| 1 |
Rychtaříková NikolaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06065 |
|
8 |
1 390,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 1. | ✓559,55 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 2. | ✓470,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 1. | ✓360,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 390,51
|
| 2 |
Fričová KateřinaUSK Praha |
USK Praha |
01252 |
|
8 |
1 374,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 2. | ✓469,30 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 1. | ✓340,78 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 1. | ✓564,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 374,08
|
| 3 |
Gajdošová OlušaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
00737 |
|
8 |
1 042,91 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 5. | 199,44 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 3. | ✓288,61 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 4. | ✓397,10 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 6. | ✓357,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 042,91
|
| 4 |
Návesníková KristýnaUSK Praha |
USK Praha |
01269 |
|
8 |
1 017,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 2. | 282,54 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 2. | ✓318,99 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 5. | ✓379,05 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 8. | ✓319,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 017,64
|
| 5 |
Machátová MarieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05975 |
|
7 |
850,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 6. | ✓170,39 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 4. | ✓394,80 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 2. | ✓285,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 850,95
|
| 6 |
Sobotíková MarkétaKK Orlová |
KK Orlová |
01769 |
|
7 |
839,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 3. | 67,20 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 10. | 116,34 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 7. | ✓212,66 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 4. | 139,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 10. | ✓288,80 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 7. | 154,90 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 7. | ✓338,40 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 12. | 105,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 839,86
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | – | 0,00 |
|
| 7 |
Pokorná KristýnaUSK Praha |
USK Praha |
01272 |
|
8 |
783,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 7. | ✓342,95 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 8. | ✓139,41 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 9. | ✓300,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 783,16
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 16,00 |
|
| 8 |
Horňáková EditaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01175 |
|
7 |
779,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 12. | 83,10 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 2. | ✓129,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 1. | ✓394,94 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 3. | ✓255,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 779,62
|
| 9 |
Kúdelová PetraKK Orlová |
KK Orlová |
02895 |
|
7 |
768,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 2. | 89,60 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 4. | ✓216,06 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 6. | ✓227,85 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 3. | 167,76 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 8. | ✓324,90 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 4. | 201,37 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 6. | 195,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 768,81
|
| 10 |
Maršíková VendulaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05516 |
|
8 |
766,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 11. | 99,72 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 11. | ✓270,75 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 3. | ✓232,35 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 11. | ✓263,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 766,30
|
| 11 |
Nentvichová KateřinaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02090 |
|
7 |
710,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 10. | ✓108,43 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 5. | ✓376,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 4. | ✓225,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 710,03
|
| 12 |
Hůserková TerezieAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01165 |
|
7 |
699,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 7. | 166,20 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 5. | 75,25 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 9. | ✓182,28 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 9. | ✓306,85 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 5. | ✓210,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 699,69
|
| 13 |
Motlochová DominikaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01326 |
|
7 |
667,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 1. | ✓145,60 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 4. | ✓258,23 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 5. | 125,82 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 2. | ✓263,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 667,16
|
| 14 |
Buzinkayová BarbaraSKK Mariánské Lázně |
SKK Mariánské Lázně |
01114 |
|
7 |
625,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 13. | 66,48 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 1. | ✓182,75 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 7. | 97,86 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 15. | ✓198,55 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 12. | ✓244,40 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 15. | 60,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 625,70
|
| 15 |
Popková LucieBK Ostrava |
BK Ostrava |
|
|
7 |
619,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 5. | ✓243,04 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 2. | ✓195,72 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 7. | ✓180,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 619,24
|
| 16 |
Šteflová JulieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01850 |
|
8 |
600,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 4. | 44,80 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 6. | ✓182,82 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 9. | 123,92 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 10. | ✓282,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 10. | ✓135,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 600,18
|
| 17 |
Švarcová MarieKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
01115 |
|
7 |
598,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 8. | 43,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 12. | ✓252,70 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 11. | 92,94 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 13. | ✓225,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 11. | ✓120,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 598,62
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 11,00 |
|
| 18 |
Kozlova SvetlanaKrasobruslařský klub Benešov z.s. |
Krasobruslařský klub Benešov z.s. |
05996 |
|
7 |
558,47 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 8. | ✓197,47 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 6. | ✓361,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 558,47
|
| 19 |
Pejchová AdélaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05593 |
|
7 |
536,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 6. | 22,40 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 9. | ✓132,96 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 6. | 64,50 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 15. | 91,14 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 13. | ✓234,65 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 16. | 15,49 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 16. | ✓169,20 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 13. | 90,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 536,81
|
| 20 |
Paseková MagdalénaKK Orlová |
KK Orlová |
01918 |
|
7 |
518,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 5. | 33,60 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 8. | 149,58 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 10. | ✓167,09 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 6. | 111,84 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 5. | ✓185,88 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 8. | ✓165,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 518,41
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 5,00 |
|
| 21 |
Plašovská BarboraBK Ostrava |
BK Ostrava |
01330 |
|
7 |
514,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 3. | ✓249,30 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 1. | ✓265,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 514,92
|
| 22 |
Němcová AdélaKK Plzeň |
KK Plzeň |
01207 |
|
8 |
464,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 14. | 49,86 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 11. | ✓151,90 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 16. | ✓180,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 18. | ✓131,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 14. | 75,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 464,00
|
| 23 |
Křehlová NicoleSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
01116 |
|
7 |
456,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 4. | 86,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 14. | ✓106,33 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 17. | ✓162,45 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 12. | 77,45 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 15. | ✓188,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 16. | 45,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 456,78
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 9,00 |
|
| 24 |
Janiczková AnetaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01324 |
|
8 |
433,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 3. | ✓433,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 433,20
|
| 25 |
Štěpánová KláraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05081 |
|
7 |
432,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 3. | ✓432,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 432,40
|
| 26 |
Večeřová SabinaKK Orlová |
KK Orlová |
01762 |
|
7 |
416,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 13. | ✓121,52 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 8. | 83,88 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 18. | ✓144,40 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 13. | 61,96 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 20. | 94,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 9. | ✓150,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 416,32
|
| 27 |
Ko DanielaUSK Praha |
USK Praha |
02395 |
|
8 |
365,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 1. | ✓365,64 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 365,64
|
| 28 |
Milčinská PetraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05082 |
|
8 |
360,77 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 3. | ✓107,50 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 14. | ✓46,47 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 14. | ✓206,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 360,77
|
| 29 |
Voloshina ViktoriyaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03138 |
|
8 |
339,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 9. | 32,25 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 12. | ✓136,71 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 21. | ✓90,25 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 19. | ✓112,80 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 17. | 30,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 339,76
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 4. | 7,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 11,00 |
|
| 30 |
Andělová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
02960 |
|
7 |
225,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 7. | ✓53,75 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 18. | ✓45,57 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 19. | ✓126,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 225,67
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 10,00 |
|
| 31 |
Kwiek JuliaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
00037 |
|
7 |
216,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 14. | ✓216,60 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | – | ✓0,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 216,60
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 9,00 |
|
| 32 |
Szottková NatálieFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
01061 |
|
7 |
198,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 9. | ✓69,90 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 22. | ✓72,20 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 22. | ✓56,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 198,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 4,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 7,00 |
|
| 33 |
Sovjáková KarenHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
01861 |
|
8 |
192,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 11. | ✓41,94 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 17. | ✓150,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 192,34
|
| 34 |
Stojková VeronikaHC Litvínov |
HC Litvínov |
00381 |
|
8 |
184,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 16. | ✓75,95 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 20. | ✓108,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 184,25
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 7. | 4,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 10,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 6,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 12,00 |
|
| 35 |
Lívařová Elizabeth LauraÚKK Ústí nad Labem |
ÚKK Ústí nad Labem |
05297 |
|
7 |
172,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 17. | ✓60,76 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 24. | ✓36,10 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 21. | ✓75,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 172,06
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 8. | 3,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 3,00 |
|
| 36 |
Foersterová DianaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01458 |
|
8 |
108,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 15. | ✓33,24 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 10. | ✓21,50 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 23. | ✓54,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,89
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 5,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 7,00 |
|
| 37 |
Čurillová JitkaKK Havířov |
KK Havířov |
01935 |
|
7 |
103,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 7. | 11,20 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 16. | ✓16,62 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 11. | 10,75 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 10. | ✓55,92 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 15. | ✓30,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 103,52
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 2,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · juniorky | 5. | 2,00 |
|
| 38 |
Petráňová ThalieUSK Praha |
USK Praha |
|
|
7 |
18,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 25. | ✓18,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,05
|
| Hledání nic nenašlo. |