| 1 |
Horčičková JanaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05792 |
|
8 |
1 343,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 1. | ✓429,60 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 1. | 280,60 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 1. | ✓396,22 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 1. | ✓517,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 343,02
|
| 2 |
Hanušová KateřinaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05795 |
|
8 |
1 235,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 2. | ✓340,10 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 1. | ✓384,12 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 3. | 270,15 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 1. | ✓510,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 235,20
|
| 3 |
Šnebergerová NelaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05617 |
|
8 |
1 152,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 1. | ✓298,26 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 2. | ✓422,88 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 2. | ✓431,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 152,14
|
| 4 |
Becková KateřinaSK KRASO Cheb |
SK KRASO Cheb |
05235 |
|
7 |
1 074,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 3. | 164,67 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 5. | 132,56 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 4. | 226,98 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 1. | ✓325,92 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 4. | ✓352,40 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 3. | ✓396,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 074,84
|
| 5 |
Vallová AdélaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05066 |
|
8 |
983,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 1. | ✓362,12 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 4. | ✓234,13 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 3. | ✓387,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 983,89
|
| 6 |
Ceplová Amélie EmmaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05796 |
|
8 |
928,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 3. | ✓304,30 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 3. | 182,39 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 3. | ✓261,90 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 2. | 248,32 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 4. | ✓362,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 928,24
|
| 7 |
Málková MichaelaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05723 |
|
7 |
901,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 1. | ✓269,46 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 2. | ✓296,82 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 5. | ✓334,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 901,06
|
| 8 |
Novotná LucieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06196 |
|
8 |
894,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 4. | 134,73 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 6. | ✓232,70 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | – | 0,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 6. | ✓317,16 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 5. | ✓344,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 894,66
|
| 9 |
Parkosová SáraHC Strakonice |
HC Strakonice |
05275 |
|
8 |
875,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 8. | 82,85 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 4. | ✓268,50 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 5. | 209,52 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 4. | 186,24 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 2. | ✓279,82 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 6. | ✓327,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 875,88
|
| 10 |
Steinová LauraUSK Praha |
USK Praha |
06353 |
|
8 |
807,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 3. | 182,27 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 5. | ✓250,60 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 3. | 217,28 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 3. | ✓246,90 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 7. | ✓310,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 807,82
|
| 11 |
Vesecká TerezaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05860 |
|
7 |
770,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 9. | 179,00 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 5. | 140,30 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 7. | 174,60 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 2. | ✓212,66 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 6. | 181,06 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 7. | ✓299,54 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 10. | ✓258,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 770,80
|
| 12 |
Kucianová ViktorieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05615 |
|
7 |
753,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 2. | 194,61 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | – | 0,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 4. | ✓213,98 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 10. | ✓246,68 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 8. | ✓293,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 753,74
|
| 13 |
Cerovská AnnaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00882 |
|
7 |
701,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 2. | ✓215,41 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 2. | ✓210,45 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 9. | ✓275,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 701,70
|
| 14 |
Schillerová LadaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05976 |
|
8 |
610,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | – | 0,00 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 13. | 69,84 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 8. | 124,16 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | – | 0,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 8. | ✓148,14 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 6. | ✓198,11 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 9. | ✓264,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 610,55
|
| 15 |
Prušková ŽanetaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05836 |
|
8 |
601,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 7. | ✓214,80 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 5. | ✓170,72 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 5. | ✓216,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 601,64
|
| 16 |
Kučabová Sophie EllenUSK Praha |
USK Praha |
00170 |
|
8 |
594,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 4. | ✓149,13 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 8. | ✓157,14 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 1. | ✓288,61 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 594,88
|
| 17 |
Revajová AdélaÚKK Ústí nad Labem |
ÚKK Ústí nad Labem |
05299 |
|
8 |
594,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 12. | 125,30 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 11. | 104,76 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 6. | ✓155,20 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 5. | ✓197,52 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 11. | ✓241,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 594,08
|
| 18 |
Zrnová KarolínaUSK Praha |
USK Praha |
05729 |
|
8 |
581,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 10. | 161,10 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 6. | ✓192,06 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 3. | ✓182,28 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 13. | ✓206,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 581,22
|
| 19 |
Sladká PavlínaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
01147 |
|
7 |
575,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 7. | 99,42 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 8. | ✓196,90 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 4. | ✓154,33 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 12. | ✓224,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 575,35
|
| 20 |
Krejzová AdélaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05589 |
|
8 |
565,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 6. | 104,79 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 13. | 107,40 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 9. | ✓139,68 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 5. | 136,71 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 9. | ✓144,08 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 8. | ✓281,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 565,68
|
| 21 |
Mikešová NoemiAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05731 |
|
8 |
555,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 14. | 52,38 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 9. | 108,64 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 7. | ✓164,60 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 8. | ✓162,09 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 11. | ✓229,06 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 16. | 155,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 555,75
|
| 22 |
Prušková KarolínaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05837 |
|
7 |
491,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 6. | 115,99 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 11. | ✓143,20 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 7. | 139,68 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 15. | ✓158,58 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 14. | ✓189,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 491,42
|
| 23 |
Štětkářová JolanaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06179 |
|
7 |
457,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 5. | ✓119,76 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 8. | 98,21 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 10. | ✓126,07 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 12. | ✓211,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 457,27
|
| 24 |
Neumanová DominikaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05071 |
|
7 |
440,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 7. | 89,82 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 6. | ✓126,27 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 12. | 87,30 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | – | 0,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 14. | ✓176,20 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 17. | ✓137,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 440,39
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 18,00 |
|
| 25 |
Valicová DanielaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05907 |
|
7 |
435,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 14. | 89,50 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 10. | 70,15 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 4. | ✓151,90 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 7. | ✓180,10 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | – | 0,00 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 19. | ✓103,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 435,44
|
| 26 |
Rodová ZuzanaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05234 |
|
7 |
413,26 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 9. | 59,88 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 9. | 66,28 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 12. | 62,08 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 11. | ✓98,76 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 12. | 90,05 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 13. | ✓193,82 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 18. | ✓120,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 413,26
|
| 27 |
Humlová KarolínaHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05925 |
|
8 |
381,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 11. | ✓77,60 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 9. | ✓131,68 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 15. | ✓172,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 381,68
|
| 28 |
Horton Sofie AnnaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03683 |
|
7 |
342,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 12. | 16,57 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 16. | 53,70 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 11. | 56,12 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 10. | ✓93,12 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 10. | 60,76 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 11. | ✓108,06 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 16. | ✓140,96 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 20. | 86,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 342,14
|
| 29 |
Kloudová AnnaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05879 |
|
7 |
327,92 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 11. | 33,14 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 15. | 71,60 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 9. | ✓84,18 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 10. | ✓122,22 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 6. | ✓121,52 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | – | 0,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 327,92
|
| 30 |
Tykalová BarboraBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
05026 |
|
8 |
306,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 2. | ✓306,17 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 306,17
|
| 31 |
Pinkavová ValerieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00892 |
|
7 |
304,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 8. | ✓74,85 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 10. | 49,71 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 7. | ✓106,33 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 17. | ✓123,34 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 23. | 34,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 304,52
|
| 32 |
Farová JolanaKraso brusle Černošice |
Kraso brusle Černošice |
02824 |
|
7 |
272,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 13. | 28,06 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 13. | 46,56 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 10. | ✓115,22 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 18. | ✓105,72 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 22. | ✓51,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 272,66
|
| 33 |
Gilová AnetaSKK Karviná |
SKK Karviná |
00361 |
|
7 |
221,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 7. | ✓112,24 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 8. | ✓91,14 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 16. | ✓18,01 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 221,39
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 2. 2024 | Karvinský kahanec24. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 12,00 |
|
| 34 |
Slatinská Sára KateřinaUSK Praha |
USK Praha |
06366 |
|
7 |
211,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 14. | 31,04 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 13. | 65,84 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 13. | ✓72,04 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 20. | ✓70,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 21. | ✓68,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 211,48
|
| 35 |
Křížková VeronikaUSK Prahahostuje |
USK Prahahostuje |
01776 |
|
7 |
193,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 15. | ✓34,92 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 9. | ✓75,95 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 12. | ✓82,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 193,17
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Mostu10. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 6. | 7,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 9,00 |
|
| 36 |
Horáková ZuzanaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05072 |
|
7 |
187,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 10. | ✓44,91 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 12. | 42,09 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 14. | ✓54,03 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 19. | ✓88,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 187,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 11,00 |
|
| 37 |
Valterová HanaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05525 |
|
8 |
115,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 11. | ✓29,94 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 17. | ✓35,80 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 16. | 17,46 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 14. | ✓49,38 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 115,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Mostu10. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 8. | 5,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 4. | 9,00 |
|
| 38 |
Capková JanaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05920 |
|
8 |
103,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 12. | ✓14,97 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 14. | 14,03 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | – | 0,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 15. | ✓36,02 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 21. | ✓52,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 103,85
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 2. 2024 | Karvinský kahanec24. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 6. | 1,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 8. | 5,00 |
|
| 39 |
Kovářová MichaelaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06169 |
|
8 |
17,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 24. | ✓17,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 17,24
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 12. 2023 | Chomutovská brusle9. 12. 2023 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 8,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Litvínova13. 1. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 5. | 11,00 |
| 3. 2. 2024 | Českotřebovská pirueta3. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | – | 0,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Mostu10. 2. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 5. | 8,00 |
| 23. 3. 2024 | Ústecká bruslička23. 3. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 6,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |