| 1 |
Taubeová VeronikaBK Ostrava |
BK Ostrava |
05908 |
|
7 |
1 651,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 1. | 534,60 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 1. | ✓552,60 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 1. | 410,72 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 1. | ✓557,28 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 1. | 533,52 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 1. | ✓541,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 651,68
|
| 2 |
Křivová ViktorieBK Příbram |
BK Příbram |
05041 |
|
7 |
1 636,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 2. | 489,18 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 2. | 495,07 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 2. | 473,68 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 1. | ✓535,16 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 2. | 479,88 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 3. | 429,78 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 1. | ✓578,52 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 2. | ✓522,66 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 2. | 466,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 636,34
|
| 3 |
Fuková EmmaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06229 |
|
6 |
1 623,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 3. | 430,65 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 1. | ✓574,92 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 2. | 456,46 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 3. | 448,92 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 2. | ✓459,42 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 4. | 433,89 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 1. | ✓589,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 623,66
|
| 4 |
Mertlová SofieBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
06197 |
|
8 |
1 616,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 2. | 460,35 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 1. | ✓568,08 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 1. | ✓550,08 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 4. | 417,96 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 2. | ✓498,17 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 3. | 475,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 616,33
|
| 5 |
Timofeeva DaryaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
06140 |
|
8 |
1 590,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 5. | 415,22 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 3. | 443,12 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 3. | 424,98 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 5. | 402,48 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 2. | ✓508,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 1. | ✓606,96 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 3. | ✓474,73 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 590,09
|
| 6 |
Havránková TerezaSKK Ostrov |
SKK Ostrov |
05479 |
|
6 |
1 545,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 3. | ✓466,03 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 1. | ✓590,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 3. | ✓488,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 545,37
|
| 7 |
Klepetková SáraKK Pardubice |
KK Pardubice |
05791 |
|
7 |
1 423,13 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 5. | 410,28 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 3. | ✓463,13 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 5. | 399,10 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 1. | ✓521,64 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 5. | 385,32 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 6. | 401,75 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 5. | ✓438,36 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 5. | 425,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 423,13
|
| 8 |
Křivánková ElenTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05840 |
|
7 |
1 361,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 6. | 394,50 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 2. | ✓475,85 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 2. | ✓449,19 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 6. | 410,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 3. | ✓436,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 361,49
|
| 9 |
Cerovská AdélaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05850 |
|
6 |
1 355,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 3. | ✓457,62 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 4. | 414,45 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 4. | ✓442,80 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 4. | ✓455,22 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 4. | 441,99 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 355,64
|
| 10 |
Kindlová KláraKK Pardubice |
KK Pardubice |
04943 |
|
7 |
1 345,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 4. | 400,95 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 4. | ✓431,19 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 2. | 350,32 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 6. | 387,00 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 8. | 377,20 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 4. | ✓406,35 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 2. | ✓507,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 345,01
|
| 11 |
Haltufová EllyUSK Praha |
USK Praha |
04724 |
|
7 |
1 262,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 3. | ✓445,15 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 5. | ✓397,28 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 5. | 289,92 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 7. | 371,52 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 3. | ✓420,21 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 9. | 360,80 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 262,64
|
| 12 |
Vorlíčková TerezaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04867 |
|
6 |
1 208,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 6. | 371,25 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 6. | 383,75 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 4. | ✓412,56 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 3. | 326,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 6. | 362,25 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 13. | 289,26 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 7. | ✓404,64 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 5. | ✓391,30 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 9. | 360,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 208,50
|
| 13 |
Březinová JulieSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
06074 |
|
5 |
1 207,31 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 4. | ✓426,06 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 6. | ✓399,25 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 6. | ✓382,00 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 5. | 377,76 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 18. | 219,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 207,31
|
| 14 |
Škorpilová AnežkaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05624 |
|
7 |
1 205,26 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 13. | 267,30 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 8. | 367,31 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 7. | 368,40 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 14. | 259,76 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 6. | 362,02 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 9. | 340,56 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 8. | ✓369,61 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 5. | ✓426,40 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 6. | ✓409,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 205,26
|
| 15 |
Kadlečková VanesaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06050 |
|
7 |
1 178,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 7. | 366,72 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 4. | ✓393,50 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 8. | 356,04 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 4. | ✓391,23 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 7. | 385,68 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 7. | ✓393,60 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 7. | 361,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 178,33
|
| 16 |
Kornatovská LadaUSK Praha |
USK Praha |
05979 |
|
5 |
1 140,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 5. | ✓386,10 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 7. | ✓383,28 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 10. | 322,35 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 7. | 346,28 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 8. | 333,27 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 20. | 176,77 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 23. | 131,20 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 9. | ✓370,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 140,30
|
| 17 |
Sopuchová NatálieFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06086 |
|
8 |
1 140,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 10. | 311,85 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 10. | 335,37 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 12. | 291,65 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 9. | 241,60 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 5. | ✓376,74 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 6. | ✓370,50 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 8. | 346,15 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 7. | ✓392,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 140,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky | 2. | 23,00 |
|
| 18 |
Jedličková AmyKK Pardubice |
KK Pardubice |
05094 |
|
7 |
1 129,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 9. | 351,34 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 8. | ✓353,05 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 11. | 309,60 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | – | 0,00 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 4. | ✓400,14 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 10. | 344,40 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 8. | ✓376,51 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 129,70
|
| 19 |
Elznicová EmaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05255 |
|
7 |
1 090,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 9. | ✓347,16 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 12. | 303,43 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 15. | 220,36 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 16. | 232,20 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 11. | ✓321,40 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 13. | 295,20 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 6. | ✓421,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 090,06
|
| 20 |
Knápková JohanaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05430 |
|
6 |
1 070,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 7. | ✓378,72 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 17. | 223,58 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | – | 0,00 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 10. | ✓337,47 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 17. | 229,60 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 10. | ✓354,06 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 16. | 225,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 070,25
|
| 21 |
Křivánková NikolTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05839 |
|
6 |
1 069,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 15. | 237,60 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 19. | 189,36 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 25. | 92,10 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 12. | ✓275,31 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 5. | ✓417,82 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 6. | ✓376,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 069,38
|
| 22 |
Macíková KarolínaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02064 |
|
6 |
1 029,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 8. | ✓341,55 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 8. | ✓362,94 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 11. | 307,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 10. | ✓325,08 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 27. | 59,28 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 17. | 229,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 029,57
|
| 23 |
Linzerová MarieKK Havířov |
KK Havířov |
05571 |
|
7 |
1 011,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 7. | ✓356,40 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 22. | 138,15 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 9. | ✓336,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 9. | ✓318,78 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 14. | 251,94 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 17. | 224,98 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 16. | 246,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 29. | 30,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 011,34
|
| 24 |
Krůželová NatálieHokejový club Brumov-Bylnice |
Hokejový club Brumov-Bylnice |
05422 |
|
7 |
997,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 34. | 14,85 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 21. | 153,50 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 16. | 157,04 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 17. | 202,86 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 7. | ✓355,68 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 9. | ✓331,10 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 12. | ✓311,03 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 997,81
|
| 25 |
Havlíčková BarboraBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04869 |
|
6 |
996,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 10. | ✓331,38 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 15. | 255,52 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 10. | ✓320,88 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 23. | 123,84 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 12. | 305,33 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 14. | 278,80 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 10. | ✓343,77 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 996,03
|
| 26 |
Fleišmanová ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05902 |
|
6 |
980,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 9. | ✓326,70 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 11. | ✓315,60 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 9. | ✓337,70 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 4. | 302,00 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 15. | 231,84 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 13. | 266,76 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 37. | 15,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 15. | 261,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 980,00
|
| 27 |
Zeusová TerezaUSK Praha |
USK Praha |
05134 |
|
6 |
979,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 13. | ✓287,46 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 15. | 244,48 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 13. | 251,84 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 14. | 263,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 10. | ✓304,29 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 15. | 237,12 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 18. | 208,91 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 8. | ✓387,78 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 22. | 147,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 979,53
|
| 28 |
Saláková TerezaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
03336 |
|
6 |
944,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 11. | 297,00 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 13. | 284,04 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 13. | 276,30 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 11. | ✓305,60 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 12. | 294,12 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 11. | 296,40 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 12. | ✓311,60 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 12. | 285,95 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 11. | ✓327,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 944,60
|
| 29 |
Strážnická MonikaUSK Praha |
USK Praha |
05963 |
|
6 |
941,91 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 12. | 282,15 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 12. | ✓299,82 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 19. | 183,36 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 10. | 229,52 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 11. | 289,80 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 9. | ✓326,04 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 10. | ✓316,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 14. | 278,29 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 941,91
|
| 30 |
Vymazalová KristýnaBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
04948 |
|
6 |
940,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 17. | 207,90 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 14. | 268,26 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 15. | 245,60 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 6. | 277,84 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 10. | ✓311,22 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 11. | ✓328,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 11. | ✓301,00 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 13. | 294,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 940,22
|
| 31 |
Cíbiková LuciaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05853 |
|
6 |
924,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 16. | 222,75 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 17. | 220,92 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 11. | ✓319,40 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 8. | ✓351,44 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 8. | ✓253,68 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 29. | 32,80 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 17. | 210,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 924,52
|
| 32 |
Mičjanová MichaelaKK Pardubice |
KK Pardubice |
04944 |
|
6 |
890,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 15. | 252,48 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 14. | ✓271,49 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 7. | 265,76 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 7. | ✓347,76 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 13. | ✓270,90 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 16. | 245,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 890,15
|
| 33 |
Koukolová KláraKraso brusle Černošice |
Kraso brusle Černošice |
02806 |
|
6 |
888,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 20. | 168,85 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 17. | 213,92 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 10. | ✓299,06 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 20. | 170,28 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 17. | 207,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 9. | ✓353,54 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 26. | 82,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 17. | ✓236,04 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 888,64
|
| 34 |
Albrechtová MichaelaHC Strakonice |
HC Strakonice |
05278 |
|
6 |
881,63 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 24. | 103,95 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 28. | 47,34 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 12. | ✓267,58 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 12. | 205,36 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 17. | 216,72 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 14. | 246,33 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 8. | ✓340,86 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 14. | ✓273,19 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 20. | 165,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 881,63
|
| 35 |
Vrátná EliškaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05798 |
|
6 |
816,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 23. | 118,80 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 20. | 173,58 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 18. | 207,61 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 17. | ✓214,90 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 9. | ✓314,80 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 18. | 201,24 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 27. | 65,60 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 14. | ✓286,62 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 18. | 212,81 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 816,32
|
| 36 |
Stádníková JindřiškaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05429 |
|
7 |
791,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 20. | 175,67 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 12. | ✓290,32 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 11. | ✓283,32 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 11. | ✓217,44 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 26. | 77,40 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 28. | 44,46 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 33. | 16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 19. | 202,32 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 21. | 150,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 791,08
|
| 37 |
Bromová JanaSKK Arena Plzeň |
SKK Arena Plzeň |
04921 |
|
5 |
789,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 25. | 89,10 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 8. | ✓330,54 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 28. | 46,44 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 25. | 96,42 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 15. | ✓262,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | – | 0,00 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 25. | 90,30 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 19. | ✓196,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 789,38
|
| 38 |
Abrahamová BarboraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05592 |
|
6 |
745,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 22. | ✓143,73 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 33. | 15,35 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 28. | 45,84 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 32. | 15,48 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 24. | 101,43 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 12. | ✓281,58 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 26. | 80,35 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 12. | ✓320,34 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 23. | 120,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 745,65
|
| 39 |
Chovanečková TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05848 |
|
6 |
741,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 21. | 157,80 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 16. | ✓239,55 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 18. | ✓198,64 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 15. | 169,12 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 18. | 192,66 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 13. | ✓303,48 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 20. | 180,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 741,67
|
| 40 |
Musilová NikolKK Pardubice |
KK Pardubice |
05787 |
|
6 |
731,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 14. | 181,20 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 19. | 185,76 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 13. | ✓260,82 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 15. | ✓257,12 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 18. | ✓213,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 731,14
|
| 41 |
Skalová BarboraHC Strakonice |
HC Strakonice |
03205 |
|
6 |
726,10 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 21. | 148,50 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 31. | 15,97 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 16. | ✓229,20 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 23. | 94,44 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 34. | 15,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 16. | ✓241,05 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 22. | 147,60 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 14. | ✓255,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 726,10
|
| 42 |
Štangová ViktóriaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05857 |
|
7 |
700,93 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 34. | 15,35 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 20. | ✓168,08 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 25. | 62,96 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 24. | 60,40 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 21. | 148,20 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 21. | 164,00 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 11. | ✓337,20 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 18. | ✓195,65 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 25. | 98,22 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 700,93
|
| 43 |
Shtets SvitlanaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05003 |
|
7 |
690,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 18. | 193,05 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 25. | 94,68 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 21. | 159,70 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 13. | ✓275,04 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 13. | ✓193,28 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 33. | 15,48 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 16. | ✓222,30 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 26. | 75,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 690,62
|
| 44 |
Junková LauraIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02948 |
|
6 |
680,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 23. | 122,24 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 16. | ✓204,62 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 13. | ✓278,64 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 25. | 86,94 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 21. | 160,70 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 19. | ✓196,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 680,06
|
| 45 |
Vasilkova PolinaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05696 |
|
6 |
651,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 35. | 15,35 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 17. | ✓188,88 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 19. | ✓192,84 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 35. | 16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 15. | ✓269,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 651,48
|
| 46 |
Agapová VarvaraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06057 |
|
6 |
647,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 16. | ✓236,70 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 16. | ✓230,25 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 29. | 30,56 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | – | 0,00 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 22. | 139,32 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 28. | 43,47 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 20. | 163,02 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 20. | ✓180,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 24. | 118,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 647,35
|
| 47 |
Hrazdílková AnnaBK Ostrava |
BK Ostrava |
03213 |
|
6 |
598,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 19. | ✓178,20 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 14. | ✓260,95 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 22. | 84,56 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 20. | ✓159,39 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 23. | 118,56 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 28. | 45,15 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 28. | 49,11 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 598,54
|
| 48 |
Vopálková VanesaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05415 |
|
5 |
594,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 22. | 133,65 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 26. | 78,90 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 18. | ✓199,55 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 24. | 106,96 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 20. | ✓141,66 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 24. | 103,74 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 25. | 98,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 16. | ✓252,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 594,11
|
| 49 |
Holec Lilly AnnTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06260 |
|
7 |
571,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 18. | ✓205,14 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 22. | 137,52 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 17. | 144,96 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 18. | ✓188,37 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 19. | ✓177,84 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 30. | 15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 571,35
|
| 50 |
Kostečková EllenHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
05936 |
|
7 |
566,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 29. | 31,94 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 27. | 61,12 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 14. | ✓236,10 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 20. | 108,72 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 29. | 30,96 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 22. | ✓144,63 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 20. | ✓185,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 566,19
|
| 51 |
Šedivá TerezaUSK Praha |
USK Praha |
06159 |
|
6 |
496,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 34. | 15,28 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 18. | ✓173,14 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 21. | ✓154,80 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | – | 0,00 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 28. | 49,20 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 21. | ✓168,60 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 23. | 130,96 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 496,54
|
| 52 |
Szolony ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05997 |
|
6 |
479,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 24. | 111,79 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 23. | ✓122,80 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 23. | ✓115,92 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 31. | 14,82 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 15. | ✓240,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 479,52
|
| 53 |
Cvrčková NatálieUSK Praha |
USK Praha |
04857 |
|
6 |
479,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 32. | 15,28 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 22. | ✓110,18 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 23. | 72,48 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 25. | 92,88 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 16. | ✓217,35 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 26. | 74,10 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 30. | 16,07 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 22. | ✓151,74 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 33. | 15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 479,27
|
| 54 |
Mouleová EliškaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05607 |
|
5 |
452,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 33. | 15,78 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 26. | ✓76,40 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 15. | ✓247,68 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 23. | ✓128,56 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 30. | 16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 27. | 67,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 452,64
|
| 55 |
Trinkmocová NicoleKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
03227 |
|
6 |
448,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 27. | 59,40 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 23. | ✓126,24 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 19. | ✓191,64 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 30. | 15,28 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 30. | 15,48 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 22. | ✓130,41 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 30. | 14,82 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 27. | 64,28 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 32. | 15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 448,29
|
| 56 |
Brzáková NinaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05651 |
|
6 |
445,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 35. | 15,78 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 19. | ✓184,20 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 33. | 15,28 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 21. | ✓125,92 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 24. | 108,36 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 28. | 48,21 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 32. | 16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 23. | ✓134,88 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 24. | 105,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 445,00
|
| 57 |
Petrová KláraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05392 |
|
6 |
425,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 30. | 15,97 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 21. | ✓152,80 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 19. | ✓157,40 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 24. | ✓114,80 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 25. | 101,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 425,00
|
| 58 |
Bajzová MiaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03041 |
|
6 |
416,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | – | 0,00 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 28. | 47,91 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 30. | 15,35 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 26. | ✓72,45 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 19. | ✓180,60 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 21. | ✓163,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 416,75
|
| 59 |
Šauerová VendulaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
04868 |
|
6 |
413,73 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 33. | 14,85 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 27. | 63,12 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 23. | 127,76 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 28. | 46,05 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 35. | 15,28 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 26. | 36,24 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 21. | ✓144,90 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 22. | ✓133,38 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 22. | ✓135,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 413,73
|
| 60 |
Kobierská KlaudieKK Havířov |
KK Havířov |
03245 |
|
6 |
383,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 29. | 29,70 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 25. | 95,82 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 31. | 15,28 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 21. | ✓96,64 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 19. | ✓173,88 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 24. | ✓112,49 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 27. | 60,20 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 26. | 81,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 383,01
|
| 61 |
Navrátilová JanaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
03298 |
|
6 |
255,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 28. | 44,55 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 27. | ✓63,88 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 26. | ✓76,75 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 28. | 12,08 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 27. | 57,96 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 40. | 15,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 24. | ✓114,59 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 255,22
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
|
| 62 |
Steblová SandraFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05915 |
|
6 |
244,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 32. | 14,85 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 29. | 31,56 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 27. | ✓61,40 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 19. | ✓120,80 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 27. | ✓61,92 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 37. | 16,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 244,12
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 3. 2024 | Memoriál Stanislava Suka2. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 25,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 31,00 |
|
| 63 |
Netopilová SofieKK Havířov |
KK Havířov |
05567 |
|
7 |
229,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 31. | 14,85 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 30. | 15,78 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 29. | ✓30,70 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 18. | ✓132,88 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 32. | 14,82 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 34. | 16,40 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 31. | 15,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 27. | ✓65,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 229,06
|
| 64 |
Lochovská ViolaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05501 |
|
6 |
218,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 24. | ✓107,45 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 24. | ✓78,70 |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 31. | 15,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 29. | ✓32,14 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 218,29
|
| 65 |
Chudobová VeronikaKrasobruslení Praha |
Krasobruslení Praha |
00058 |
|
5 |
218,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 24. | ✓110,46 |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 32. | ✓15,97 |
| 11. 11. 2023 | VC Hradec Králové11. 11. 2023 · Hradec Králové | 25. | ✓91,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 218,11
|
| 66 |
Kopecká SophieTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06167 |
|
7 |
211,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2023 | MC Pardubic28. 10. 2023 · Pardubice | 26. | ✓79,85 |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 26. | ✓47,22 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 31. | 16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 26. | ✓84,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 211,37
|
| 67 |
Kosíková NinaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
04041 |
|
6 |
163,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 20. | ✓163,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 163,35
|
| 68 |
Pelikánová JohankaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
01677 |
|
5 |
153,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 32. | 15,78 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 32. | 15,35 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 25. | ✓48,32 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 32. | 14,49 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 25. | ✓88,92 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 32. | ✓16,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 153,61
|
| 69 |
Faiglová NikolKK Chomutov |
KK Chomutov |
05379 |
|
6 |
142,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 22. | ✓142,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 142,02
|
| 70 |
Landsfeld Emma EditaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06174 |
|
5 |
105,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 26. | ✓74,25 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 31. | ✓15,78 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 30. | 14,49 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 33. | 14,82 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 36. | ✓15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 105,08
|
| 71 |
Hostinská ValérieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03042 |
|
6 |
69,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 30. | 14,85 |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 34. | ✓15,78 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 27. | ✓24,16 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 31. | 14,49 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 29. | ✓29,64 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 35. | 15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 69,58
|
| 72 |
Čížková MarikaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05764 |
|
6 |
66,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 40. | ✓16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 28. | ✓50,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 66,98
|
| 73 |
Forejtková EsmiraUSK Praha |
USK Praha |
03455 |
|
5 |
66,49 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 39. | ✓16,40 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 29. | ✓33,72 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 39. | 15,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 30. | ✓16,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 66,49
|
| 74 |
Kuběnová Žaneta EllaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06087 |
|
6 |
60,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 31. | ✓15,35 |
| 9. 12. 2023 | VC Města Kopřivnice - 50. ročník.9. 12. 2023 | 29. | ✓28,98 |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 34. | 14,82 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 38. | 15,05 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 31. | ✓16,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 60,70
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 21,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 21,00 |
|
| 75 |
Vazhenina SofiaUSK Praha |
USK Praha |
05940 |
|
7 |
49,14 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 36. | ✓16,40 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 29. | ✓32,74 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 49,14
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Náchoda21. 10. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 22,00 |
| 28. 10. 2023 | VC Teplic28. 10. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 22,00 |
| 2. 3. 2024 | Memoriál Stanislava Suka2. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 21,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 20. | 11,00 |
| 23. 3. 2024 | Ústecká bruslička23. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 29,00 |
| 6. 4. 2024 | VC Prostějova6. 4. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
|
| 76 |
Murasová ViktorieKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
05402 |
|
6 |
48,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2024 | VC Břeclavi13. 1. 2024 · Břeclav | 35. | 14,82 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 32. | ✓16,07 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 38. | ✓16,40 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 34. | ✓16,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,84
|
| 77 |
Moleková TerezaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05393 |
|
6 |
48,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 12. 2023 | Příbramský Kahan2. 12. 2023 · Příbram | 35. | ✓15,48 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 31. | ✓16,07 |
| 3. 2. 2024 | VC Mariánských Lázní3. 2. 2024 · Mariánské Lázně | 30. | ✓16,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,41
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 23. 3. 2024 | Ústecká bruslička23. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 25,00 |
|
| 78 |
Bojková Vanesa ErnestínaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
05918 |
|
6 |
16,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 33. | ✓16,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,37
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 8,00 |
| 6. 1. 2024 | VC Nového Jičína6. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 15,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 11,00 |
| 3. 2. 2024 | Českotřebovská pirueta3. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 20. | 11,00 |
| 24. 2. 2024 | Karvinský kahanec24. 2. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 11,00 |
| 2. 3. 2024 | Memoriál Stanislava Suka2. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 9. 3. 2024 | MC Břeclavi9. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 16,00 |
| 17. 3. 2024 | MC Kopřivnice17. 3. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 10,00 |
|
| 79 |
Černochová VanesaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03427 |
|
5 |
15,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 41. | ✓15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,05
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Orlovská piruetka18. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 23. | 5,00 |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 14,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 10. | 15,00 |
| 6. 4. 2024 | VC Prostějova6. 4. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 19,00 |
|
| 79 |
Štětkářová AdélaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03421 |
|
6 |
15,05 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 34. | ✓15,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,05
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Orlovská piruetka18. 11. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 24,00 |
| 2. 12. 2023 | Havířovská růže2. 12. 2023 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 13,00 |
| 20. 1. 2024 | Brodské mládí20. 1. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
| 6. 4. 2024 | VC Prostějova6. 4. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 23,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |