| 1 |
Šůla NatálieHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05971 |
|
4 |
62,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 1. | 12,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 2. | 13,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 1. | ✓21,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 2. | ✓20,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 2. | 11,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 1. | ✓21,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 62,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 1. | 13,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 1. | 12,00 |
|
| 2 |
Šteflová AnnaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
07109 |
|
|
59,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 2. | 7,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 1. | ✓18,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 1. | 14,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 1. | ✓25,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 1. | ✓16,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 59,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 2. | 8,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 2. | 7,00 |
|
| 3 |
Jurčíková NatálieHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
05412 |
|
3 |
51,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 5. | 4,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 2. | ✓16,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 2. | 10,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 6. | 3,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 1. | ✓19,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 4. | ✓16,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 6. | 10,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 51,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 5. | 4,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 2. | 7,00 |
|
| 4 |
Neradová EllenVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05454 |
|
3 |
49,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 1. | 14,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 7. | 6,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 3. | 14,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 1. | ✓15,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 7. | 13,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 4. | 9,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 2. | ✓16,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 1. | ✓18,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 49,00
|
| 5 |
Hrnčířová SáraHC Lední medvědi Pelhřimov z.s. |
HC Lední medvědi Pelhřimov z.s. |
06428 |
|
|
43,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 8. | 5,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 5. | 11,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 7. | 2,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 2. | ✓14,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 5. | ✓15,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 5. | 6,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 3. | ✓14,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 2. | 13,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 43,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Milevsko29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 8,00 |
|
| 6 |
Labajová EmaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05250 |
|
2 |
40,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 3. | 7,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 7. | 9,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 5. | 5,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 4. | ✓10,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 8. | ✓12,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 1. | ✓18,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 5. | 8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 40,00
|
| 7 |
Klauzová NatálieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
07108 |
|
|
36,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 4. | 3,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 4. | ✓9,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 3. | 7,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 3. | ✓18,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 3. | ✓9,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 7. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 36,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 4. | 4,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 5. | 2,00 |
|
| 8 |
Gottwaldová JulieTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
06020 |
|
4 |
36,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 3. | ✓11,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | – | 0,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 2. | 9,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 9. | 11,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 2. | ✓13,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 4. | ✓12,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 6. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 36,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Dvůr Králové n.L.8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 0,00 |
| 6. 12. 2025 | Turnov6. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 0,00 |
|
| 9 |
Pochylá TerezaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05331 |
|
3 |
34,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 2. | 9,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 5. | 8,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 4. | ✓12,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 5. | 9,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 10. | 10,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 5. | 8,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 5. | ✓11,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 3. | ✓11,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 34,00
|
| 10 |
Kolykhalova SolomiiaUSK Praha |
USK Praha |
07064 |
|
3 |
31,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 5. | 4,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 6. | ✓14,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 4. | ✓5,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 1. | ✓12,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 9,00 |
|
| 11 |
Borovská SáraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05425 |
|
|
28,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 4. | ✓7,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 1. | ✓14,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 2. | ✓7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 28,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Slaný22. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 14,00 |
| 6. 12. 2025 | Turnov6. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 21,00 |
| 13. 12. 2025 | Mělník13. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 20,00 |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 14,00 |
|
| 12 |
Čelůstková Eliška LibušaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
07195 |
|
3 |
24,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 8. | ✓8,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 13. | ✓7,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 7. | ✓9,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 6. | 7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 24,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 6. | 3,00 |
|
| 13 |
Šťávová MarieKK Havířov |
KK Havířov |
07034 |
|
3 |
22,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 7. | 2,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 12. | 1,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 10. | 6,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 6. | 4,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 7. | ✓7,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 6. | ✓7,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 9. | 2,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 8. | ✓8,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 7. | 6,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 22,00
|
| 14 |
Šveráková KláraMBK Kraso Vyškov |
MBK Kraso Vyškov |
06921 |
|
|
21,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 4. | 5,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 10. | 3,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 9. | ✓7,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 8. | 2,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 12. | ✓8,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 7. | ✓6,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 13. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 21,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 10,00 |
|
| 15 |
Záhorčáková EsterKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
05769 |
|
|
18,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 6. | ✓7,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 4. | ✓6,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 4. | ✓5,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 7. | 4,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 4. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Bílina8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 8,00 |
|
| 16 |
Kodenková ViktorieKK Havířov |
KK Havířov |
05006 |
|
3 |
17,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 11. | ✓5,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 3. | ✓12,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 17,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 4. | 4,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 4. | 5,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 3. | 5,00 |
|
| 17 |
Polanská EsterFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
07093 |
|
3 |
17,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 3. | ✓8,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 4. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 17,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 5. | 3,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 4. | 3,00 |
|
| 18 |
Matulíková AnnaHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
05010 |
|
2 |
16,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 11. | ✓9,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 9. | ✓7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 3,00 |
|
| 19 |
Buzková EliškaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05248 |
|
2 |
16,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 6. | 3,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 12. | 4,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 7. | 3,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 8. | ✓6,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 15. | ✓5,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 8. | ✓5,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 8. | 5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,00
|
| 20 |
Hlubíková NikolKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
07057 |
|
2 |
15,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Uherský Brod | 8. | 1,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 14. | 2,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 10. | ✓4,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 14. | ✓6,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | – | 0,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 11. | ✓5,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 10. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,00
|
| 21 |
Mollová TerezaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
07192 |
|
3 |
15,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 13. | 3,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 9. | ✓5,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | – | 0,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 10. | ✓6,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 9. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 8. | 1,00 |
|
| 22 |
Končoková EmmaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05511 |
|
|
14,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 11. | ✓2,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Havířov | 6. | ✓10,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 8. | 1,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 5. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 2. 2026 | Soběslav28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 2,00 |
|
| 23 |
Červenková AnnaKK Chomutov |
KK Chomutov |
06117 |
|
3 |
14,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 5. | ✓2,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 8. | ✓3,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 2. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Bílina8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 3,00 |
| 17. 1. 2026 | Louny17. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 5. | 3,00 |
|
| 24 |
Nedvědová ViktorieSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
05217 |
|
|
13,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 3. | ✓5,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 10. | ✓1,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 3. | ✓7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 5. | 4,00 |
|
| 25 |
Kováčová EmaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05424 |
|
|
10,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Teplice | 6. | ✓5,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 3. | ✓5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 10,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Bílina8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 10,00 |
| 13. 12. 2025 | Mělník13. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 2. | 15,00 |
| 17. 1. 2026 | Louny17. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 4. | 12,00 |
| 24. 1. 2026 | Cheb24. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 15,00 |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 9,00 |
| 28. 2. 2026 | Soběslav28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 9,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 4,00 |
|
| 26 |
Langerová NoraSKK Karviná |
SKK Karviná |
06341 |
|
3 |
8,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 6. | ✓8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 8,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 7. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 7. | 2,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Český pohár · nováčci mladší - dívky | 6. | 1,00 |
|
| 27 |
Korbasová RozárkaSKK Karviná |
SKK Karviná |
07189 |
|
1 |
8,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 11. | ✓3,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 9. | ✓4,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 12. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 8,00
|
| 28 |
Vojtíšková AmálieMBK Kraso Vyškov |
MBK Kraso Vyškov |
07308 |
|
|
7,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 17. | ✓3,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 12. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 7,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 4. | 1,00 |
|
| 29 |
Ciencialová ZoeFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
06796 |
|
1 |
7,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 10. | ✓3,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 14. | ✓2,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 11. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 7,00
|
| 30 |
Urbanová AgnesKK Chomutov |
KK Chomutov |
07052 |
|
|
5,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Chomutov | 6. | ✓1,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Most | 5. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 5,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 12. 2025 | Mělník13. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 2,00 |
| 17. 1. 2026 | Louny17. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 4. | 4,00 |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 7. | 2,00 |
| 28. 2. 2026 | Tachov28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 4,00 |
|
| 31 |
Brumlová IsabellaKrasobruslení Nový Jičín |
Krasobruslení Nový Jičín |
07253 |
|
|
5,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Nový Jíčín | 9. | ✓1,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 13. | 1,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 18. | ✓2,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 11. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 5,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 2. 2026 | Česká Třebová22. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 6. | 4,00 |
|
| 32 |
Řehulková ViktorieKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
07249 |
|
2 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 16. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 2. 2026 | Českotřebovská pirueta21. 2. 2026 · Pohár ČKS · nováčci starší - dívky | 14. | 2,00 |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci starší - dívky | 9. | 3,00 |
|
| 32 |
Vegová SofieKK Rokycany |
KK Rokycany |
05347 |
|
1 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 9. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Domažlice29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 8,00 |
| 13. 12. 2025 | Mělník13. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 4,00 |
| 17. 1. 2026 | Louny17. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 7. | 1,00 |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 4. | 5,00 |
| 28. 2. 2026 | Tachov28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 2,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 9,00 |
|
| 34 |
Uherková SimonaSKK Karviná |
SKK Karviná |
07212 |
|
|
2,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Karviná | 12. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 2,00
|
| 35 |
Jurkovičová RheaSVČ KK Baník Hodonín |
SVČ KK Baník Hodonín |
07272 |
|
1 |
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Břeclav | 15. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 5,00 |
|
| 35 |
Scholzová TamaraKraso Hronov z.s. |
Kraso Hronov z.s. |
04662 |
|
|
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 8. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2025 | Hronov26. 10. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 3. | 2,00 |
| 8. 11. 2025 | Dvůr Králové n.L.8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 5. | 2,00 |
| 6. 12. 2025 | Turnov6. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 9. | 7,00 |
| 20. 12. 2025 | XXXIV. ročník „VÁNOČNÍHO ZÁVODU20. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 1. | 16,00 |
| 22. 2. 2026 | Česká Třebová22. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS - A · nováčci mladší - dívky | 3. | 8,00 |
|
| 37 |
Tajstrová RozálieKK Kraso Tachov |
KK Kraso Tachov |
05373 |
|
1 |
0,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 0,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Domažlice29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 3,00 |
| 17. 1. 2026 | Louny17. 1. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 6,00 |
| 7. 2. 2026 | Litvínov7. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 7,00 |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 2. | 4,00 |
| 28. 2. 2026 | Tachov28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 1. | 9,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 3. | 2,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |