| 1 |
Genzer TadeášFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
04842 |
|
4 |
24,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 1. | ✓8,00 |
| 21. 2. 2026 | Českotřebovská pirueta21. 2. 2026 · Česká Třebová | 1. | ✓8,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 1. | ✓8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 24,00
|
| 2 |
Žáček MatějKK Stadion Prahahostuje |
KK Stadion Prahahostuje |
04305 |
|
4 |
21,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Ústí nad Labem | 2. | ✓3,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 1. | ✓9,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 1. | ✓9,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 3. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 21,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Domažlice29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 4,00 |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 3,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 3,00 |
|
| 3 |
Moudrý KryštofKK Stadion Prahahostuje |
KK Stadion Prahahostuje |
04315 |
|
4 |
17,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Ústí nad Labem | 1. | ✓8,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 2. | ✓4,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 2. | 4,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 2. | ✓5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 17,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Domažlice29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 9,00 |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 5,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 10,00 |
|
| 4 |
Klement JiříUSK Praha |
USK Praha |
05489 |
|
4 |
10,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 1. | ✓10,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 10,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | Turnov6. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 7,00 |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 10,00 |
| 28. 2. 2026 | Tachov28. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 7,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 2. | 5,00 |
|
| 5 |
Máška RichardHB Kraso Brno, z.s. |
HB Kraso Brno, z.s. |
03496 |
|
5 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 1. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · Český pohár · žáci nejmladší | 1. | 10,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Český pohár · žáci nejmladší | 2. | 6,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Český pohár · žáci nejmladší | 2. | 4,00 |
|
| 6 |
Pleva MichalFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
04141 |
|
2 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 3. | 2,00 |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Třinec | 2. | ✓3,00 |
| 21. 2. 2026 | Českotřebovská pirueta21. 2. 2026 · Česká Třebová | 2. | ✓3,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Kopřivnice | 2. | ✓3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
|
| 7 |
Pavlík MatyášKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
06933 |
|
2 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Vyškov | 2. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 2. 2026 | Česká Třebová22. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS - A · žáci nejmladší | 3. | 2,00 |
| 15. 3. 2026 | Prostějov15. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 1. | 8,00 |
|
| 8 |
Novotný MatyášKK Rokycany |
KK Rokycany |
04182 |
|
3 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Ledeč n. Sázavou | 3. | ✓2,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Hronov | 3. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | Domažlice29. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 3. | 2,00 |
| 14. 2. 2026 | MC USK (Klubový závod)14. 2. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 4. | 1,00 |
| 7. 3. 2026 | Rokycany7. 3. 2026 · Klubový pohár ČKS · žáci nejmladší | 4. | 1,00 |
|
| 9 |
Grešl AntonínUSK Praha |
USK Praha |
03978 |
|
2 |
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Praha | 4. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
|
| Hledání nic nenašlo. |