bylnice |
Hokejový club Brumov-Bylnice |
05693 |
|
7 |
41,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 29. | ✓26,74 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 31. | ✓14,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 41,10
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Orlovská piruetka18. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 29,00 |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 32,00 |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 29,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 16,00 |
| 2. 3. 2024 | Memoriál Stanislava Suka2. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 26,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 27,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 14,00 |
|
| 78 |
Svatková NikolaHC Ledeč n. Sázavou |
HC Ledeč n. Sázavou |
05084 |
|
6 |
40,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | – | 0,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 32. | ✓13,37 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 32. | ✓13,23 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 35. | ✓13,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 40,10
|
| 79 |
Běhálková AdélaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05919 |
|
8 |
28,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 31. | ✓14,75 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 35. | ✓14,13 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 28,88
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Orlovská piruetka18. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 17. | 14,00 |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 12. | 15,00 |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 26,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 12,00 |
| 24. 2. 2024 | Karvinský kahanec24. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 15,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 17,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 15,00 |
|
| 80 |
Maršíková NikolaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06063 |
|
6 |
15,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 32. | ✓15,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,21
|
| 81 |
Čapková RozálieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01860 |
|
6 |
14,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 32. | ✓14,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,36
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Orlovská piruetka18. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 14. | 17,00 |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 20,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 14,00 |
| 17. 2. 2024 | Na Ostří Nože17. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 28,00 |
|
| 82 |
Semeniuková KarolínaKrasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
Krasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
05030 |
|
6 |
13,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 31. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,86
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Náchoda21. 10. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 19,00 |
| 25. 11. 2023 | Ještědsko - Turnovská brusle25. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky | 22. | 9,00 |
| 28. 1. 2024 | Hronovská brusle28. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 25,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |