| 1 |
Tykal JakubBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
05027 |
|
7 |
41,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 1. | 9,00 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 1. | 9,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 1. | ✓14,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 1. | ✓14,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 1. | 11,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 2. | 9,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 1. | ✓13,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 41,00
|
| 2 |
Kasl DavidKK Plzeň |
KK Plzeň |
05017 |
|
7 |
39,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 3. | 6,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 2. | 6,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 1. | ✓14,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 1. | ✓11,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 1. | ✓14,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 39,00
|
| 3 |
Novák MarcelTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05891 |
|
8 |
31,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 1. | ✓13,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 2. | ✓9,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 3. | 7,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 2. | ✓9,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 2. | 8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 10,00 |
|
| 4 |
Toman LukášBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05824 |
|
6 |
27,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 2. | 4,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 2. | ✓9,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 4. | 4,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 1. | ✓13,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 5. | 4,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 4. | ✓5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 27,00
|
| 5 |
Klus MariánKK Orlová |
KK Orlová |
05894 |
|
8 |
20,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 6. | 2,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 3. | ✓7,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 4. | 5,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 3. | ✓7,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 3. | ✓6,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 20,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 5,00 |
|
| 6 |
Brom DavidSKK Arena Plzeň |
SKK Arena Plzeň |
05102 |
|
5 |
19,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 3. | 2,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 3. | ✓7,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 2. | ✓8,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 6. | 3,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 4. | 2,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 5. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 19,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 6,00 |
|
| 7 |
Karlík DanielSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
05384 |
|
6 |
14,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 6. | 3,00 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 3. | ✓6,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 4. | ✓4,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 3. | ✓4,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 6. | 3,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 4. | 4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,00
|
| 8 |
Stuchlík AntonínHC Strakonice |
HC Strakonice |
00320 |
|
6 |
13,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 7. | 2,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 5. | ✓3,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 3. | ✓4,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 2. | ✓6,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 7. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 4. | 2,00 |
|
| 9 |
Kolorz AdamFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
01062 |
|
5 |
11,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 2. | ✓8,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 6. | ✓3,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 11,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 9,00 |
|
| 10 |
Vlček TomášVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02901 |
|
5 |
11,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 3. | ✓2,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 5. | ✓4,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 6. | 2,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 4. | ✓5,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 4. | 2,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 7. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 11,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 5,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 4,00 |
|
| 11 |
Brabec JanUSK Praha |
USK Praha |
00782 |
|
4 |
11,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 2. | ✓4,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 4. | ✓5,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 7. | 1,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 7. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 11,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 10,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 5. | 1,00 |
|
| 12 |
Kolorz AndrzejFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
01063 |
|
4 |
10,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 5. | ✓3,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 5. | ✓4,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 5. | ✓3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 10,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 3,00 |
|
| 13 |
Špaček SebastiánFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
00586 |
|
4 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 7. | ✓1,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 8. | ✓1,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 5. | 1,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 6. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 2,00 |
|
| 14 |
Sitek OliverBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05981 |
|
7 |
3,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 8. | ✓1,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 5. | ✓1,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 8. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 3,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 8,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 3,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 4. | 1,00 |
|
| 15 |
Kousalík TobiášTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
01145 |
|
5 |
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 8. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 4,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |