| 1 |
Lochmann JosefIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
04552 |
|
5 |
33,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 1. | ✓9,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 1. | ✓12,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 1. | ✓12,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 33,00
|
| 2 |
Páleníček TomášHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
04294 |
|
5 |
31,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | ✓11,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 1. | ✓11,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 1. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,00
|
| 3 |
Máška RichardHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
03496 |
|
5 |
20,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | ✓10,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 2. | ✓6,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 2. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 20,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 9,00 |
|
| 4 |
Anděl AdamSpartak Žebrák, z.s. |
Spartak Žebrák, z.s. |
04797 |
|
5 |
18,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 2. | ✓4,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 2. | ✓7,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 2. | ✓7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,00
|
| 5 |
Žák TomášTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04988 |
|
5 |
16,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | ✓6,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | ✓5,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 3. | ✓5,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 4. | 3,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 3. | 4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,00
|
| 6 |
Hloušek AntonínTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05341 |
|
4 |
12,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | ✓4,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 4. | ✓3,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 3. | ✓5,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 4. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 12,00
|
| 7 |
Rajnoha OndřejSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03917 |
|
4 |
7,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | ✓2,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | ✓3,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 3. | ✓2,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 5. | 2,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 5. | 2,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 3. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 7,00
|
| 8 |
Matěj JonášTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06793 |
|
4 |
3,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | ✓1,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | ✓1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 6. | ✓1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 5. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 3,00
|
| Hledání nic nenašlo. |