| 1 |
Křivová ViktorieBK Příbram |
BK Příbram |
05041 |
|
7 |
1 632,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 3. | 339,84 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 2. | 297,84 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 1. | ✓590,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 2. | 404,46 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 1. | ✓518,43 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 2. | ✓523,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 632,73
|
| 2 |
Timofeeva DaryaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06140 |
|
8 |
1 561,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 3. | ✓445,15 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 2. | ✓508,40 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 4. | 377,04 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 1. | 291,25 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 1. | ✓608,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 561,95
|
| 3 |
Taubeová VeronikaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05908 |
|
7 |
1 469,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 1. | ✓359,89 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 1. | ✓531,76 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 1. | ✓577,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 469,09
|
| 4 |
Havránková TerezaSKK Ostrov |
SKK Ostrov |
05479 |
|
6 |
1 443,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 1. | ✓438,96 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 1. | ✓525,24 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 1. | ✓479,36 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | 393,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 443,56
|
| 5 |
Kovaříková MarkétaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05637 |
|
7 |
1 434,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 1. | 308,20 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 1. | ✓552,60 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 3. | 422,28 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 4. | ✓442,80 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 5. | 329,56 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | 327,50 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 5. | 361,33 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 4. | 433,08 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 5. | ✓439,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 434,80
|
| 6 |
Horčičková LeontinaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05793 |
|
7 |
1 427,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 4. | 311,52 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 4. | 393,93 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 9. | 360,80 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 1. | 352,89 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 3. | 374,50 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 2. | ✓439,88 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 1. | 355,59 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 2. | ✓497,24 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 3. | ✓490,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 427,22
|
| 7 |
Cerovská AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05850 |
|
6 |
1 341,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 3. | ✓423,11 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 2. | ✓453,56 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 8. | 377,20 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 3. | ✓465,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 341,83
|
| 8 |
Mertlová SofieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06197 |
|
8 |
1 340,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 2. | 368,16 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 5. | 379,34 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 2. | ✓475,85 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 4. | 344,54 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 3. | ✓408,46 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 4. | ✓456,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 340,61
|
| 9 |
Červenková KateřinaKK Chomutov |
KK Chomutov |
06120 |
|
7 |
1 298,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 3. | 214,40 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 3. | ✓475,60 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 2. | 233,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 5. | ✓417,04 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 7. | ✓405,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 298,24
|
| 10 |
Křivánková ElenTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05840 |
|
7 |
1 234,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 2. | 241,20 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 2. | ✓452,29 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 7. | 344,08 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 7. | ✓393,60 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 6. | 345,62 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 8. | ✓388,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 234,59
|
| 11 |
Škorpilová AnežkaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05624 |
|
7 |
1 195,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 6. | 160,80 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 6. | 364,75 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 6. | ✓383,75 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 5. | 375,36 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 5. | ✓426,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 8. | 284,62 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | 301,30 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 7. | ✓384,96 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 17. | 236,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 195,11
|
| 12 |
Kadlečková VanesaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06050 |
|
7 |
1 126,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 8. | ✓335,57 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 8. | 328,44 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 2. | 287,54 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 8. | ✓368,92 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 6. | ✓422,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 126,99
|
| 13 |
Kindlová KláraKK Pardubice |
KK Pardubice |
04943 |
|
7 |
1 124,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 5. | 297,36 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 7. | ✓368,40 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | – | 0,00 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 5. | 222,19 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 7. | 299,60 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 7. | 329,91 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 2. | 289,74 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 6. | ✓401,00 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 10. | ✓354,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 124,30
|
| 14 |
Korchagina ViktoriiaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05558 |
|
8 |
1 114,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 2. | 197,82 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 4. | ✓414,45 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 11. | ✓328,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | – | 0,00 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 3. | 209,70 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 9. | ✓371,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 114,25
|
| 15 |
Fuková EmmaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06229 |
|
6 |
1 074,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 7. | ✓350,16 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 6. | ✓410,00 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 3. | 261,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 6. | ✓314,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 074,74
|
| 16 |
Vorlíčková TerezaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04867 |
|
6 |
1 050,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 4. | 187,60 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 7. | 269,04 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 4. | 248,20 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 8. | ✓353,05 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 10. | 297,16 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 10. | ✓344,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | 275,10 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 9. | ✓352,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 050,33
|
| 17 |
Hamrová SofieASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
06215 |
|
6 |
994,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 5. | ✓399,10 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 11. | ✓281,52 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 4. | 235,26 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 8. | ✓314,20 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 994,82
|
| 18 |
Masná ValerieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05838 |
|
7 |
980,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 6. | ✓283,20 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 10. | ✓306,39 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 1. | 252,77 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 4. | ✓391,00 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 4. | 186,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 980,59
|
| 19 |
Vymazalová KristýnaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04948 |
|
6 |
963,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 7. | 147,40 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 11. | 291,80 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 5. | 142,87 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 9. | ✓337,70 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 12. | 265,88 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | 235,80 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 12. | ✓304,76 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 12. | ✓321,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 963,56
|
| 20 |
Křivánková NikolTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05839 |
|
6 |
945,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 9. | ✓320,98 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 9. | ✓312,80 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 12. | ✓311,60 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 12. | 251,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 945,38
|
| 21 |
Jedličková AmyKK Pardubice |
KK Pardubice |
05094 |
|
7 |
910,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 13. | 184,08 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 12. | ✓277,21 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 15. | 245,60 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 13. | ✓295,20 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 7. | 196,05 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | 248,90 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 11. | 267,07 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 6. | 210,72 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 11. | ✓338,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 910,41
|
| 22 |
Kohútová NinaKK Orlová |
KK Orlová |
05750 |
|
7 |
904,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 12. | 198,24 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 14. | 248,03 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 11. | 161,33 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 13. | 250,24 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 15. | 262,40 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 13. | 235,65 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 3. | ✓263,40 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 10. | ✓336,84 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 13. | ✓304,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 904,44
|
| 23 |
Krůželová NatálieHokejový club Brumov-Bylnice |
Hokejový club Brumov-Bylnice |
05422 |
|
7 |
842,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 25. | 87,54 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 8. | 198,56 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 10. | 87,92 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 14. | ✓234,60 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 8. | 182,98 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 15. | 204,23 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 7. | 151,45 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 11. | ✓320,80 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 14. | ✓287,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 842,70
|
| 24 |
Pleskačová ViktorieBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05977 |
|
6 |
841,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 10. | 226,56 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 10. | 173,74 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 10. | ✓322,35 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 14. | ✓278,80 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 13. | 157,20 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 16. | ✓240,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 841,75
|
| 25 |
Mynaříková EliškaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05786 |
|
7 |
830,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 8. | 254,88 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 15. | 233,44 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 14. | 260,95 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 17. | 229,60 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 6. | 209,12 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | ✓262,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 9. | ✓298,49 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 15. | ✓270,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 830,89
|
| 26 |
Sopuchová NatálieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06086 |
|
8 |
808,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 11. | 93,80 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 3. | ✓273,02 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 3. | ✓175,84 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 6. | ✓359,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 808,58
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 25,00 |
|
| 27 |
Elznicová EmaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05255 |
|
7 |
800,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 11. | 212,40 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 13. | ✓262,62 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 18. | 199,55 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 20. | 180,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 10. | ✓254,66 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 8. | 222,70 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 10. | ✓282,78 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 9. | 171,21 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 19. | 202,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 800,06
|
| 28 |
Fleišmanová ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05902 |
|
6 |
799,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 8. | 134,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 16. | ✓218,85 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 7. | 210,97 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 4. | 153,86 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 12. | ✓291,65 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 20. | 125,68 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 6. | 163,10 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 13. | ✓288,72 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 26. | 84,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 799,22
|
| 29 |
Havlíčková BarboraBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04869 |
|
6 |
786,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 11. | 76,93 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 13. | ✓276,30 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 23. | 131,20 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 16. | 188,52 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 4. | ✓237,06 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 14. | ✓272,68 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 18. | 219,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 786,04
|
| 30 |
Rabová AgnetaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
05676 |
|
7 |
776,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 5. | 174,20 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 6. | 223,38 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 11. | ✓307,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 16. | ✓246,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 5. | ✓223,89 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 23. | 135,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 776,89
|
| 31 |
Saláková TerezaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
03336 |
|
6 |
740,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 9. | ✓240,72 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 14. | 124,10 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 16. | ✓230,25 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 18. | 213,20 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 9. | ✓269,64 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 14. | 219,94 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 7. | 197,55 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 20. | 176,44 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 21. | 169,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 740,61
|
| 32 |
Haltufová EllyUSK Praha |
USK Praha |
04724 |
|
7 |
647,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 5. | ✓235,79 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 17. | ✓214,90 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 19. | ✓196,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 647,49
|
| 33 |
Mrkvičková AnetaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04927 |
|
7 |
646,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 19. | 184,20 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | – | 0,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 21. | 164,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 8. | ✓184,38 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 18. | ✓208,52 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 16. | ✓253,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 646,40
|
| 34 |
Stádníková JindřiškaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05429 |
|
7 |
641,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 16. | 141,60 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 20. | 160,49 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 16. | 99,28 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 20. | 140,76 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 11. | ✓239,68 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 9. | ✓209,60 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 8. | 139,80 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 19. | ✓192,48 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 20. | 185,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 641,76
|
| 35 |
Fedorova MaiiaUSK Praha |
USK Praha |
05774 |
|
7 |
617,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 24. | 102,13 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 20. | 168,85 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 26. | 82,00 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 13. | 117,63 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 13. | ✓209,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 11. | ✓183,40 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 17. | 172,81 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 5. | 174,75 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 17. | ✓224,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 617,68
|
| 36 |
Kiliánová EvaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05588 |
|
6 |
577,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 13. | 67,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 23. | 116,72 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 12. | ✓148,92 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 18. | ✓172,04 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 11. | 143,77 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 9. | 128,15 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 15. | ✓256,64 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 27. | 67,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 577,60
|
| 37 |
Knápková JohanaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05430 |
|
6 |
544,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 19. | ✓175,08 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 24. | 107,45 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 24. | 114,80 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 12. | ✓224,70 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 11. | ✓144,87 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 17. | 34,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 544,65
|
| 38 |
Klimešová JanaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05403 |
|
7 |
534,77 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 17. | ✓204,26 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 9. | ✓186,15 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 7. | 120,89 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 17. | 65,35 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 17. | 104,80 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 13. | 81,55 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 22. | ✓144,36 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 28. | 50,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 534,77
|
| 39 |
Mičjanová MichaelaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04944 |
|
6 |
525,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 14. | ✓169,92 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 21. | 125,12 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 14. | 104,56 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 14. | ✓194,74 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 22. | 94,26 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 13. | 118,53 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 21. | ✓160,40 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 22. | 152,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 525,06
|
| 40 |
Veselá AnnaUSK Praha |
USK Praha |
06051 |
|
6 |
513,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 10. | 107,20 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 15. | ✓155,76 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 13. | 136,51 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 6. | 131,88 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 17. | ✓187,68 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 9. | ✓169,91 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 21. | 109,97 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 16. | 79,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 513,35
|
| 41 |
Zeusová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05134 |
|
6 |
507,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 9. | 120,60 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 18. | 113,28 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 21. | ✓153,50 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 25. | 98,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 10. | ✓196,50 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 18. | ✓157,10 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 12. | 93,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 507,10
|
| 42 |
Hanusková DorotaKK Orlová |
KK Orlová |
05756 |
|
7 |
494,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 32. | 14,59 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 12. | 65,94 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 15. | ✓218,96 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 12. | ✓170,30 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 11. | ✓104,85 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 26. | 80,20 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 29. | 33,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 494,11
|
| 43 |
Dudzik IzabelaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
06191 |
|
6 |
443,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 8. | ✓109,90 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 16. | ✓203,32 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 12. | ✓130,70 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 14. | 105,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 443,92
|
| 44 |
Chovanečková TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05848 |
|
6 |
438,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 18. | ✓189,67 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 14. | 43,96 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 24. | 78,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 15. | ✓131,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 17. | 65,85 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 24. | ✓118,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 438,97
|
| 45 |
Vazhenina SofiaUSK Praha |
USK Praha |
05940 |
|
7 |
428,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 22. | 56,64 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 30. | 14,59 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 15. | 111,69 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 9. | 98,91 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 23. | ✓122,80 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 22. | ✓147,60 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 16. | 117,90 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 10. | ✓158,04 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 15. | 58,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 428,44
|
| 46 |
Slezáková StellaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05587 |
|
6 |
412,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 21. | ✓145,90 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 18. | 74,46 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 22. | ✓109,48 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 10. | ✓156,84 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 14. | 69,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 412,22
|
| 47 |
Musilová NikolKK Pardubice |
KK Pardubice |
05787 |
|
6 |
411,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 20. | 84,96 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 17. | 86,87 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 22. | ✓138,15 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 23. | ✓93,84 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 15. | ✓179,76 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 411,75
|
| 48 |
Farkašová EvelínaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06052 |
|
6 |
406,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 15. | 40,20 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 17. | ✓127,44 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 16. | 78,42 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 18. | ✓134,82 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 14. | ✓144,10 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 10. | 116,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 406,36
|
| 49 |
Junková LauraIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02948 |
|
6 |
398,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 26. | 72,95 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 26. | 76,75 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 28. | 49,20 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 16. | ✓164,78 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 19. | ✓141,39 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 15. | ✓92,19 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 30. | 16,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 398,36
|
| 50 |
Moravcová EvaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
04983 |
|
6 |
343,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 23. | 42,48 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 22. | ✓131,31 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 25. | ✓92,10 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 19. | ✓119,84 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 31. | 16,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 343,25
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 27,00 |
|
| 51 |
Brzáková NinaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05651 |
|
6 |
335,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 12. | ✓80,40 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 19. | ✓99,12 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 29. | 29,18 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 19. | ✓156,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 335,92
|
| 52 |
Steblová SandraFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05915 |
|
6 |
308,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | – | 0,00 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 16. | 21,98 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 18. | 52,28 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 20. | ✓104,86 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 18. | ✓91,70 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 18. | 52,68 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 16. | 46,60 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 24. | ✓112,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 308,84
|
| 53 |
Albrechtová MichaelaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05278 |
|
6 |
288,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 28. | 43,77 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 31. | 15,35 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 29. | 32,80 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 23. | 59,92 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 19. | ✓78,60 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 23. | ✓78,55 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 12. | ✓131,70 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 29. | 32,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 288,85
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 31,00 |
|
| 54 |
Navrátilová JanaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
03298 |
|
6 |
218,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 16. | 26,80 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 19. | 62,05 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 15. | 32,97 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 25. | ✓62,56 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 15. | ✓91,49 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 27. | ✓64,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 218,21
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2024 | VC Nového Jíčína21. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 19,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 14,00 |
|
| 55 |
Císařová AdélaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05018 |
|
7 |
215,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | – | ✓0,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 27. | ✓65,60 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 17. | ✓149,80 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 215,40
|
| 56 |
Hasalová AdélaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05074 |
|
7 |
204,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 14. | ✓53,60 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 20. | 49,64 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 13. | ✓54,95 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 19. | 39,21 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 25. | ✓96,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 204,79
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2024 | VC Nového Jíčína21. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 26,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 1. | 14,00 |
|
| 57 |
Murasová ViktorieKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05402 |
|
6 |
174,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 35. | 14,59 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 26. | ✓46,92 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 22. | ✓74,90 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 21. | ✓52,40 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 19. | 11,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 174,22
|
| 58 |
Shtets SvitlanaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05003 |
|
7 |
166,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 21. | ✓70,80 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 27. | ✓58,36 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 21. | ✓37,23 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 29. | 30,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 166,39
|
| 59 |
Petrová KláraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05392 |
|
6 |
152,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 28. | ✓46,05 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 30. | ✓16,40 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 21. | ✓89,88 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 152,33
|
| 60 |
Kostečková EllenHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05936 |
|
7 |
145,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 23. | ✓128,32 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 32. | ✓16,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 145,22
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 31,00 |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 32,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 31,00 |
| 4. 1. 2025 | Ledečská pirueta4. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 21,00 |
| 11. 1. 2025 | VC Litvínova11. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 36,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 24,00 |
|
| 61 |
Trinkmocová NicoleKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
03227 |
|
6 |
137,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 24. | ✓28,32 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 33. | 14,59 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 27. | ✓61,40 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 31. | 16,40 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 20. | 26,14 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 28. | ✓48,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 137,84
|
| 62 |
Šauerová VendulaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04868 |
|
6 |
119,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 25. | 14,16 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 34. | 14,59 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 23. | 12,41 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 30. | 15,35 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 24. | ✓62,84 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 19. | ✓39,51 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 33. | ✓16,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 119,25
|
| 63 |
Tibitanzlová SofieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05980 |
|
6 |
101,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 25. | ✓101,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 101,40
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 36,00 |
| 4. 1. 2025 | Ledečská pirueta4. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 26,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 29,00 |
| 15. 2. 2025 | Českotřebovská pirueta15. 2. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 25,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 30,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 36,00 |
|
| 64 |
Jungwirthová NelaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05252 |
|
6 |
65,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 20. | ✓65,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 65,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 18,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 7. | 24,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 27,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 20,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 16,00 |
| 15. 2. 2025 | Českotřebovská pirueta15. 2. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 18,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 15,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 23,00 |
|
| 65 |
Agapová VarvaraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06057 |
|
6 |
62,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 31. | ✓14,59 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 22. | ✓24,82 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 18. | ✓23,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 62,71
|
| 66 |
Pidko PolinaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
06143 |
|
6 |
48,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 32. | ✓15,35 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 30. | ✓16,04 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 34. | ✓16,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,29
|
| 67 |
Cvrčková NatálieUSK Praha |
USK Praha |
04857 |
|
6 |
16,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 32. | ✓16,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,40
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | VC Litvínova11. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 21,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | – | 0,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 19,00 |
|
| 68 |
Čapková RozálieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01860 |
|
6 |
16,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 31. | ✓16,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | Orlovská piruetka16. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 27,00 |
| 18. 1. 2025 | Brodské mládí18. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 5. | 9,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 3. | 18,00 |
|
| 69 |
Bělovská VeronikaFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
05396 |
|
7 |
13,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 21. | ✓13,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,07
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | Orlovská piruetka16. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 13,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |