| 1 |
Havránková TerezaSKK Ostrov |
SKK Ostrov |
05479 |
|
6 |
1 735,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 1. | ✓592,92 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 1. | ✓551,16 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 1. | ✓591,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 735,92
|
| 2 |
Křivánková ElenTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05840 |
|
7 |
1 629,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | 359,03 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 1. | ✓535,85 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 1. | ✓523,80 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 3. | 442,68 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 1. | ✓570,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 629,89
|
| 3 |
Křivová ViktorieBK Příbram |
BK Příbram |
05041 |
|
7 |
1 598,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | 468,30 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | 427,00 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 2. | ✓510,57 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 1. | ✓534,60 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 1. | ✓553,35 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 2. | 491,04 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 4. | 443,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 598,52
|
| 4 |
Škorpilová AnežkaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05624 |
|
7 |
1 437,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 3. | ✓428,68 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | 320,25 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 6. | 411,75 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 6. | 363,75 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 6. | 379,44 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 5. | 380,90 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 1. | ✓498,96 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 2. | ✓509,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 437,28
|
| 5 |
Klepetková SáraKK Pardubice |
KK Pardubice |
05791 |
|
7 |
1 428,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | 390,25 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 3. | ✓477,63 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 2. | 451,05 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 2. | ✓474,30 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 2. | 454,15 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 3. | ✓476,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 428,69
|
| 6 |
Cerovská AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05850 |
|
6 |
1 393,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 2. | ✓459,30 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 2. | ✓474,61 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 3. | ✓459,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 393,27
|
| 7 |
Saláková TerezaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
03336 |
|
6 |
1 336,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 5. | 382,75 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 5. | ✓398,06 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 5. | 386,10 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 5. | 395,25 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 1. | ✓527,40 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 6. | ✓411,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 336,46
|
| 8 |
Vazhenina SofiaUSK Praha |
USK Praha |
05940 |
|
7 |
1 303,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 7. | 280,98 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 9. | 321,51 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 9. | 213,50 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 4. | ✓413,37 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 2. | ✓460,35 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 2. | ✓429,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 303,38
|
| 9 |
Sopuchová NatálieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06086 |
|
8 |
1 277,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 1. | 233,89 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 4. | ✓444,69 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 3. | ✓421,95 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 4. | ✓411,06 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | – | 0,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 7. | 394,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 277,70
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | – | 0,00 |
|
| 10 |
Hrazdílková AnnaBK Ostrava |
BK Ostrava |
03213 |
|
6 |
1 247,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 13. | 187,32 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 3. | 147,72 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | 289,75 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 9. | 362,34 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 9. | 326,70 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 4. | ✓392,85 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 4. | ✓427,68 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 5. | ✓427,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 247,97
|
| 11 |
Kadlečková VanesaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06050 |
|
7 |
1 243,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 4. | ✓398,06 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | 350,75 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 3. | ✓443,99 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | – | 0,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 3. | ✓401,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 243,99
|
| 12 |
Vymazalová KristýnaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04948 |
|
6 |
1 211,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 6. | 296,59 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 2. | 172,34 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 5. | ✓428,22 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 6. | ✓382,75 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 4. | ✓400,95 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 8. | 336,95 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 21. | 158,40 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 9. | 361,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 211,92
|
| 13 |
Kosíková NinaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
04041 |
|
6 |
1 192,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 11. | 218,54 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 14. | 244,96 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 6. | 259,25 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 12. | 290,89 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 3. | ✓430,65 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 6. | ✓366,25 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 6. | ✓396,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 11. | 328,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 192,90
|
| 14 |
Havlíčková BarboraBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04869 |
|
6 |
1 166,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 4. | 123,10 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 11. | 290,89 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 10. | 345,87 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 8. | 352,13 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 7. | ✓363,63 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 3. | ✓424,85 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 8. | ✓378,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 166,60
|
| 15 |
Elznicová EmaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05255 |
|
7 |
1 120,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 10. | 234,15 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 8. | 336,82 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 8. | ✓378,81 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 9. | 332,01 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 4. | ✓395,55 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 6. | ✓346,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 120,86
|
| 16 |
Fleišmanová ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05902 |
|
6 |
1 118,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | 312,20 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 5. | 110,79 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 8. | 228,75 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 9. | 336,82 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 11. | 297,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 5. | ✓378,30 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 5. | ✓360,36 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 7. | ✓380,16 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 10. | 345,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 118,82
|
| 17 |
Haltufová EllyUSK Praha |
USK Praha |
04724 |
|
7 |
1 091,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 6. | ✓367,44 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 5. | 274,50 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 7. | ✓367,44 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 7. | ✓356,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 091,28
|
| 18 |
Cíbiková LuciaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05853 |
|
6 |
1 091,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | ✓327,81 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 10. | 316,20 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 7. | ✓351,60 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 9. | 304,92 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 5. | ✓411,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 091,25
|
| 19 |
Abrahamová BarboraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05592 |
|
6 |
1 054,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 16. | 140,49 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 6. | 98,48 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 13. | 296,46 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 10. | 311,85 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 8. | ✓347,82 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 4. | ✓374,22 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 10. | ✓332,64 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 13. | 295,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 054,68
|
| 20 |
Strážnická MonikaUSK Praha |
USK Praha |
05963 |
|
6 |
1 035,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 9. | 249,76 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 12. | ✓275,58 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 7. | ✓395,28 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | – | 0,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 13. | 263,70 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 8. | ✓364,32 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 16. | 246,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 035,18
|
| 21 |
Krůželová NatálieHokejový club Brumov-Bylnice |
Hokejový club Brumov-Bylnice |
05422 |
|
7 |
1 032,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 8. | 265,37 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 7. | 244,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 11. | 306,20 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 6. | ✓371,25 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 11. | 291,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 9. | ✓348,48 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 12. | ✓312,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 032,09
|
| 22 |
Vorlíčková TerezaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04867 |
|
6 |
1 020,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 10. | 306,20 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 10. | 198,25 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 11. | ✓329,40 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 8. | ✓341,55 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 7. | ✓349,20 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 9. | 322,30 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 020,15
|
| 23 |
Stádníková JindřiškaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05429 |
|
7 |
961,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 15. | 263,52 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 14. | 252,45 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 8. | ✓334,65 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 13. | 268,77 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 10. | ✓307,65 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 8. | ✓318,78 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 12. | 300,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 961,08
|
| 24 |
Mičjanová MichaelaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04944 |
|
6 |
894,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 13. | ✓260,27 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 12. | ✓312,93 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 10. | ✓321,51 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 894,71
|
| 25 |
Brzáková NinaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05651 |
|
6 |
858,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 24. | 91,86 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 22. | 137,79 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 17. | 207,90 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 13. | 261,90 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 18. | 189,72 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 12. | ✓278,35 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 12. | ✓263,34 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 11. | ✓316,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 858,49
|
| 26 |
Štangová ViktóriaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05857 |
|
7 |
852,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 22. | 122,48 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 16. | ✓247,05 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 21. | 153,10 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 16. | 222,75 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 10. | ✓305,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 11. | ✓300,39 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 15. | 221,76 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 21. | 164,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 852,99
|
| 27 |
Albrechtová MichaelaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05278 |
|
6 |
843,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 18. | 109,27 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 17. | 199,03 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 13. | 152,50 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 18. | 214,11 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 12. | ✓282,15 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 12. | ✓276,45 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 12. | ✓284,58 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 21. | 146,50 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 15. | 253,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 843,18
|
| 28 |
Holec Lilly AnnTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06260 |
|
7 |
841,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 12. | 202,93 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 11. | 183,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 15. | 244,96 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 18. | 189,15 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 15. | 234,40 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 11. | ✓277,20 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 13. | ✓285,12 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 14. | ✓279,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 841,80
|
| 29 |
Trinkmocová NicoleKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
03227 |
|
6 |
834,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 21. | 62,44 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 24. | 115,29 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 16. | 229,65 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 18. | 193,05 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 15. | 232,80 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 14. | ✓252,96 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 14. | ✓249,05 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 7. | ✓332,64 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 19. | 197,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 834,65
|
| 30 |
Skalová BarboraHC Strakonice |
HC Strakonice |
03205 |
|
6 |
833,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 15. | 156,10 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 7. | ✓352,13 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 14. | ✓260,27 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 21. | 148,50 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 16. | ✓221,34 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 21. | 138,60 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 24. | 110,88 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 24. | 115,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 833,74
|
| 31 |
Faiglová NikolKK Chomutov |
KK Chomutov |
05379 |
|
6 |
824,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 14. | 171,71 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 14. | ✓279,99 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 13. | ✓275,58 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 14. | 247,35 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 18. | 190,45 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 17. | 194,04 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 14. | ✓269,28 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 15. | 263,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 824,85
|
| 32 |
Vrátná EliškaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05798 |
|
6 |
795,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 21. | 137,79 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 12. | 167,75 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 20. | 168,41 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 13. | ✓267,30 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 15. | ✓237,15 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 19. | 175,80 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 10. | ✓291,06 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 22. | 142,56 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 17. | 230,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 795,51
|
| 33 |
Bajzová MiaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03041 |
|
6 |
689,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 9. | ✓320,10 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 16. | ✓237,60 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 23. | ✓131,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 689,22
|
| 34 |
Sochorová BerenikaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05595 |
|
6 |
672,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 23. | 31,22 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 16. | 214,34 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 17. | ✓230,58 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 20. | 163,35 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 16. | ✓219,75 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 17. | ✓221,76 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 28. | 49,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 672,09
|
| 35 |
Kostečková EllenHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05936 |
|
7 |
642,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 20. | 153,10 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 14. | 137,25 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 17. | ✓214,34 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 19. | ✓178,20 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 20. | 161,15 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 13. | ✓249,48 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 26. | 82,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 642,02
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 21,00 |
|
| 36 |
Zeusová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05134 |
|
6 |
627,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 15. | ✓229,65 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 15. | ✓237,60 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 20. | ✓160,05 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 22. | 126,48 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 25. | 87,90 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 28. | 41,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 627,30
|
| 37 |
Chovanečková TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05848 |
|
6 |
625,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 17. | 124,88 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 20. | ✓158,10 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 11. | ✓293,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 20. | ✓174,24 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 22. | 147,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 625,34
|
| 38 |
Szolony ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05997 |
|
6 |
624,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 15. | 122,00 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 21. | 164,70 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 18. | 199,03 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 23. | 118,80 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 17. | 203,70 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 17. | ✓205,10 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 18. | ✓205,92 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 18. | ✓213,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 624,74
|
| 39 |
Kuběnová Žaneta EllaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06087 |
|
6 |
582,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 8. | 73,86 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 18. | 76,25 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 23. | 131,76 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 16. | ✓218,25 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 19. | ✓173,91 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 19. | ✓190,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 582,24
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 19,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 14,00 |
|
| 40 |
Musilová NikolKK Pardubice |
KK Pardubice |
05787 |
|
6 |
548,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 19. | 93,66 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 18. | ✓183,72 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 20. | ✓181,17 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 19. | ✓183,72 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 22. | 133,65 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 23. | 117,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 548,61
|
| 41 |
Linzerová MarieKK Havířov |
KK Havířov |
05571 |
|
7 |
520,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 20. | 78,05 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 7. | 86,17 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 17. | 91,50 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 22. | ✓148,23 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 17. | ✓205,53 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 19. | ✓166,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 520,08
|
| 42 |
Šauerová VendulaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04868 |
|
6 |
507,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 27. | 45,93 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 26. | 76,55 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 24. | 103,95 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 19. | ✓174,60 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 25. | 79,05 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 22. | 131,85 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 20. | ✓152,46 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 20. | ✓180,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 507,90
|
| 43 |
Kopecká SophieTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06167 |
|
7 |
453,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 23. | ✓107,17 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 26. | 82,35 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 24. | 107,17 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 26. | 74,25 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 23. | ✓110,67 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 24. | 102,55 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 14. | ✓235,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 453,46
|
| 44 |
Kobierská KlaudieKK Havířov |
KK Havířov |
03245 |
|
6 |
395,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 13. | 12,31 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | – | 0,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 27. | ✓61,24 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 27. | 58,20 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 16. | ✓207,90 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 23. | ✓126,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 395,86
|
| 45 |
Vinařová LilianaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06239 |
|
6 |
331,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | – | 0,00 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 29. | 32,94 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 25. | ✓91,86 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 30. | 14,85 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 21. | ✓142,29 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 30. | 14,65 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 24. | ✓97,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 331,17
|
| 46 |
Hostinská ValérieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03042 |
|
6 |
310,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 24. | 15,61 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 27. | ✓65,88 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 21. | ✓145,50 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 26. | 63,24 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 29. | 31,68 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 25. | ✓98,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 310,02
|
| 47 |
Steblová SandraFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05915 |
|
6 |
304,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 10. | 49,24 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 16. | ✓106,75 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 26. | ✓73,25 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 22. | ✓124,74 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 30. | 16,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 304,74
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 10. | 11,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 1. | 19,00 |
|
| 48 |
Shtets SvitlanaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05003 |
|
7 |
289,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 25. | ✓98,82 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 27. | ✓59,40 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 22. | ✓130,95 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 289,17
|
| 49 |
Lochovská ViolaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05501 |
|
6 |
286,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 19. | ✓197,64 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 25. | ✓89,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 286,74
|
| 50 |
Junková LauraIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02948 |
|
6 |
240,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 30. | 16,47 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 29. | ✓30,62 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | – | 0,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 29. | ✓29,30 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 18. | ✓180,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 240,10
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 21,00 |
|
| 51 |
Boráková AnnelieBK Ostrava |
BK Ostrava |
03214 |
|
6 |
239,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 12. | 24,62 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 21. | 30,50 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 28. | 44,55 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 24. | ✓101,85 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | – | 0,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 27. | ✓58,60 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 30. | 13,86 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 26. | ✓79,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 239,65
|
| 52 |
Smolíková NelaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05519 |
|
6 |
217,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 26. | ✓61,24 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 30. | 15,31 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 26. | ✓72,75 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | – | 0,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 31. | 14,65 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 25. | ✓83,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 217,15
|
| 53 |
Chmelíková EvaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
03194 |
|
6 |
208,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 32. | 16,47 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 28. | 45,93 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 25. | ✓87,30 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 27. | ✓55,44 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 30. | 15,84 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 27. | ✓65,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 208,50
|
| 54 |
Polková IzabelaBK Ostrava |
BK Ostrava |
03216 |
|
6 |
199,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 11. | ✓36,93 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 20. | ✓45,75 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 23. | ✓116,40 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 31. | 15,84 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 29. | 32,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 199,08
|
| 55 |
Petrová KláraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05392 |
|
6 |
191,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 23. | ✓122,48 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 26. | ✓69,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 191,78
|
| 56 |
Netopilová SofieKK Havířov |
KK Havířov |
05567 |
|
7 |
185,91 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 9. | ✓61,55 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 28. | 30,62 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 19. | ✓61,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 29. | 29,10 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 27. | ✓63,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 185,91
|
| 57 |
Hlaváčková MariePodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
05308 |
|
6 |
170,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 31. | 16,47 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 30. | 14,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 24. | ✓94,86 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 29. | ✓27,72 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 28. | ✓47,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 170,10
|
| 58 |
Vasilkova PolinaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05696 |
|
6 |
168,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 19. | ✓168,41 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 168,41
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 21,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | – | 0,00 |
|
| 59 |
Čížková MarikaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05764 |
|
6 |
140,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 22. | ✓46,83 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 28. | ✓49,41 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 29. | 29,70 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 28. | 43,65 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 28. | ✓43,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 140,19
|
| 60 |
Knápková JohanaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05430 |
|
6 |
110,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 23. | ✓110,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 110,88
|
| 61 |
Štětkářová AdélaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03421 |
|
6 |
95,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 25. | ✓95,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 95,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 15,00 |
| 29. 11. 2025 | Memorial Stanislava Suka29. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 19,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 15,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 6. | 13,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 21,00 |
|
| 62 |
Zachardalová ZuzanaUSK Praha |
USK Praha |
03520 |
|
6 |
76,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 25. | ✓76,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 76,55
|
| Hledání nic nenašlo. |