| 1 |
Jefremenko MironKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
04083 |
|
6 |
645,26 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 1. | ✓211,12 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 1. | ✓220,64 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 1. | ✓213,50 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 1. | 180,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 645,26
|
| 2 |
Rawlik NikodemKK Orlová |
KK Orlová |
04691 |
|
7 |
610,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 3. | 110,32 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 2. | 137,25 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 1. | ✓182,91 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 1. | ✓223,80 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 1. | ✓204,12 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 3. | 137,25 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 2. | 100,87 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 610,83
|
| 3 |
Drahoš MarekKK Pardubice |
KK Pardubice |
03380 |
|
6 |
529,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 5. | 69,50 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 4. | 75,40 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 7. | 30,50 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 2. | ✓112,56 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 4. | 68,65 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 2. | 111,20 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 1. | ✓244,00 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 1. | ✓172,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 529,48
|
| 4 |
Kolář EduardTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05846 |
|
7 |
485,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 1. | ✓145,42 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 1. | ✓208,50 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 2. | ✓131,22 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 485,14
|
| 5 |
Jefremenko GordeyKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
04084 |
|
6 |
440,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 5. | 60,32 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 2. | ✓141,84 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 3. | ✓106,75 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 1. | ✓192,22 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 4. | 55,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 440,81
|
| 6 |
Čejka DanielHC Strakonice |
HC Strakonice |
05276 |
|
6 |
422,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 2. | 79,32 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 3. | ✓105,56 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 4. | 78,80 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 5. | 61,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 2. | ✓149,20 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 3. | 96,11 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 6. | 27,80 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 2. | ✓167,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 422,51
|
| 7 |
Khrystenko DmitryUSK Praha |
USK Praha |
05779 |
|
7 |
354,13 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 3. | ✓111,20 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 4. | 76,25 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 3. | ✓119,36 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 2. | ✓123,57 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 3. | 83,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 354,13
|
| 8 |
Szőke OndřejKK Orlová |
KK Orlová |
05753 |
|
7 |
327,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 4. | 83,40 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 2. | ✓135,72 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 5. | 63,04 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 3. | 84,42 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 4. | ✓89,52 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 3. | ✓102,06 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 6. | 41,19 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 6. | 76,25 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 3. | 72,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 327,30
|
| 9 |
Páleníček PetrHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06172 |
|
6 |
318,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 3. | 52,88 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 2. | ✓139,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 6. | 59,68 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 4. | ✓72,90 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 4. | ✓106,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 318,65
|
| 10 |
Klimeš MartinKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
03238 |
|
6 |
205,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 4. | 26,44 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 6. | ✓55,60 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 7. | 31,52 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 5. | 42,21 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 7. | 44,76 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 5. | ✓58,32 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 5. | ✓91,50 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 4. | 43,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 205,42
|
| 11 |
Pírko MarekIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
04980 |
|
6 |
172,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 9. | 13,90 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 8. | 15,08 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 8. | 15,76 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 8. | 15,25 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 4. | ✓56,28 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 6. | 43,74 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 5. | ✓54,92 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 5. | 41,70 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 7. | ✓61,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 172,20
|
| 12 |
Olishchuk MichailKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
06139 |
|
6 |
165,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 7. | 41,70 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 6. | ✓45,24 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 6. | ✓45,75 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 5. | ✓74,60 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 7. | 29,16 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 8. | 13,73 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 165,59
|
| 13 |
Hudok JiříKrasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
Krasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
05035 |
|
5 |
103,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 7. | ✓30,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 9. | 14,92 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 7. | ✓27,46 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 8. | ✓45,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 103,37
|
| 14 |
Ježowicz MathiasTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
02507 |
|
5 |
91,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 6. | ✓47,28 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 7. | ✓14,07 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 9. | ✓30,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 91,85
|
| 15 |
Košulič VáclavKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
06356 |
|
6 |
86,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 5. | 13,22 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 8. | 27,80 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 6. | ✓28,14 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 8. | ✓29,84 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 8. | 14,58 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 10. | 15,25 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 5. | ✓28,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 86,80
|
| Hledání nic nenašlo. |