| 1 |
Timofeeva DaryaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06140 |
|
8 |
1 520,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 1. | 304,52 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 2. | ✓451,64 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 1. | ✓485,40 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 1. | ✓583,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 520,82
|
| 2 |
Mertlová SofieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06197 |
|
8 |
1 434,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 1. | 317,49 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 1. | ✓532,29 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 2. | ✓404,50 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 2. | ✓497,93 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 434,72
|
| 3 |
Hubáčková StellaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05904 |
|
7 |
1 351,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 3. | 200,52 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | 288,80 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 2. | ✓438,48 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 1. | 425,36 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 1. | ✓449,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 5. | 323,60 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 3. | ✓463,59 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 351,62
|
| 4 |
Czerniková TerezaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05893 |
|
7 |
1 312,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 2. | 233,94 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | 364,80 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 1. | ✓516,78 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 2. | 343,56 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 2. | ✓366,30 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 4. | ✓429,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 312,33
|
| 5 |
Kovaříková MarkétaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05637 |
|
7 |
1 121,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 3. | ✓419,38 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 6. | ✓307,42 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 6. | ✓394,91 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 121,71
|
| 6 |
Kindlová KláraKK Pardubice |
KK Pardubice |
04943 |
|
7 |
1 116,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 5. | 150,39 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 5. | ✓370,99 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 3. | 310,84 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 3. | ✓333,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 5. | ✓412,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 116,07
|
| 7 |
Pleskačová ViktorieBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05977 |
|
6 |
1 070,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 3. | 211,84 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 6. | ✓354,86 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 4. | ✓375,84 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 11. | 183,15 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 4. | ✓339,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 070,48
|
| 8 |
Hruškovská JulieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05065 |
|
8 |
1 030,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 4. | 167,10 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 4. | ✓387,12 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 8. | 212,68 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 5. | ✓283,05 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 8. | 275,06 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 8. | ✓360,57 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 030,74
|
| 9 |
Máchová NelaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05633 |
|
7 |
998,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 2. | 238,32 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | 258,40 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 4. | 278,12 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 4. | ✓299,70 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 3. | ✓372,14 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 10. | ✓326,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 998,07
|
| 10 |
Mynaříková EliškaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05786 |
|
7 |
980,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 11. | ✓274,21 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 7. | ✓328,86 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 6. | 245,40 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 10. | 199,80 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 11. | 226,52 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 7. | ✓377,74 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 980,81
|
| 11 |
Blahoutová EvaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04930 |
|
7 |
948,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 6. | 133,68 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 5. | 212,80 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 7. | ✓338,73 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 5. | ✓360,18 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 7. | ✓249,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 948,66
|
| 12 |
Fedorova MaiiaUSK Praha |
USK Praha |
05774 |
|
7 |
928,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | 107,19 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 6. | 158,88 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 9. | ✓306,47 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 8. | ✓313,20 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 12. | 147,24 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 10. | 242,70 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 11. | ✓309,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 928,73
|
| 13 |
Jedličková AmyKK Pardubice |
KK Pardubice |
05094 |
|
7 |
926,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 8. | ✓322,60 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 6. | ✓344,52 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 9. | 196,32 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 12. | 166,50 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 9. | ✓258,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 926,00
|
| 14 |
Robinson ZoeSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05886 |
|
7 |
907,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | 131,01 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 8. | 100,26 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 9. | ✓297,54 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 7. | 229,04 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 6. | ✓266,40 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 9. | ✓343,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 907,34
|
| 15 |
Klementová JohanaUSK Praha |
USK Praha |
05991 |
|
7 |
799,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 16. | 26,48 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 12. | ✓258,08 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 12. | ✓250,56 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 11. | 163,60 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 9. | 216,45 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 7. | ✓291,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 799,88
|
| 16 |
Vašková EliškaKK Havířov |
KK Havířov |
05572 |
|
7 |
737,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | 95,28 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 5. | ✓172,12 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 10. | ✓290,34 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | – | 0,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 18. | 113,26 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 13. | ✓274,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 737,18
|
| 17 |
Kohútová NinaKK Orlová |
KK Orlová |
05750 |
|
7 |
722,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | 154,83 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 7. | 116,97 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 4. | 185,36 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 6. | ✓197,60 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 10. | 179,96 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 8. | ✓233,10 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 12. | ✓291,89 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 722,59
|
| 18 |
Mrkvičková AnetaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04927 |
|
7 |
702,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 9. | 83,55 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 7. | 182,40 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 13. | ✓241,95 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 11. | ✓266,22 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 13. | ✓194,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 702,33
|
| 19 |
Kühmelová KristinaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05858 |
|
7 |
651,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 13. | 66,20 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 16. | ✓193,56 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 13. | ✓234,90 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 17. | 129,44 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 16. | ✓223,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 651,67
|
| 20 |
Tibitanzlová SofieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05980 |
|
6 |
646,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 6. | 83,37 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 8. | 132,40 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 10. | ✓281,88 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 14. | 114,52 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 12. | ✓210,34 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 20. | ✓154,53 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 646,75
|
| 21 |
Fuková EmmaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06229 |
|
6 |
635,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | ✓228,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 3. | ✓407,16 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 635,16
|
| 22 |
Masná ValerieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05838 |
|
7 |
613,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | ✓214,38 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 10. | 136,80 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 5. | ✓261,76 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 21. | ✓137,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 613,50
|
| 23 |
Kysilková TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05334 |
|
7 |
583,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 12. | ✓106,40 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 14. | ✓219,24 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 14. | ✓257,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 583,19
|
| 24 |
Kárová JulieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05227 |
|
7 |
577,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 7. | 71,46 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 10. | 105,92 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 14. | ✓225,82 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 13. | 130,88 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 16. | ✓145,62 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 17. | ✓206,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 577,48
|
| 25 |
Kunclová MarkétaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05282 |
|
7 |
528,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 10. | 35,73 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 7. | 145,64 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 15. | ✓209,69 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 18. | ✓156,60 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 15. | ✓161,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 528,09
|
| 26 |
Veselá AnnaUSK Praha |
USK Praha |
06051 |
|
6 |
500,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 16. | 45,60 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 19. | 145,17 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 17. | ✓172,26 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 13. | ✓149,85 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 14. | ✓177,98 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 23. | 103,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 500,09
|
| 27 |
Moravcová EvaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
04983 |
|
6 |
496,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 11. | 23,82 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 11. | ✓121,60 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 23. | 80,65 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 15. | ✓203,58 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 19. | ✓171,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 496,88
|
| 28 |
Kiliánová EvaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05588 |
|
6 |
483,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 9. | 47,64 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 13. | 91,20 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 21. | ✓109,62 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 15. | 98,16 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 14. | ✓133,20 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 20. | 80,90 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 15. | ✓240,38 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 483,20
|
| 29 |
Slezáková StellaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05587 |
|
6 |
481,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 8. | 59,55 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 8. | ✓167,20 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 20. | ✓125,28 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 18. | 49,08 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 18. | 66,60 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 23. | 32,36 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 18. | ✓188,87 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 481,35
|
| 30 |
Kůrková LindaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05285 |
|
7 |
422,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 12. | 11,91 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 9. | 119,16 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 18. | ✓161,30 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 19. | ✓140,94 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 21. | 64,72 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 22. | ✓120,19 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 422,43
|
| 31 |
Maršíková MichalaKK Pardubice |
KK Pardubice |
06064 |
|
7 |
380,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 12. | ✓79,44 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 21. | ✓112,91 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 16. | ✓187,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 380,27
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · juniorky | 1. | 15,00 |
|
| 32 |
Janatová AndreaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05521 |
|
7 |
295,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 11. | ✓92,68 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 24. | 64,52 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 23. | 78,30 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 15. | ✓116,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 22. | 48,54 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 24. | ✓85,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 295,08
|
| 33 |
Richterová ElenKK Havířov |
KK Havířov |
05566 |
|
7 |
290,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 10. | 66,84 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 17. | 30,40 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 22. | ✓96,78 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 22. | ✓93,96 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 17. | 65,44 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 16. | ✓99,90 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 25. | 68,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 290,64
|
| 34 |
Vorlová NatálieKK Karlovy Vary |
KK Karlovy Vary |
05121 |
|
7 |
279,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 14. | ✓52,96 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 20. | ✓129,04 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 25. | 46,98 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 19. | ✓97,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 279,08
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 16,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 19,00 |
|
| 35 |
Hasalová AdélaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05074 |
|
7 |
277,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 11. | ✓50,13 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 17. | ✓177,43 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 19. | ✓49,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 277,51
|
| 36 |
Šimánková LenkaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06125 |
|
7 |
206,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 12. | 33,42 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 15. | ✓60,80 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 25. | 48,39 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 24. | ✓62,64 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 17. | ✓83,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 206,69
|
| 37 |
Dudzik IzabelaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
06191 |
|
6 |
157,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 14. | ✓76,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 16. | ✓81,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 157,80
|
| 38 |
Běhálková AdélaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05919 |
|
8 |
98,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 13. | 16,71 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 18. | 15,20 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 26. | ✓32,26 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 27. | 15,66 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 19. | ✓32,72 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 20. | ✓33,30 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 98,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 2. | 8,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 1. | 11,00 |
|
| 39 |
Pidko PolinaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
06143 |
|
6 |
60,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 17. | ✓13,24 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 27. | ✓16,13 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 26. | ✓31,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 60,69
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 2. 2026 | Českotřebovská pirueta21. 2. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 12. | 6,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 11. | 8,00 |
|
| 40 |
Málková DominikaASK Lovosice oddíl krasobruslení |
ASK Lovosice oddíl krasobruslení |
06216 |
|
7 |
51,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 26. | ✓51,51 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 51,51
|
| 41 |
Císařová AdélaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05018 |
|
7 |
50,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 24. | ✓16,18 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 27. | ✓34,34 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 50,52
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | – | 0,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 14,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · dorostenky | 3. | 17,00 |
|
| 42 |
Henklová SofieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05254 |
|
6 |
39,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 15. | ✓39,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 39,72
|
| Hledání nic nenašlo. |