| 1 |
Drahoš MarekKK Pardubice |
KK Pardubice |
03380 |
|
6 |
619,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 1. | 169,62 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 1. | ✓207,09 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 1. | ✓223,02 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | 127,44 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 1. | ✓189,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 619,23
|
| 2 |
Khrystenko DmitryUSK Praha |
USK Praha |
05779 |
|
7 |
405,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 4. | 30,84 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | ✓207,09 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 1. | ✓137,94 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 2. | ✓60,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 405,18
|
| 3 |
Szőke OndřejKK Orlová |
KK Orlová |
05753 |
|
7 |
391,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 2. | 92,52 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 2. | ✓127,44 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 2. | ✓143,37 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | 63,72 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 2. | 110,32 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 2. | 75,24 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 1. | ✓120,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 391,11
|
| 4 |
Klimeš MartinKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
03238 |
|
6 |
302,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 1. | ✓120,30 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 4. | 63,72 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 6. | 47,79 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | ✓95,58 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 1. | ✓86,80 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 3. | 78,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 302,68
|
| 5 |
Páleníček PetrHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06172 |
|
6 |
220,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 3. | 36,09 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 3. | ✓61,68 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 3. | ✓95,58 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 5. | ✓63,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | 47,79 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 5. | 31,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 220,98
|
| 6 |
Szolony MaxmiliánBK Ostrava |
BK Ostrava |
03217 |
|
6 |
187,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 2. | ✓60,15 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 5. | ✓47,79 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 4. | ✓79,65 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 4. | 47,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 187,59
|
| 7 |
Belovodjanin MaxAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
02794 |
|
5 |
118,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 5. | 15,42 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 7. | 15,93 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 7. | ✓31,86 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | 31,86 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 6. | 15,76 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 3. | ✓50,16 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 3. | ✓36,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 118,11
|
| 8 |
Košulič MikulášKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
03242 |
|
6 |
89,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 4. | 12,03 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 6. | ✓31,86 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 8. | 15,93 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | 15,93 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 2. | ✓32,55 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 4. | ✓25,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 89,49
|
| 9 |
Průša KiliánUSK Praha |
USK Praha |
03005 |
|
6 |
24,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 5. | ✓12,54 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 4. | ✓12,03 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 24,57
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žáci mladší | 1. | 10,00 |
| 30. 11. 2024 | 2. ročník závodu BÍLINSKÁ BRUSLIČKA30. 11. 2024 · Klubový pohár ČKS · žáci mladší | 2. | 5,00 |
| 8. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle (Klubový pohár ČKS)8. 12. 2024 · Klubový pohár ČKS · žáci mladší | 1. | 8,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žáci mladší | 3. | 3,00 |
| 22. 3. 2025 | Pražská pirueta22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žáci mladší | 3. | 4,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |