| 1 |
Kubáňová EliškaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05077 |
|
8 |
1 670,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 1. | 302,82 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 1. | ✓532,48 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 1. | 453,90 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 1. | ✓611,64 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 1. | 348,48 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | ✓526,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 670,78
|
| 2 |
Pšurná MartinaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
05001 |
|
7 |
1 355,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 2. | 230,72 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 2. | 378,25 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 2. | 330,88 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 2. | ✓526,69 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | ✓387,25 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 1. | ✓441,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 355,69
|
| 3 |
Máchová NelaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05633 |
|
7 |
1 314,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 3. | 201,88 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 1. | ✓406,08 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 4. | ✓458,73 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 2. | 312,24 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | ✓449,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 314,02
|
| 4 |
Páleníková LucieKK Pardubice |
KK Pardubice |
05785 |
|
7 |
1 252,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 4. | ✓382,72 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 4. | 270,72 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 3. | ✓492,71 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 1. | ✓377,29 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 3. | 342,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 252,72
|
| 5 |
Czerniková TerezaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05893 |
|
7 |
1 185,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 2. | ✓449,28 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 4. | ✓317,73 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 3. | 300,80 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 4. | 205,92 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 3. | 286,22 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | ✓418,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 185,24
|
| 6 |
Šilerová LucieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05258 |
|
6 |
1 178,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 3. | ✓416,00 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 9. | 195,52 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 8. | ✓390,77 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | ✓371,76 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 4. | 313,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 178,53
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 1. | 18,00 |
|
| 7 |
Hubáčková StellaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05904 |
|
7 |
1 114,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 5. | 158,62 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 5. | ✓302,60 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 5. | 255,68 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 5. | ✓441,74 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 2. | 269,28 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 2. | ✓370,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 114,84
|
| 8 |
Blahoutová EvaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04930 |
|
7 |
1 081,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 8. | ✓316,16 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 8. | 257,21 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 6. | 240,64 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 6. | ✓424,75 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 4. | 260,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | ✓340,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 081,69
|
| 9 |
Balaria AlyssaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
06142 |
|
7 |
1 062,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 4. | 173,04 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 7. | ✓332,80 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 10. | 226,95 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 9. | ✓373,78 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 6. | 174,24 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | ✓356,27 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 062,85
|
| 10 |
Žampová TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06233 |
|
8 |
992,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 9. | ✓299,52 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 7. | 272,34 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 10. | 180,48 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 7. | ✓407,76 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 5. | 190,08 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 6. | ✓285,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 992,28
|
| 11 |
Habartová LucieBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04892 |
|
6 |
981,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 7. | 129,78 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 12. | 249,60 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 9. | 242,08 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 8. | 210,56 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 10. | ✓356,79 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 8. | ✓325,29 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 5. | ✓299,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 981,33
|
| 12 |
Klementová JohanaUSK Praha |
USK Praha |
05991 |
|
7 |
970,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 10. | ✓282,88 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 3. | ✓347,99 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 7. | 225,60 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 11. | ✓339,80 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 7. | 221,17 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 12. | 263,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 970,67
|
| 13 |
Kysilková TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05334 |
|
7 |
931,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 6. | ✓349,44 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 6. | ✓287,47 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 10. | ✓294,31 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 13. | 185,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 931,22
|
| 14 |
Hruškovská JulieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05065 |
|
8 |
909,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 6. | 144,20 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 5. | ✓366,08 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 13. | ✓305,82 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 3. | ✓237,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 909,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 9,00 |
|
| 15 |
Libigerová IzabelaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05079 |
|
7 |
838,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 9. | 100,94 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 19. | 133,12 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 14. | ✓288,83 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 9. | 126,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 11. | ✓278,82 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 7. | ✓270,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 838,40
|
| 16 |
Kühmelová KristinaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05858 |
|
7 |
708,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 16. | 183,04 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 11. | 165,44 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 15. | ✓271,84 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 8. | ✓208,16 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 10. | ✓228,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 708,00
|
| 17 |
Čejková KateřinaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05279 |
|
6 |
703,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 10. | 86,52 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 14. | 120,32 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 16. | ✓254,85 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 5. | ✓247,19 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 16. | ✓201,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 703,41
|
| 18 |
Robinson ZoeSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05886 |
|
7 |
703,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 13. | 43,26 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 13. | ✓232,96 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 12. | 196,69 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 17. | ✓237,86 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 14. | ✓232,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 703,17
|
| 19 |
Hrubá Mia RozalieIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06217 |
|
7 |
698,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 12. | ✓322,81 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 7. | ✓158,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 15. | ✓216,86 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 18. | 114,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 698,07
|
| 20 |
Modrová NatálieKK Havířov |
KK Havířov |
05569 |
|
7 |
684,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 14. | ✓216,32 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 11. | ✓211,82 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 13. | 135,36 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 10. | 110,88 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 8. | ✓256,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 684,64
|
| 21 |
Vašková EliškaKK Havířov |
KK Havířov |
05572 |
|
7 |
680,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 8. | 115,36 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 11. | ✓266,24 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 14. | ✓166,43 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 15. | 105,28 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 8. | 142,56 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 13. | ✓247,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 680,51
|
| 22 |
Jotovová LeontýnaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
05672 |
|
7 |
626,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 12. | 57,68 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 17. | 166,40 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 17. | 121,04 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 18. | ✓220,87 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 6. | ✓234,18 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 14. | ✓171,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 626,05
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · juniorky | 1. | 17,00 |
|
| 23 |
Kárová JulieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05227 |
|
7 |
607,79 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 19. | 90,78 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 21. | 169,90 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 9. | ✓195,15 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 18. | ✓170,39 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 9. | ✓242,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 607,79
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 13,00 |
|
| 24 |
Štefány KláraBK Příbram |
BK Příbram |
06220 |
|
8 |
603,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 15. | ✓199,68 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 19. | ✓203,88 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 20. | 139,41 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 12. | ✓199,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 603,06
|
| 25 |
Málková DominikaASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
06216 |
|
7 |
506,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 13. | ✓181,56 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 11. | 95,04 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 10. | ✓182,14 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 16. | ✓142,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 506,20
|
| 26 |
Kovaříková NikolBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05638 |
|
7 |
466,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 9. | ✓309,80 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 15. | ✓156,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 466,55
|
| 27 |
Jančová AdinaKrasobruslařský klub Západ, z.s. |
Krasobruslařský klub Západ, z.s. |
05100 |
|
7 |
443,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 15. | ✓151,30 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 17. | 75,20 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 23. | ✓135,92 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 12. | ✓156,12 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 443,34
|
| 28 |
Maršíková MichalaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06064 |
|
7 |
443,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 18. | ✓149,76 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 12. | ✓150,40 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 24. | 118,93 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 13. | ✓143,11 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 21. | 123,92 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 24. | 28,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 443,27
|
| 29 |
Janatová AndreaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05521 |
|
7 |
413,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 22. | 83,20 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 16. | ✓136,17 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | – | 0,00 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 28. | 50,97 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 17. | ✓91,07 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 17. | ✓185,88 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 20. | 85,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 413,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 5. | 10,00 |
|
| 30 |
Vorlová NatálieKK Karlovy Vary |
KK Karlovy Vary |
05121 |
|
7 |
387,55 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 20. | ✓116,48 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 25. | ✓101,94 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 11. | ✓169,13 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 24. | 77,45 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 23. | 42,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 387,55
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 15,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 16,00 |
|
| 31 |
Hlaváčková MarianaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05647 |
|
7 |
368,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 19. | ✓154,90 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 11. | ✓213,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 368,65
|
| 32 |
Kunclová MarkétaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05282 |
|
7 |
362,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 20. | ✓186,89 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 14. | ✓47,52 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 17. | ✓128,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 362,66
|
| 33 |
Šimánková LenkaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06125 |
|
7 |
292,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 21. | ✓99,84 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 20. | ✓75,65 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 27. | 67,96 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 15. | ✓117,09 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 26. | 46,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 292,58
|
| 34 |
Kůrková LindaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05285 |
|
7 |
291,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 14. | ✓130,10 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 25. | ✓61,96 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 19. | ✓99,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 291,81
|
| 35 |
Kolářová LudmilaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06205 |
|
7 |
291,13 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 22. | 45,39 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 18. | ✓60,16 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 22. | ✓152,91 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | 0,00 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 18. | ✓78,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 291,13
|
| 36 |
Bartíková MichaelaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06173 |
|
7 |
275,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 11. | 72,10 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 18. | ✓105,91 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 16. | ✓90,24 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 12. | ✓79,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 275,35
|
| 37 |
Tomanová PetraBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05825 |
|
7 |
246,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 24. | 49,92 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 26. | ✓84,95 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 16. | ✓104,08 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 27. | 30,98 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 22. | ✓57,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 246,03
|
| 38 |
Swaczynová NikolaKK Orlová |
KK Orlová |
05922 |
|
7 |
169,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | – | 0,00 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 21. | ✓60,52 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 19. | ✓45,12 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 13. | ✓63,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 169,00
|
| 39 |
Šeba NatálieHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05937 |
|
6 |
164,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 23. | ✓92,94 |
| 18. 1. 2025 | Příbramský Kahan18. 1. 2025 · Příbram | 21. | ✓71,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 164,19
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 1. | 22,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 4. | 12,00 |
| 8. 3. 2025 | Na ostří nože8. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 7,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 5. | 12,00 |
|
| 40 |
Běhálková AdélaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05919 |
|
8 |
126,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 23. | ✓30,26 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 20. | 30,08 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 30. | 16,99 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 15. | ✓31,68 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 19. | ✓65,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 126,99
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 2. 2025 | Beskydská pirueta1. 2. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 8,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 4. | 5,00 |
|
| 41 |
Henklová SofieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05254 |
|
6 |
108,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | ✓0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 22. | ✓108,43 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,43
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 12,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 5. | 10,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 17,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 1. | 16,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 14,00 |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 11,00 |
|
| 42 |
Musilová LucieTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05859 |
|
6 |
66,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 23. | ✓66,56 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 66,56
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 7. | 10,00 |
| 29. 3. 2025 | Středočeská vločka29. 3. 2025 · Klubový pohár ČKS - A · dorostenky | – | 0,00 |
|
| 43 |
Capková JanaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05920 |
|
8 |
62,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 14. | ✓28,84 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 25. | ✓33,28 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 62,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 2. 2025 | Beskydská pirueta1. 2. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 5. | 3,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 7,00 |
|
| 44 |
Hlavín AmélieKrasobruslařský klub Milevsko z.s. |
Krasobruslařský klub Milevsko z.s. |
02958 |
|
7 |
33,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 29. | ✓33,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 33,98
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 3. 2025 | Ledová růže8. 3. 2025 · Klubový pohár ČKS · juniorky | 3. | 2,00 |
|
| 45 |
Panošková KristinaKrasobruslařský klub Milevsko z.s. |
Krasobruslařský klub Milevsko z.s. |
03396 |
|
7 |
16,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 26. | ✓16,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,64
|
| 46 |
Gelnarová LauraHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05253 |
|
6 |
15,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | ✓0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 28. | ✓15,49 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,49
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 12. | 2,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | 9. | 6,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · dorostenky | – | 0,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · dorostenky | – | 0,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |