| 1 |
Szolony MaxmiliánBK Ostrava |
BK Ostrava |
03217 |
|
6 |
789,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | 187,08 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | 214,11 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 1. | ✓269,10 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 1. | ✓251,16 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 3. | 119,42 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 2. | 197,34 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 1. | ✓269,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 789,36
|
| 2 |
Ukolov AdamUSK Praha |
USK Praha |
06090 |
|
6 |
597,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | 109,13 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | 131,76 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 2. | ✓179,40 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 1. | 177,98 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 3. | 125,58 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 1. | ✓238,84 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 3. | 161,46 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 2. | ✓179,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 597,64
|
| 3 |
Štefl JosefHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
03307 |
|
5 |
440,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 2. | ✓153,54 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 1. | ✓287,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 440,58
|
| 4 |
Szolony OndřejBK Ostrava |
BK Ostrava |
03218 |
|
5 |
412,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | 98,82 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 4. | ✓107,64 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 2. | ✓161,46 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 4. | 85,30 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 6. | 89,70 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 3. | ✓143,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 412,62
|
| 5 |
Langer DavidTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04270 |
|
5 |
340,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | 46,77 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 5. | 49,41 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 3. | ✓143,52 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | – | 0,00 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 5. | ✓107,64 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 5. | ✓89,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 340,86
|
| 6 |
Pluskal TobiasKK Orlová |
KK Orlová |
04168 |
|
5 |
294,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | 77,95 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | 65,88 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 8. | 35,88 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 2. | ✓97,08 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 4. | ✓89,70 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 4. | ✓107,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 294,42
|
| 7 |
Belovodjanin MaxAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
02794 |
|
5 |
283,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 5. | ✓89,70 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 5. | 16,18 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 5. | ✓68,24 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 4. | ✓125,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 283,52
|
| 8 |
Hanetšlegr JanBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
03822 |
|
5 |
197,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 6. | ✓71,76 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 4. | 32,36 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 6. | ✓53,82 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 7. | 34,12 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 7. | ✓71,76 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 8. | 35,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 197,34
|
| 9 |
Košulič MikulášKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
03242 |
|
6 |
194,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | 31,18 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 6. | 32,94 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 9. | 17,94 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 5. | ✓71,76 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 6. | ✓51,18 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 10. | 17,94 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 6. | ✓71,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 194,70
|
| 10 |
Klus MikulášKK Orlová |
KK Orlová |
04155 |
|
5 |
143,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 7. | ✓53,82 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 7. | ✓35,88 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 8. | 17,06 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 9. | 35,88 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 7. | ✓53,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 143,52
|
| 11 |
Průša KiliánUSK Praha |
USK Praha |
03005 |
|
6 |
136,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 6. | 15,59 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 7. | 16,47 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 3. | ✓64,72 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 8. | ✓53,82 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 9. | ✓17,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 136,48
|
| Hledání nic nenašlo. |