| 1 |
Elznicová EmaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05255 |
|
7 |
42,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 1. | 12,00 |
| 24. 11. 2018 | P-ČKS C Slánská brusle24. 11. 2018 · Slaný | 1. | 10,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 1. | ✓13,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 1. | ✓15,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 1. | 12,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 1. | ✓14,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 42,00
|
| 2 |
Dobiášová ValerieKrasobruslařský klub královského města Slaného |
Krasobruslařský klub královského města Slaného |
05542 |
|
2 |
29,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 2. | 7,00 |
| 24. 11. 2018 | P-ČKS C Slánská brusle24. 11. 2018 · Slaný | 2. | 5,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 3. | 6,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS C Chomutovská brusle15. 12. 2018 · Chomutov | 1. | ✓10,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 8. | 2,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 4. | 3,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 4. | 6,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 2. | ✓9,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS C Podkrušnohorská bruslička2. 3. 2019 · Litvínov | 1. | ✓10,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 29,00
|
| 3 |
Knápková JohanaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05430 |
|
6 |
28,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 3. | ✓8,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 3. | ✓5,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 1. | ✓15,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 4. | 5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 28,00
|
| 4 |
Kordíková MarianaSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
04866 |
|
2 |
23,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 3. | 5,00 |
| 24. 11. 2018 | P-ČKS C Slánská brusle24. 11. 2018 · Slaný | 3. | 3,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 2. | ✓8,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS C Chomutovská brusle15. 12. 2018 · Chomutov | 3. | 3,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 4. | 6,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 3. | ✓8,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 3. | ✓7,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS C Podkrušnohorská bruslička2. 3. 2019 · Litvínov | 2. | 5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 23,00
|
| 5 |
Krsková ZuzanaÚKK Ústí nad Labem |
ÚKK Ústí nad Labem |
05302 |
|
5 |
20,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 6. | 1,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 5. | ✓3,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS C Chomutovská brusle15. 12. 2018 · Chomutov | 4. | 1,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 2. | ✓7,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 2. | ✓10,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 20,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 7. | 2,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 10. | 3,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 8. | 2,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 4. | 1,00 |
|
| 6 |
Blailová BáraKK Chomutov |
KK Chomutov |
00672 |
|
|
19,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 4. | ✓4,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS C Chomutovská brusle15. 12. 2018 · Chomutov | 2. | ✓5,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 2. | ✓10,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 6. | 4,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 7. | 2,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS C Podkrušnohorská bruslička2. 3. 2019 · Litvínov | 4. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 19,00
|
| 7 |
Stádníková JindřiškaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05429 |
|
7 |
12,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS C Dvůr Králové nad Labem15. 12. 2018 · Dvůr Králové nad Labem | 1. | 0,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 7. | ✓3,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 5. | 2,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 5. | ✓5,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 5. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 12,00
|
| 8 |
Moleková TerezaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05393 |
|
6 |
11,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 4. | ✓3,00 |
| 24. 11. 2018 | P-ČKS C Slánská brusle24. 11. 2018 · Slaný | 4. | 1,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 7. | 1,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 5. | ✓5,00 |
| 9. 2. 2019 | P-ČKS C Křišťálová brusle9. 2. 2019 · Děčín | 6. | 1,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 8. | 2,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 6. | ✓3,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS C Podkrušnohorská bruslička2. 3. 2019 · Litvínov | 3. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 11,00
|
| 9 |
Antalová KláraÚKK Ústí nad Labem |
ÚKK Ústí nad Labem |
06349 |
|
|
5,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS C Velká cena Podřipska17. 11. 2018 · Roudnice nad Labem | 5. | ✓2,00 |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 7. | ✓3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 5,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 8. | 1,00 |
|
| 10 |
Kozáková SáraKK Rokycany |
KK Rokycany |
05820 |
|
6 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 6. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 5. | 1,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · nováčci mladší - dívky | 5. | 1,00 |
|
| 11 |
Petrová KláraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05392 |
|
6 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS C VC města Mělník8. 12. 2018 · Mělník | 6. | ✓2,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS C Lounská bruslička12. 1. 2019 · LOuny | 9. | ✓1,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS C Kralupská Klička23. 2. 2019 · Kralupy nad Vltavou | 8. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
|
| 12 |
Nedrdová SofieSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
00007 |
|
|
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 2. 2019 | P-ČKS C VC Mostu16. 2. 2019 · Most | 9. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
|
| Hledání nic nenašlo. |