| 1 |
Kucianová BarboraBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05614 |
|
7 |
1 714,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 1. | ✓593,64 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 1. | ✓553,32 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 1. | 543,96 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 1. | ✓567,36 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 1. | 531,36 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 2. | 427,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 714,32
|
| 2 |
Sukupová MarkétaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05834 |
|
8 |
1 532,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 1. | ✓548,64 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 2. | ✓476,47 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 2. | 468,41 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 1. | ✓507,50 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 2. | 457,56 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 1. | 347,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 532,61
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 22,00 |
|
| 3 |
Straub AnitaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02074 |
|
6 |
1 527,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 2. | ✓511,19 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 1. | ✓533,16 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 2. | ✓482,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 527,33
|
| 4 |
Datlová LucieUSK Praha |
USK Praha |
00789 |
|
8 |
1 493,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 8. | 379,27 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 3. | 438,19 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 1. | ✓560,88 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 3. | 457,04 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 2. | ✓466,86 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 2. | ✓465,62 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 3. | 397,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 493,36
|
| 5 |
Mrázková KateřinaKK Nymburk |
KK Nymburk |
02188 |
|
7 |
1 481,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 3. | ✓436,74 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 1. | ✓540,72 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 3. | 428,04 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 1. | ✓504,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 481,70
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 30,00 |
|
| 6 |
Ottová AlžbětaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00891 |
|
8 |
1 443,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 5. | 428,74 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 3. | ✓441,96 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 2. | ✓459,11 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 2. | 435,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 1. | ✓542,16 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 4. | 366,72 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 2. | 278,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 443,23
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 17,00 |
|
| 7 |
Vallová AdélaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05066 |
|
8 |
1 439,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 3. | ✓478,21 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 2. | ✓472,44 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 3. | 429,49 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 3. | 406,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 2. | ✓488,56 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 4. | 398,52 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 3. | 250,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 439,21
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 15,00 |
|
| 8 |
Pártlová KristýnaUSK Praha |
USK Praha |
01737 |
|
6 |
1 256,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 5. | ✓396,24 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 11. | 307,40 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 4. | ✓407,97 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 3. | ✓451,82 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 8. | 362,48 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 5. | 390,52 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 5. | 383,76 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 5. | 351,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 256,03
|
| 9 |
Baťková KarolínaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04942 |
|
8 |
1 255,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 7. | 395,76 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 8. | 350,52 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 4. | ✓414,99 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 5. | 392,86 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 5. | ✓405,08 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 3. | ✓435,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 255,65
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 24,00 |
|
| 10 |
Hubáčková LeonaUSK Praha |
USK Praha |
01258 |
|
6 |
1 250,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 4. | ✓445,23 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 4. | ✓399,87 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 6. | 389,50 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 7. | 333,50 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 4. | ✓405,54 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 250,64
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 23,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 29,00 |
|
| 11 |
Prušková KarolínaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05837 |
|
7 |
1 221,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 10. | 322,77 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 12. | 281,39 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 4. | ✓420,66 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 6. | ✓394,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 4. | ✓406,62 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 5. | 208,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 221,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 13,00 |
|
| 12 |
Becková KateřinaSK KRASO Cheb |
SK KRASO Cheb |
05235 |
|
7 |
1 196,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 4. | ✓411,48 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 5. | ✓399,62 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 5. | ✓385,06 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 8. | 358,34 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 10. | 330,96 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 21. | 150,60 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 16. | 221,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 196,16
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 22,00 |
|
| 13 |
Mikešová NoemiAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05731 |
|
8 |
1 170,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 27. | 60,96 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 21. | 153,70 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 13. | 271,98 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 4. | ✓425,52 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 6. | ✓375,50 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 6. | ✓369,00 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 6. | 336,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 170,02
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 21,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 21,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 23,00 |
|
| 14 |
Jankovičová NellySportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03235 |
|
7 |
1 156,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 11. | 329,80 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 10. | 320,04 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 8. | 353,51 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 6. | ✓370,25 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 5. | 362,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 5. | ✓409,76 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 6. | ✓376,50 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 9. | 324,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 156,51
|
| 15 |
Onderková AnetaBK Ostrava |
BK Ostrava |
01327 |
|
6 |
1 147,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 15. | 263,84 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 3. | ✓445,73 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 7. | ✓355,44 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 9. | 342,76 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 20. | 145,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 9. | ✓346,72 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 12. | 111,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 147,89
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 12,00 |
|
| 16 |
Zrnová KarolínaUSK Praha |
USK Praha |
05729 |
|
8 |
1 129,91 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 10. | 346,29 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 6. | ✓377,75 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 7. | ✓373,92 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 7. | ✓378,24 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 7. | 354,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 129,91
|
| 17 |
Druganova ViktoriyaUSK Praha |
USK Praha |
05545 |
|
7 |
1 095,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 6. | ✓412,25 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 7. | ✓365,76 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 10. | ✓317,31 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 12. | 286,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 095,32
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 28,00 |
|
| 18 |
Chudobová NelaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05642 |
|
7 |
1 078,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 14. | 280,33 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 6. | ✓381,00 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 12. | 287,09 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 9. | 304,50 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 5. | ✓391,56 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 12. | 285,38 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 8. | ✓305,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 078,16
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 29,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 22,00 |
|
| 19 |
Valicová DanielaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05907 |
|
7 |
1 054,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 25. | 98,94 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 8. | ✓347,53 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 14. | 251,77 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 13. | 246,50 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 8. | ✓346,38 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 7. | ✓360,48 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 8. | 339,48 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 15. | 69,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 054,39
|
| 20 |
Štětkářová JolanaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06179 |
|
7 |
1 022,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 19. | 197,88 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 9. | ✓335,28 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 9. | ✓325,82 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 22. | 116,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 21. | 157,60 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 7. | ✓361,44 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 10. | 139,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 022,54
|
| 21 |
Rosypková MiaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00894 |
|
7 |
1 014,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 16. | 228,60 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 6. | ✓384,25 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 10. | 290,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 11. | ✓315,20 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 13. | 271,08 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 10. | ✓315,42 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 18. | 152,80 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 8. | 166,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 014,87
|
| 22 |
Demlová MarikaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05075 |
|
7 |
1 003,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 18. | 214,37 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 20. | 169,07 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 7. | ✓362,64 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 8. | ✓340,63 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 19. | 159,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 17. | 220,64 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 11. | ✓300,40 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 13. | 97,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 003,67
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 10,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 8,00 |
|
| 23 |
Kovářová DorotaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02072 |
|
6 |
1 000,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 24. | 115,43 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 22. | 137,16 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 6. | ✓348,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 13. | 283,68 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 9. | ✓331,32 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 7. | ✓320,88 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 4. | 222,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 000,20
|
| 24 |
Vesecká TerezaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05860 |
|
7 |
982,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 17. | 230,86 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 21. | 152,40 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 7. | ✓368,88 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 11. | ✓302,20 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 11. | ✓311,60 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 18. | 195,26 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 19. | 177,12 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 17. | 168,08 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 11. | 125,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 982,68
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 21,00 |
|
| 25 |
Pšurná AndreaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
00832 |
|
7 |
975,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 12. | ✓313,31 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 12. | 289,56 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 19. | 177,72 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 27. | 62,32 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 16. | 203,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 16. | 236,40 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 10. | ✓316,26 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 8. | ✓345,46 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 12. | 280,44 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 10. | 275,04 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 7. | 180,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 975,03
|
| 26 |
Kotyzová LauraSKK Karviná |
SKK Karviná |
00362 |
|
7 |
971,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 9. | ✓362,78 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 9. | ✓338,14 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 16. | 226,65 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 17. | 207,34 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 15. | 217,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 22. | 141,84 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 19. | 180,72 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 13. | ✓270,36 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 14. | 83,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 971,28
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 12,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 19,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 10,00 |
|
| 27 |
Blaasová NatálieUSK Praha |
USK Praha |
05612 |
|
5 |
956,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 16. | 247,35 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 17. | 213,36 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 16. | 222,15 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 15. | ✓249,28 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 4. | ✓377,00 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 9. | ✓330,44 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 13. | 229,20 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 9. | 152,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 956,72
|
| 28 |
Kloudová AnnaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
05879 |
|
7 |
920,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 20. | 167,64 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 14. | ✓261,29 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 9. | ✓332,42 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 22. | 133,29 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 10. | ✓327,18 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 27. | 60,24 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 15. | 240,32 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 15. | 236,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 920,89
|
| 29 |
Šnebergerová NelaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05617 |
|
8 |
902,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 11. | ✓304,80 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 12. | ✓296,02 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 11. | ✓301,20 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 14. | 255,34 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 14. | 250,92 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 9. | 290,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 902,02
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 30,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 24,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 15,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 14,00 |
|
| 30 |
Jarošová NinaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06177 |
|
7 |
889,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 22. | 148,41 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 13. | ✓274,32 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 11. | ✓296,20 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 8. | ✓319,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 14. | 267,92 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 16. | 225,90 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 16. | 225,30 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 12. | 244,48 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 6. | 194,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 889,52
|
| 31 |
Šantorová AdrianaUSK Praha |
USK Praha |
01279 |
|
6 |
868,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 13. | ✓276,66 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 10. | ✓311,01 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 13. | ✓280,44 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 18. | 174,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 15. | 252,16 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 15. | 240,96 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 17. | 210,28 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 16. | 183,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 868,11
|
| 32 |
Borovičková JolanaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00879 |
|
6 |
791,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 14. | ✓259,08 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 13. | ✓266,58 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 14. | 232,00 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 13. | ✓265,68 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 16. | 55,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 791,34
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 26,00 |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 14,00 |
|
| 33 |
Pinkavová ValerieASK Lovosice oddíl krasobrusleníhostuje |
ASK Lovosice oddíl krasobrusleníhostuje |
00892 |
|
7 |
786,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 24. | 106,68 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 16. | ✓230,55 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 14. | ✓256,87 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 17. | 218,12 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 12. | ✓299,44 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 20. | 165,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 786,86
|
| 34 |
Píšalová IvaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
00893 |
|
7 |
779,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 27. | 65,96 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 15. | ✓243,84 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 11. | ✓275,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 19. | 189,12 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 17. | 206,64 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 11. | ✓259,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 779,10
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 12,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 20,00 |
|
| 35 |
Cohen Debora AnnaUSK Praha |
USK Praha |
05616 |
|
7 |
765,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 23. | 121,92 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 25. | 92,22 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 28. | 46,74 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 14. | ✓256,02 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 21. | 150,20 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 11. | ✓295,20 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 14. | ✓213,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 765,14
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 16,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 23,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 20,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 12,00 |
|
| 36 |
Sedláčková ZuzanaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
01817 |
|
7 |
759,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 13. | ✓296,82 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 18. | ✓198,12 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 22. | 138,33 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 28. | 45,33 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 14. | ✓264,86 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 17. | 188,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 20. | 173,36 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 23. | 120,16 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 21. | 147,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 759,80
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 19,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 22,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 20,00 |
|
| 37 |
Šeflová SofieBK Ostrava |
BK Ostrava |
01332 |
|
6 |
713,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 23. | 131,92 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 17. | ✓215,18 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 21. | 151,10 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 15. | ✓236,96 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 12. | ✓261,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 18. | 204,88 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 17. | 210,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 713,14
|
| 38 |
Smažíková AnetaKK Karlovy Vary |
KK Karlovy Vary |
05125 |
|
6 |
690,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 12. | ✓292,03 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 17. | ✓211,54 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 19. | ✓186,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 690,53
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 22,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 10,00 |
|
| 39 |
Jančová MagdalenaKrasobruslařský klub Západ, z.s. |
Krasobruslařský klub Západ, z.s. |
05099 |
|
7 |
688,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 23. | 120,48 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 19. | ✓180,24 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 10. | ✓309,96 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 15. | ✓198,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 688,84
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 21,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 19,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 18,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 17,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 26,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 17,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 12,00 |
|
| 40 |
Steinová LauraUSK Praha |
USK Praha |
06353 |
|
8 |
622,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 20. | 181,39 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 18. | ✓196,43 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 16. | ✓233,70 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 25. | 94,56 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 26. | 75,30 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 18. | ✓191,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 622,01
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 19,00 |
|
| 41 |
Reichová AnnaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
01570 |
|
6 |
577,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 18. | ✓199,81 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 15. | ✓241,76 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 24. | 110,32 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 22. | ✓135,54 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 577,11
|
| 42 |
Sekyrová KarolínaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05281 |
|
5 |
570,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 26. | 76,20 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 15. | ✓245,92 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 23. | 120,88 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 18. | ✓202,54 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 27. | 59,04 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 20. | ✓122,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 570,70
|
| 43 |
Procházková AdélaFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
00975 |
|
7 |
530,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 21. | ✓164,90 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 19. | ✓184,44 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 19. | ✓181,32 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 20. | 162,91 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 21. | 130,50 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 25. | 90,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 530,66
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 12,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 13,00 |
|
| 44 |
Kadlecová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
01260 |
|
4 |
468,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 22. | ✓135,99 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 18. | ✓192,53 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 22. | ✓140,22 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 25. | 90,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 468,74
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 18,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 21,00 |
|
| 45 |
Krakau LuisaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
05064 |
|
7 |
461,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 26. | ✓82,45 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 19. | ✓182,88 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | – | 0,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 18. | ✓195,78 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 461,11
|
| 46 |
Reichová AdélaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
01571 |
|
6 |
450,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 23. | ✓122,96 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 26. | 77,90 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 20. | ✓165,22 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 20. | ✓162,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 450,54
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 13,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 19,00 |
|
| 47 |
Strončak AmyAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
01287 |
|
6 |
445,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 27. | 61,48 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 21. | ✓148,10 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 20. | ✓171,38 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 23. | 101,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 23. | ✓126,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 445,56
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 17,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 13,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 10,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 16,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 17,00 |
|
| 48 |
Sitková NikolaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
01739 |
|
6 |
406,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 20. | ✓166,21 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 24. | 105,42 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 22. | ✓132,84 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 21. | ✓106,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 406,01
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 16,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 10,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 11,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 5,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 13,00 |
|
| 49 |
Holánková DominikaBK Kraso Mladá Boleslav z.s. |
BK Kraso Mladá Boleslav z.s. |
04375 |
|
7 |
321,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 26. | ✓76,85 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 24. | ✓109,06 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 22. | ✓135,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 321,09
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 18,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 13,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 12,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 16,00 |
|
| 50 |
Dusha AnnaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
|
|
5 |
284,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 30. | 15,24 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 24. | ✓105,77 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 26. | ✓75,10 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 24. | ✓103,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 284,19
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 19,00 |
|
| 51 |
Bláhová NaomiTJ Spartak Soběslav |
TJ Spartak Soběslav |
01950 |
|
6 |
270,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 30. | ✓15,11 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 23. | ✓118,08 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 19. | ✓137,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 270,71
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
|
| 52 |
Horáková ZuzanaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05072 |
|
7 |
247,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 30. | 16,49 |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 29. | 30,22 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 23. | ✓118,48 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 24. | ✓87,00 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 29. | 30,12 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 17. | ✓41,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 247,18
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 8,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 7,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 5,00 |
|
| 53 |
Havelková EliškaSKK Liberec z.s. |
SKK Liberec z.s. |
|
|
5 |
244,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 25. | ✓88,86 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 21. | ✓155,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 244,66
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 8,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 14,00 |
|
| 54 |
Kozáková NatálieKK Rokycany |
KK Rokycany |
05819 |
|
6 |
240,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 27. | ✓60,44 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 25. | ✓88,56 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 22. | ✓91,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 240,68
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 12,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 11,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 6,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 16,00 |
|
| 55 |
Švancerová MonikaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
05073 |
|
7 |
239,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 24. | ✓103,67 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 25. | ✓72,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 27. | ✓63,04 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 28. | 45,18 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 18. | 27,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 239,21
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 4,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 6,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 3,00 |
|
| 56 |
Hogenová SofieUSK Praha |
USK Praha |
01257 |
|
6 |
218,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 28. | ✓46,11 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 25. | ✓93,48 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 26. | ✓78,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 218,39
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 13,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 17,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 19,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 17,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 15,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 10,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 17,00 |
|
| 57 |
Žuravleva MilanaUSK Praha |
USK Praha |
06152 |
|
5 |
200,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 26. | ✓75,55 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 23. | ✓124,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 200,19
|
| 58 |
Benešová EliškaUSK Praha |
USK Praha |
01241 |
|
6 |
180,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 29. | ✓31,16 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 24. | ✓105,14 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 28. | ✓44,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 180,58
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 10,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 9,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 20,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 14,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 8,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 4,00 |
|
| 59 |
Nikolaeva - Zonn AnastasiaUSK Praha |
USK Praha |
03229 |
|
6 |
165,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 30. | ✓15,02 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 26. | ✓73,80 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 23. | ✓76,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 165,22
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 8,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 19. | 4,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 16. | 8,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 3,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 8,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 10,00 |
|
| 60 |
Knejzlíková DanielaUSK Praha |
USK Praha |
06155 |
|
6 |
150,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | ČP - VC Ice rinku17. 11. 2018 | 25. | ✓90,66 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 27. | ✓60,08 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 150,74
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 6,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 23,00 |
|
| 61 |
Manďáková TerezaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
|
|
5 |
133,31 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 26. | ✓74,05 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 30. | 15,58 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 27. | ✓43,50 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 30. | ✓15,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 133,31
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 3,00 |
|
| 62 |
Čapková AmálieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06176 |
|
7 |
119,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 27. | ✓59,24 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 28. | ✓29,00 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 29. | ✓31,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 119,76
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 1,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 1,00 |
|
| 63 |
Řezníčková BarboraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
02044 |
|
6 |
108,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 29. | ✓32,98 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 30. | ✓14,76 |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 24. | ✓61,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,86
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 19. | 4,00 |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 12,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 13,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 15,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 11,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 9,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 14,00 |
| 23. 3. 2019 | P-ČKS Ostrov23. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 7,00 |
|
| 64 |
Mervartová NicolFSC Olomouc |
FSC Olomouc |
02049 |
|
5 |
107,47 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 28. | ✓49,47 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 26. | ✓58,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 107,47
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 16. | 5,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 1,00 |
|
| 65 |
Bobrova MarieSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
06378 |
|
7 |
105,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 29. | ✓30,74 |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 28. | ✓45,06 |
| 9. 2. 2019 | ČP - VC Strakonic9. 2. 2019 | 29. | ✓29,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 105,32
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 5,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 12,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 13,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 19. | 5,00 |
|
| 66 |
Linhartová JustýnaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06230 |
|
6 |
91,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 25. | ✓91,44 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 91,44
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 19,00 |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 15,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 10,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 10,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 8,00 |
|
| 67 |
Vrbíčková AdélaSVČ KK Baník Hodonín |
SVČ KK Baník Hodonín |
01757 |
|
5 |
62,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 28. | ✓47,28 |
| 19. 1. 2019 | ČP - VC Břeclavi19. 1. 2019 | 30. | ✓15,06 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 62,34
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 3,00 |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 3,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 8,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 2,00 |
|
| 68 |
Rosushchan ViktoriyaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
|
|
6 |
45,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 25. | ✓45,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 45,84
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 12,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 18,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 7,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 13,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 12,00 |
|
| 69 |
Škrdlantová VeronikaSpartak Žebrák, z.s. |
Spartak Žebrák, z.s. |
04262 |
|
5 |
45,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 28. | ✓45,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 45,72
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 28,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 17,00 |
| 19. 1. 2019 | P-ČKS - Litvínov19. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 6,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 7,00 |
| 9. 3. 2019 | P-ČKS Žebrak9. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 19,00 |
|
| 70 |
Marková KarolínaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
|
|
4 |
30,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 2. 2019 | ČP - VC Českých Budějovic16. 2. 2019 | 26. | ✓30,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 30,56
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 11. 2018 | P-ČKS - Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka3. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 21. | 2,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 16. | 7,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 7,00 |
| 3. 3. 2019 | P-ČKS Rokycany3. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 2,00 |
|
| 71 |
Křivánková JarmilaSC Brno |
SC Brno |
00775 |
|
6 |
30,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 29. | ✓30,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 30,48
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 15,00 |
| 25. 11. 2018 | P-ČKS - Zlaty Hrozen 201825. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 5,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 13,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 9,00 |
|
| 72 |
Brumlichová DorotaKraso Hronov z.s. |
Kraso Hronov z.s. |
01306 |
|
5 |
30,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 2. 2019 | ČP - VC Náchoda2. 2. 2019 | 29. | ✓30,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 30,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 7,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 16. | 9,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 9,00 |
| 26. 1. 2019 | P-ČKS - Mladoboleslavsky pohar26. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 21. | 4,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 9,00 |
|
| 73 |
Strnadová AnnaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
01469 |
|
6 |
15,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 30. | ✓15,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,37
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 4,00 |
| 1. 12. 2018 | P-ČKS - Pribramsky kahan1. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 5,00 |
| 8. 12. 2018 | P-ČKS - VC Mlade Boleslavi8. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 20. | 5,00 |
| 12. 1. 2019 | P-ČKS - Liberec12. 1. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 10,00 |
| 23. 2. 2019 | P-ČKS MC Praha23. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 17. | 7,00 |
|
| 74 |
Lewinská NatálieSKK Karviná |
SKK Karviná |
00365 |
|
5 |
13,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 19. | ✓13,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,90
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | P-ČKS - Karvinsky kahanec27. 10. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 5,00 |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 4,00 |
| 2. 2. 2019 | P-ČKS - Memorial Stanislava Suka2. 2. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 3,00 |
| 2. 3. 2019 | P-ČKS Trinec2. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 3,00 |
| 16. 3. 2019 | P-ČKS Kopřivnice16. 3. 2019 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 4,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |