| 1 |
Buznitskaia KseniiaUSK Praha |
USK Praha |
05544 |
|
6 |
108,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | ✓36,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 2. | 22,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | ✓36,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 2. | 31,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 1. | ✓36,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 1. | 36,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,00
|
| 2 |
Andrusiv AnnaUSK Praha |
USK Praha |
05778 |
|
6 |
108,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | 26,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 1. | 35,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | 29,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 1. | ✓36,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 1. | ✓36,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 3. | 29,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 1. | ✓36,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,00
|
| 3 |
Barusová EmillyTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03799 |
|
4 |
98,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | ✓31,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 1. | 27,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 2. | ✓31,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 2. | 31,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 1. | ✓36,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 98,00
|
| 4 |
Míková SarahTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04016 |
|
5 |
96,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | ✓29,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 6. | 16,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 1. | ✓36,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 2. | ✓31,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 3. | 29,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 96,00
|
| 5 |
Lejsalová AnikaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
04079 |
|
5 |
96,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 3. | 20,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | ✓31,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 3. | ✓29,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 4. | 27,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 1. | ✓36,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 96,00
|
| 6 |
Dvořáková EliškaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
04677 |
|
5 |
93,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 10. | 21,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 8. | 14,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 19. | 12,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 6. | 25,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 5. | ✓26,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 1. | ✓36,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 11. | 20,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 2. | ✓31,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 93,00
|
| 7 |
Stodůlková LauraBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
04466 |
|
5 |
91,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 7. | 15,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 16. | 15,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 12. | 19,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 3. | ✓29,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 7. | 24,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 2. | ✓31,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 14. | 17,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 2. | ✓31,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 91,00
|
| 8 |
Fuksová EmaHC Lední medvědi Pelhřimov z.s. |
HC Lední medvědi Pelhřimov z.s. |
04119 |
|
5 |
90,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | ✓27,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 5. | 25,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 5. | 26,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 11. | 20,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 4. | ✓27,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 1. | ✓36,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 4. | 27,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 21. | 10,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 5. | 26,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 90,00
|
| 9 |
Černá NelaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04014 |
|
5 |
90,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 2. | ✓30,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 10. | 21,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 3. | ✓29,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 2. | ✓31,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 90,00
|
| 10 |
Nemeš IvannaUSK Praha |
USK Praha |
05581 |
|
6 |
89,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 11. | 19,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 7. | 24,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 2. | ✓31,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 4. | ✓27,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 2. | ✓31,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 4. | 27,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 89,00
|
| 11 |
Bělohradská RozálieHC Ledeč n. Sázavou |
HC Ledeč n. Sázavou |
04184 |
|
6 |
86,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 6. | 25,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 3. | ✓28,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | 27,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 5. | 26,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 6. | 25,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 3. | ✓29,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 5. | 26,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 3. | ✓29,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 86,00
|
| 12 |
Miklošová KarolínaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
03908 |
|
5 |
82,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 8. | 23,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 4. | 18,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 4. | ✓27,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 5. | ✓26,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 8. | 23,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 3. | ✓29,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 7. | 24,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 6. | 25,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 9. | 22,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 82,00
|
| 13 |
Kaválková StellaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04194 |
|
5 |
80,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 14. | 17,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 6. | 24,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 6. | ✓25,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 13. | 18,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 9. | 22,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 5. | ✓26,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 8. | 23,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 12. | 19,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 3. | ✓29,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 80,00
|
| 14 |
Fuchsová KristinaKK Stadion Praha |
KK Stadion Praha |
04298 |
|
5 |
79,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 9. | 22,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 7. | ✓23,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 3. | ✓29,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 8. | 23,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 10. | 21,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | – | 0,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 4. | ✓27,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 79,00
|
| 15 |
Vítková ElizabethKK Orlová |
KK Orlová |
04656 |
|
5 |
77,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 13. | 18,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 9. | 13,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 9. | 21,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 4. | ✓27,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 5. | ✓26,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 7. | ✓24,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 10. | 21,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 77,00
|
| 16 |
Červenková EmílieBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04672 |
|
5 |
76,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 19. | 12,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 11. | 11,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 9. | 22,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 8. | ✓23,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 21. | 10,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 4. | ✓27,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 5. | ✓26,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 24. | 7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 76,00
|
| 17 |
Mukhametgaleeva DariaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06304 |
|
5 |
75,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 7. | ✓24,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 4. | ✓26,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 12. | 19,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 6. | ✓25,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 7. | 24,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 75,00
|
| 18 |
Havlínová EllaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
03611 |
|
5 |
75,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 7. | ✓24,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 6. | ✓25,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 11. | 20,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 5. | ✓26,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 75,00
|
| 19 |
Nosková AdélaBK Příbram |
BK Příbram |
04825 |
|
5 |
73,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 11. | 20,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 14. | 16,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 14. | 17,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 11. | 20,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 7. | ✓24,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 9. | ✓22,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 4. | ✓27,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 73,00
|
| 20 |
Hynková LindaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
03618 |
|
5 |
73,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 8. | 22,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 7. | ✓24,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 6. | ✓25,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 7. | ✓24,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 73,00
|
| 21 |
Václavíková ValérieKK Orlová |
KK Orlová |
04162 |
|
5 |
71,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 33. | 1,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 12. | 10,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 11. | 20,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 10. | 21,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 9. | ✓22,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 5. | ✓26,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 9. | 22,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 8. | ✓23,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 71,00
|
| 22 |
Babáková TerezaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03916 |
|
5 |
70,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 20. | 11,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 11. | ✓20,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 16. | 15,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 13. | 18,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 22. | 9,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 6. | ✓25,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 6. | ✓25,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 70,00
|
| 23 |
Brandejsová AnnaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04068 |
|
5 |
69,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 25. | 6,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 9. | ✓22,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 22. | 9,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 9. | ✓22,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 6. | ✓25,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 10. | 21,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 16. | 15,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 69,00
|
| 24 |
Sochorová Laura EllaKK Chomutov |
KK Chomutov |
03559 |
|
5 |
67,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 15. | 15,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 8. | ✓23,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 11. | ✓20,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 13. | 18,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 15. | 16,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 27. | 4,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 7. | ✓24,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 11. | 20,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 67,00
|
| 25 |
Soukupová NicolKraso brusle Černošice |
Kraso brusle Černošice |
04939 |
|
5 |
66,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 16. | 15,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 10. | ✓20,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 13. | 18,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 18. | 13,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 8. | ✓23,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 8. | ✓23,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 14. | 17,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 13. | 18,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 66,00
|
| 26 |
Žilková AmélieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04472 |
|
5 |
65,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 12. | ✓19,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 6. | ✓25,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 19. | 12,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 10. | ✓21,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 12. | 19,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 65,00
|
| 27 |
Gajdošová AgátaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
04676 |
|
5 |
65,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 21. | 10,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 13. | 9,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 10. | ✓21,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 9. | ✓22,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 14. | 17,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 29. | 2,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 23. | 8,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 9. | ✓22,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 17. | 14,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 65,00
|
| 28 |
Szlachtová LeontýnaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
04661 |
|
5 |
63,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 5. | ✓17,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 7. | ✓24,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 16. | 15,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 17. | 14,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 9. | ✓22,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 17. | 14,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 15. | 16,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 63,00
|
| 29 |
Strouhalová NikolUSK Praha |
USK Praha |
05185 |
|
5 |
63,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 10. | ✓21,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 12. | 19,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 15. | 16,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 27. | 4,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 10. | ✓21,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 10. | ✓21,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 13. | 18,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 63,00
|
| 30 |
Stříbrná VanessaUSK Praha |
USK Praha |
03096 |
|
5 |
60,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 31. | 1,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 23. | 8,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 15. | 16,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 12. | ✓19,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 13. | ✓18,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 8. | ✓23,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 21. | 10,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 60,00
|
| 31 |
Khripushina MariiaUSK Praha |
USK Praha |
06055 |
|
4 |
59,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 17. | 13,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 15. | 16,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 14. | ✓17,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 12. | ✓19,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 17. | 14,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 8. | ✓23,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 59,00
|
| 32 |
Bočková AgnesVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
03975 |
|
5 |
55,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 17. | 14,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 13. | ✓17,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 12. | ✓19,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 25. | 6,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 21. | 10,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 16. | 15,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 12. | ✓19,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 55,00
|
| 33 |
Langerová AnetaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04242 |
|
5 |
54,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 15. | ✓16,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 8. | ✓23,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 16. | ✓15,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 16. | 15,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 23. | 8,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 19. | 12,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 54,00
|
| 34 |
Langerová TinaSKK Karviná |
SKK Karviná |
03077 |
|
5 |
54,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 18. | 13,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 10. | 12,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 13. | ✓18,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 21. | 10,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 16. | ✓15,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 10. | ✓21,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 26. | 5,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 19. | 12,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 28. | 3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 54,00
|
| 35 |
Kauerová EmaSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
03530 |
|
5 |
52,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 21. | 9,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 20. | 11,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 15. | ✓16,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 11. | ✓20,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 20. | 11,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 25. | 6,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 15. | ✓16,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 20. | 11,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 52,00
|
| 36 |
Vítková VanessaKK Orlová |
KK Orlová |
04655 |
|
5 |
52,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 22. | 9,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 15. | 7,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 12. | ✓18,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 20. | 11,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 13. | ✓18,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 23. | 8,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 15. | ✓16,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 18. | 13,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 52,00
|
| 37 |
Pospíšilová ŠarlotaKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
04287 |
|
5 |
52,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 29. | 2,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 18. | 4,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 17. | 14,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 14. | ✓17,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 19. | 12,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 13. | ✓18,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 14. | ✓17,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 22. | 9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 52,00
|
| 38 |
Pluskalová KristýnaKK Orlová |
KK Orlová |
04166 |
|
5 |
48,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 26. | 5,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 18. | ✓13,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 20. | 11,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 23. | 8,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 13. | ✓18,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 14. | ✓17,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 27. | 4,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 30. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,00
|
| 39 |
Szurmanová AndreaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
03172 |
|
5 |
46,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 17. | 5,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 27. | 4,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 15. | ✓16,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 14. | ✓17,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 26. | 5,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 20. | 11,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 18. | ✓13,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 29. | 2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 46,00
|
| 40 |
Klímová VeronikaKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
04284 |
|
5 |
45,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 23. | 8,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 14. | 8,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 20. | ✓11,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 22. | 9,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 11. | ✓20,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 17. | ✓14,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 45,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 3. | 29,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 34,00 |
|
| 41 |
Pilátová JulieBK Příbram |
BK Příbram |
04826 |
|
5 |
45,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 28. | 3,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 28. | 2,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 17. | ✓14,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 16. | ✓15,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 15. | ✓16,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 18. | 13,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 23. | 8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 45,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 6. | 25,00 |
|
| 42 |
Klúcsiková MarieKK Orlová |
KK Orlová |
04657 |
|
5 |
43,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 24. | 7,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 16. | 6,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 14. | ✓17,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 18. | ✓13,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 20. | 11,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 20. | 11,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 18. | ✓13,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 31. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 43,00
|
| 43 |
Milerová TheaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04849 |
|
4 |
42,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 20. | ✓10,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 22. | 9,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 19. | ✓12,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 29. | 2,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 23. | 8,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 11. | ✓20,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 26. | 5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 42,00
|
| 44 |
Kolínová EllaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04450 |
|
5 |
41,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 22. | ✓8,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 17. | ✓14,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 23. | 8,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 25. | 6,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | – | 0,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 30. | 1,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 12. | ✓19,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 41,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 5. | 26,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 27,00 |
|
| 45 |
Kubínková KarolínaPodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
03815 |
|
4 |
40,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 16. | ✓14,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 19. | ✓12,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 17. | ✓14,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 24. | 7,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 21. | 10,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 24. | 7,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 20. | 11,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 40,00
|
| 46 |
Šauerová Věra JitkaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04449 |
|
5 |
39,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 35. | 1,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 19. | ✓11,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 21. | 10,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 15. | ✓16,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 34. | 1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 19. | ✓12,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 32. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 39,00
|
| 47 |
Pospíšilová MarieBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04848 |
|
5 |
39,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 25. | 5,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 18. | ✓13,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 27. | 4,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 17. | ✓14,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 19. | ✓12,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 35. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 39,00
|
| 48 |
Ševčíková JohanaKrasobruslařský klub Benešov z.s. |
Krasobruslařský klub Benešov z.s. |
05457 |
|
5 |
37,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 26. | 4,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 26. | 5,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 21. | ✓10,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 23. | 8,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | – | 0,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 19. | ✓12,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 16. | ✓15,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 25. | 6,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 37,00
|
| 49 |
Synková SimonaHC Strakonice |
HC Strakonice |
04968 |
|
4 |
33,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 21. | ✓10,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 33. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 18. | ✓13,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 34. | 1,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 22. | 9,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 29. | 2,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 21. | ✓10,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 25. | 6,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 33,00
|
| 50 |
Neradová StellaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05439 |
|
4 |
31,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 34. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 12. | ✓19,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 24. | ✓7,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 26. | ✓5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,00
|
| 51 |
Kunovská ElaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04704 |
|
4 |
31,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 17. | ✓14,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 14. | ✓17,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 31,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 8. 11. 2025 | Orlovská piruetka8. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 36,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 27,00 |
|
| 52 |
Holková LeonaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
04429 |
|
4 |
29,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 30. | 1,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 18. | ✓12,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 23. | ✓8,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 27. | 4,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 24. | 7,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 22. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 29,00
|
| 53 |
Frydrychová NatálieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
04453 |
|
5 |
27,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 18. | ✓13,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 18. | ✓13,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 31. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 27,00
|
| 54 |
Stefaniak Barbara EmmaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05139 |
|
5 |
24,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 22. | ✓9,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 16. | ✓15,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 24,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Dvůr Králové n.L.8. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 16,00 |
| 15. 11. 2025 | Roudnice n. L.15. 11. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky nejmladší | 13. | 10,00 |
| 6. 12. 2025 | Turnov6. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 22,00 |
| 20. 12. 2025 | XXXIV. ročník „VÁNOČNÍHO ZÁVODU20. 12. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 23,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Litvínova10. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 27,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
|
| 55 |
Atroshchenko ZlataKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
04894 |
|
5 |
21,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 24. | ✓6,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 19. | ✓12,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 31. | 1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 28. | ✓3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 21,00
|
| 56 |
Jaja Anna ChristinaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
05551 |
|
4 |
19,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 27. | ✓3,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 24. | ✓7,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 22. | ✓9,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 32. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 19,00
|
| 57 |
Tluszcziková VendulaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
03175 |
|
5 |
18,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 19. | ✓3,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 26. | ✓5,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 30. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 21. | ✓10,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 28. | 3,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 40. | 1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 36. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,00
|
| 58 |
Pšurná Anna JulieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
04673 |
|
4 |
18,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 27. | ✓4,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 21. | 1,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 30. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 25. | ✓6,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 23. | ✓8,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,00
|
| 59 |
Mottlová TamaraTJ Spartak Soběslav |
TJ Spartak Soběslav |
04975 |
|
5 |
18,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 29. | 1,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 26. | ✓5,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 29. | 2,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 25. | ✓6,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 34. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 24. | ✓7,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 18,00
|
| 60 |
Vyhlídalová JolanaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04989 |
|
5 |
17,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 32. | ✓1,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 24. | ✓7,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 31. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 22. | ✓9,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 17,00
|
| 61 |
Ficková NikolBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
04454 |
|
4 |
16,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 22. | ✓9,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 28. | ✓3,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 30. | 1,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 27. | ✓4,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,00
|
| 62 |
Kondratenko YevanhelinaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
05946 |
|
5 |
15,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 23. | ✓7,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 28. | ✓3,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 32. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 26. | ✓5,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 34. | 1,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 30. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,00
|
| 63 |
Bittnerová StelaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05499 |
|
5 |
15,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 27. | ✓4,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 24. | ✓7,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 31. | 1,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 27. | ✓4,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 33. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 12. | 19,00 |
|
| 64 |
Klauzová ViktorieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
04901 |
|
4 |
14,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 28. | ✓3,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 20. | ✓11,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 27,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 5. | 26,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 25,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 36,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 25,00 |
|
| 65 |
Salačová NataliAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05989 |
|
4 |
14,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 29. | ✓2,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 24. | ✓7,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 26. | ✓5,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 32. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 31. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,00
|
| 66 |
Vavrečková AgátaBK Ostrava |
BK Ostrava |
04735 |
|
4 |
13,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 25. | ✓6,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 29. | ✓2,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 34. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 33. | 1,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 33. | 1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 26. | ✓5,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 33. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,00
|
| 67 |
Elder Charlotte LyndaKlub bruslení Říčany, z.s. |
Klub bruslení Říčany, z.s. |
06238 |
|
4 |
12,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 32. | 1,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 35. | 1,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 25. | ✓6,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 29. | ✓2,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 30. | 1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 37. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 27. | ✓4,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 34. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 12,00
|
| 68 |
Pochmanová KláraHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
04900 |
|
4 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 24. | ✓7,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 29. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 12. | 19,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 36,00 |
| 29. 11. 2025 | Memorial Stanislava Suka29. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 36,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Litvínova10. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 2. | 31,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 5. | 26,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 27,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 36,00 |
|
| 69 |
Kaslová NatálieKrasobruslařský klub Západ, z.s. |
Krasobruslařský klub Západ, z.s. |
03688 |
|
5 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 30. | ✓1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 32. | 1,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 33. | 1,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 31. | 1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 25. | ✓6,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 37. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 29. | ✓2,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
|
| 70 |
Szolony AmálieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05885 |
|
4 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 31. | ✓1,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 28. | ✓3,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 34. | 1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 35. | 1,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 26. | ✓5,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
|
| 71 |
Pospíšková NelaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
04073 |
|
5 |
9,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 20. | ✓2,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 28. | ✓3,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 33. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 27. | ✓4,00 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 35. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 9,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | – | 0,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 9. | 20,00 |
|
| 72 |
Čochnářová HanaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
03605 |
|
4 |
6,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 25. | ✓6,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 6,00
|
| 73 |
Málková JohanaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05133 |
|
4 |
5,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 31. | ✓1,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 32. | ✓1,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 28. | ✓3,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 39. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 5,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 20. | 5,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 20. | 11,00 |
|
| 74 |
Dvořáková AnnaKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
04458 |
|
4 |
5,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 28. | ✓3,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 38. | ✓1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 38. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 5,00
|
| 75 |
Zbořilová ElenaKK Havířov |
KK Havířov |
04078 |
|
4 |
4,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 29. | ✓2,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 30. | ✓1,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 34. | ✓1,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 35. | 1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 30. | 1,00 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 35. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 4,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 16. | 15,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 20. | 9,00 |
|
| 76 |
Greslová LeonaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
05427 |
|
4 |
3,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 28. | ✓3,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 3,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 5. | 26,00 |
| 8. 11. 2025 | Orlovská piruetka8. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 11. | 20,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 5. | 26,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 6. | 25,00 |
| 28. 2. 2026 | MC Břeclavi28. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 14. | 17,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 4. | 25,00 |
|
| 77 |
Kutláková SáraBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
04462 |
|
4 |
3,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 31. | ✓1,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 35. | ✓1,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 31. | ✓1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 36. | 1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 3,00
|
| 78 |
Kubíková AndreaBK Příbram |
BK Příbram |
04828 |
|
4 |
2,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 32. | ✓1,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 33. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 2,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 7. | 24,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 17. | 14,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 12. | 13,00 |
| 10. 1. 2026 | VC Litvínova10. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 7. | 24,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 15. | 16,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 10. | 21,00 |
|
| 78 |
Vegová DenisaKK Rokycany |
KK Rokycany |
04180 |
|
5 |
2,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 32. | ✓1,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 30. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 2,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2025 | VC Chomutova19. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 8. | 23,00 |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 14. | 17,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 1. | 30,00 |
| 18. 1. 2026 | Hronovská brusle18. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 15. | 16,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 7. | 24,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | – | 0,00 |
|
| 80 |
Horáková AndreaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
04675 |
|
4 |
1,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 32. | ✓1,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 15. | 16,00 |
| 8. 11. 2025 | Orlovská piruetka8. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 15. | 16,00 |
| 29. 11. 2025 | Memorial Stanislava Suka29. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 20. | 11,00 |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 12. | 19,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 11. | 20,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky nejmladší | 7. | 22,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |