| 1 |
Hanušová KateřinaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05795 |
|
8 |
987,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 2. | ✓268,50 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 1. | ✓287,46 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 1. | ✓431,04 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | 224,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 987,00
|
| 2 |
Horčičková JanaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05792 |
|
8 |
920,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 1. | ✓358,00 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 1. | 211,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | ✓304,38 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 1. | ✓258,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 920,86
|
| 3 |
Málková MichaelaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05723 |
|
7 |
801,47 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 2. | ✓207,61 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 2. | ✓341,24 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 1. | ✓252,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 801,47
|
| 4 |
Steinová LauraUSK Praha |
USK Praha |
06353 |
|
8 |
760,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 3. | ✓232,70 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 3. | 175,67 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 3. | ✓305,32 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 3. | ✓222,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | 192,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 760,74
|
| 5 |
Ceplová Amélie EmmaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05796 |
|
8 |
670,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 4. | ✓196,90 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 1. | ✓222,53 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 5. | ✓251,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 670,87
|
| 6 |
Novotná LucieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06196 |
|
8 |
642,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 2. | 157,08 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 6. | ✓233,48 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 2. | ✓250,56 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 3. | ✓157,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 642,00
|
| 7 |
Kvíderová AlžbětaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05883 |
|
7 |
589,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 4. | ✓269,40 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 1. | ✓320,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 589,56
|
| 8 |
Becková KateřinaSK KRASO Cheb |
SK KRASO Cheb |
05235 |
|
7 |
554,94 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 6. | ✓161,10 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 4. | 143,73 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 7. | ✓215,52 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 2. | ✓178,32 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | 160,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 554,94
|
| 9 |
Vallová AdélaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05066 |
|
8 |
485,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 7. | ✓153,12 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 2. | ✓145,20 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 2. | ✓186,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 485,00
|
| 10 |
Krejzová AdélaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05589 |
|
8 |
471,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 5. | ✓179,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 6. | 111,79 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 3. | ✓130,90 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 10. | ✓161,64 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 8. | 96,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 471,54
|
| 11 |
Sukupová MarkétaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05834 |
|
8 |
454,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 5. | ✓180,96 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 5. | 104,02 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | ✓144,18 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 4. | ✓129,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 454,38
|
| 12 |
Revajová AdélaÚKK Ústí nad Labem |
ÚKK Ústí nad Labem |
05299 |
|
8 |
448,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 9. | 107,40 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 12. | ✓125,72 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 4. | ✓194,88 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | ✓128,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 448,76
|
| 13 |
Vesecká TerezaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05860 |
|
7 |
437,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 11. | 71,60 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 4. | 104,72 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 8. | ✓197,56 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 9. | ✓125,28 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 6. | 89,16 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 5. | ✓114,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 437,72
|
| 14 |
Valicová DanielaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05907 |
|
7 |
413,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 5. | ✓127,76 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | – | 0,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 6. | ✓167,04 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 3. | ✓118,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 413,60
|
| 15 |
Kucianová ViktorieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05615 |
|
7 |
399,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 9. | ✓179,60 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 4. | ✓118,88 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 6. | ✓100,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 399,00
|
| 16 |
Prušková KarolínaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05837 |
|
7 |
318,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | – | 0,00 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 13. | ✓107,76 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 8. | ✓139,20 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | 0,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 8. | ✓71,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 318,76
|
| 17 |
Pinková MichaelaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05899 |
|
7 |
314,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 13. | 35,80 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 6. | 78,54 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 1. | ✓109,90 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 4. | ✓92,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | ✓112,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 314,44
|
| 18 |
Štětkářová JolanaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06179 |
|
7 |
303,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 8. | ✓125,30 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 5. | ✓91,63 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | – | 0,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 7. | ✓86,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 303,09
|
| 19 |
Zrnová KarolínaUSK Praha |
USK Praha |
05729 |
|
8 |
286,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 7. | ✓143,20 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 11. | ✓143,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 286,88
|
| 20 |
Humlová KarolínaHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05925 |
|
8 |
267,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 14. | ✓89,80 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 11. | ✓97,44 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 7. | 74,30 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 9. | ✓80,10 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 9. | 57,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 267,34
|
| 21 |
Bedřichová LindaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05851 |
|
7 |
262,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 11. | 31,94 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 7. | 65,45 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 15. | ✓71,84 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 10. | ✓111,36 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 5. | ✓79,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 262,40
|
| 22 |
Popova KristinaKK Křišťálová bruslička Karlovy Vary |
KK Křišťálová bruslička Karlovy Vary |
05869 |
|
7 |
249,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 10. | ✓89,50 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 7. | ✓95,82 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 10. | ✓64,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 249,40
|
| 23 |
Farová JolanaUSK Prahahostuje |
USK Prahahostuje |
02824 |
|
7 |
187,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 14. | 17,90 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 9. | ✓63,88 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 16. | ✓53,88 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 13. | ✓69,60 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 11. | 48,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 187,36
|
| 24 |
Rodová ZuzanaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05234 |
|
7 |
184,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 10. | ✓47,91 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 12. | ✓83,52 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 7. | ✓52,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 11. | 28,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 184,23
|
| 25 |
Horton Sofie AnnaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03683 |
|
7 |
180,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 8. | ✓79,85 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 9. | 39,27 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 14. | ✓55,68 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 9. | ✓44,58 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 180,11
|
| 26 |
Šnebergerová NelaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05617 |
|
8 |
148,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 3. | ✓148,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 148,60
|
| 27 |
Suchánková DominikaSVČ KK Baník Hodonín |
SVČ KK Baník Hodonín |
06360 |
|
7 |
113,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 3. | ✓32,97 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 17. | 13,92 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 6. | ✓66,00 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 11. | ✓14,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 113,83
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 2. 2025 | Českotřebovská pirueta15. 2. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 8,00 |
|
| 28 |
Schillerová LadaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05976 |
|
8 |
106,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 12. | ✓53,70 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 8. | ✓52,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 106,06
|
| 29 |
Kovářová MichaelaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06169 |
|
8 |
71,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 15. | ✓41,76 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 10. | ✓29,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 71,48
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 12,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 7,00 |
| 11. 1. 2025 | VC Litvínova11. 1. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 5. | 5,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 2. | 12,00 |
|
| 30 |
Kloudová AnnaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05879 |
|
7 |
69,26 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 10. | ✓26,18 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 10. | ✓43,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 69,26
|
| 31 |
Komárková AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05845 |
|
7 |
59,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 8. | ✓59,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 59,44
|
| 32 |
Mikešová NoemiAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05731 |
|
8 |
54,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 2. | ✓54,95 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 54,95
|
| 33 |
Slatinská Sára KateřinaUSK Praha |
USK Praha |
06366 |
|
7 |
27,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | – | ✓0,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 16. | ✓27,84 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 27,84
|
| 34 |
Horáková ZuzanaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05072 |
|
7 |
0,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 0,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 1. 2025 | Brodské mládí18. 1. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 3. | 6,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 4. | 2,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |