| 1 |
Klepetková SáraKK Pardubice |
KK Pardubice |
05791 |
|
7 |
1 524,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 1. | ✓523,80 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 1. | 479,88 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 1. | ✓502,56 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 1. | 487,08 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 1. | ✓497,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 524,24
|
| 2 |
Gorná ZuzanaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05892 |
|
7 |
1 512,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 2. | 451,05 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 8. | 306,59 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 1. | 494,28 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 2. | 419,43 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 1. | ✓496,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | ✓508,68 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 1. | ✓507,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 512,72
|
| 3 |
Kučabová Michelle EveUSK Praha |
USK Praha |
04434 |
|
6 |
1 329,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 6. | 284,68 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 3. | ✓421,95 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 7. | 329,52 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 9. | 307,12 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 3. | 400,20 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 1. | ✓498,96 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 3. | ✓408,61 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 329,52
|
| 4 |
Koukolová KláraKraso brusle Černošice |
Kraso brusle Černošice |
02806 |
|
6 |
1 309,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 4. | 392,85 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 2. | ✓413,23 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 3. | ✓404,84 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 1. | ✓491,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 309,83
|
| 5 |
Šrajerová AnetaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
03505 |
|
7 |
1 299,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 8. | 334,65 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 2. | ✓432,76 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 2. | 381,30 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 6. | 345,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | ✓438,03 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 5. | 360,36 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 2. | ✓428,73 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 299,52
|
| 6 |
Strážnická MonikaUSK Praha |
USK Praha |
05963 |
|
6 |
1 265,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 2. | ✓425,63 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 1. | 263,76 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 5. | 355,16 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 4. | 365,31 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | ✓409,77 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 2. | ✓429,66 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 5. | 359,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 265,06
|
| 7 |
Sedlmajer KeilaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03013 |
|
7 |
1 231,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 1. | ✓427,02 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 6. | 333,25 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 5. | 362,96 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 2. | ✓423,46 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | ✓381,51 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 231,99
|
| 8 |
Magerlová ViktorieKrasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
Krasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
03464 |
|
8 |
1 221,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 22. | 122,94 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 2. | ✓427,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | 353,25 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 2. | ✓392,77 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 3. | ✓401,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 221,64
|
| 9 |
Cíbiková LuciaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05853 |
|
6 |
1 215,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 22. | 77,64 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 3. | ✓398,17 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 2. | 208,81 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 1. | ✓444,85 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 4. | ✓372,60 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 6. | 346,50 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 5. | 366,34 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 215,62
|
| 10 |
Kosíková NinaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
04041 |
|
6 |
1 192,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 7. | 271,74 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 9. | 293,26 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | – | 0,00 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 7. | 335,04 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 3. | ✓355,88 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 5. | 351,78 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 1. | ✓456,12 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 4. | ✓380,43 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 192,43
|
| 11 |
Skalníková NelaKK Poděbrady |
KK Poděbrady |
05045 |
|
6 |
1 135,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 17. | 203,70 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 5. | ✓356,98 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 11. | 279,20 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 6. | 341,50 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 9. | 303,60 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 4. | ✓342,09 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 9. | 304,92 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 2. | ✓436,79 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 135,86
|
| 12 |
Hrazdílková AnnaBK Ostrava |
BK Ostrava |
03213 |
|
6 |
1 134,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 2. | ✓362,32 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 14. | 226,61 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 4. | ✓370,71 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 5. | 153,86 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 4. | 330,46 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 3. | ✓401,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 134,97
|
| 13 |
Březinová JulieSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
06074 |
|
5 |
1 087,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 10. | 305,55 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 4. | ✓359,91 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 8. | 321,08 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 3. | ✓396,14 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 7. | ✓331,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 087,25
|
| 14 |
Kornatovská LadaUSK Praha |
USK Praha |
05979 |
|
5 |
1 074,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 4. | 310,56 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 15. | 232,80 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 6. | ✓343,25 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 6. | 305,04 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 7. | 327,84 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 3. | ✓392,37 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | ✓339,12 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 7. | 332,64 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 12. | 267,71 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 074,74
|
| 15 |
Hloušková AnežkaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
04997 |
|
6 |
1 073,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 5. | ✓378,30 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 5. | ✓346,58 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 6. | ✓349,00 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 5. | 317,75 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 11. | 276,00 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 24. | 98,63 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 073,88
|
| 16 |
Linzerová MarieKK Havířov |
KK Havířov |
05571 |
|
7 |
1 065,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 9. | 245,86 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 6. | ✓363,75 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 3. | 186,83 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 4. | ✓376,92 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 7. | ✓324,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 9. | 310,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 065,39
|
| 17 |
Vopálková VanesaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05415 |
|
5 |
1 047,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 20. | 103,52 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 22. | 123,57 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 4. | ✓368,82 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 8. | ✓311,19 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | ✓367,38 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 16. | 190,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 047,39
|
| 18 |
Abrahamová BarboraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
05592 |
|
6 |
1 036,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 16. | 155,28 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 7. | 319,92 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 6. | 142,87 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 8. | 279,62 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 6. | ✓338,25 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 8. | ✓324,99 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 12. | 263,34 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 4. | ✓373,41 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 036,65
|
| 19 |
Faiglová NikolKK Chomutov |
KK Chomutov |
05379 |
|
6 |
1 009,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 11. | 274,60 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 12. | 228,78 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 10. | 284,13 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 13. | 254,34 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 3. | ✓367,43 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 9. | ✓304,26 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 7. | ✓338,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 009,85
|
| 20 |
Štangová ViktóriaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
05857 |
|
7 |
1 002,81 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 20. | 160,05 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 3. | ✓386,57 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 9. | ✓302,06 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 8. | ✓314,18 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 10. | 289,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 11. | 282,60 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 12. | 240,73 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 002,81
|
| 21 |
Vrátná EliškaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05798 |
|
6 |
1 001,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 11. | 219,98 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 15. | 219,68 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 10. | 293,16 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 7. | 292,33 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 5. | ✓358,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 10. | ✓296,73 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 6. | ✓345,75 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 14. | 239,53 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 001,28
|
| 22 |
Lochovská ViolaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05501 |
|
6 |
959,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 13. | 251,28 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 9. | 300,52 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 8. | ✓317,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 17. | 197,82 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 8. | ✓318,09 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 8. | ✓324,07 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 959,56
|
| 23 |
Szolony ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
05997 |
|
6 |
954,67 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 12. | 207,04 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 9. | ✓320,10 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 8. | ✓315,79 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 8. | 120,89 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 12. | 257,07 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 8. | ✓318,78 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 17. | 197,26 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 954,67
|
| 24 |
Matušíková IsabelaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
03297 |
|
6 |
915,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 3. | ✓336,44 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 7. | ✓349,20 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 20. | 151,03 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 13. | 216,07 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 14. | ✓230,01 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 15. | 226,08 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 18. | 180,18 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 32. | 13,83 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 915,65
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 24,00 |
|
| 25 |
Robinson SamanthaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05887 |
|
6 |
909,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 10. | 232,92 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 13. | ✓261,90 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 21. | 137,30 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 23. | 88,97 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 11. | ✓273,20 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 16. | 202,95 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 14. | 240,21 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 4. | ✓374,22 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 23. | 110,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 909,32
|
| 26 |
Skalová BarboraHC Strakonice |
HC Strakonice |
03205 |
|
6 |
906,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 12. | 253,27 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 17. | 192,22 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 21. | 139,60 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 17. | 191,24 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 11. | ✓270,60 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 19. | 169,56 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 7. | ✓304,08 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 16. | 207,90 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 7. | ✓331,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 906,60
|
| 27 |
Velenská ValentýnaKlub bruslení Říčany, z.s. |
Klub bruslení Říčany, z.s. |
04477 |
|
6 |
880,63 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 13. | 194,10 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 18. | 189,15 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 7. | 131,88 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 14. | ✓237,32 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 21. | 114,39 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | – | 0,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 18. | 164,71 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 10. | ✓291,06 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 6. | ✓352,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 880,63
|
| 28 |
Odložilíková Lara SofieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03424 |
|
6 |
876,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 5. | ✓297,62 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 11. | ✓291,00 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 10. | ✓288,33 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 4. | 164,85 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 9. | 266,91 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | 0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 26. | 70,65 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 22. | 124,74 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 16. | 211,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 876,95
|
| 29 |
Švecová JulieHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
03678 |
|
6 |
851,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 17. | 195,44 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 19. | 163,92 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 21. | 135,30 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 15. | 220,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 22. | 127,17 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 9. | ✓278,74 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 20. | 152,46 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 11. | ✓276,60 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 10. | ✓295,89 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 851,23
|
| 30 |
Kopecká SophieTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06167 |
|
7 |
848,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 28. | 43,65 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 26. | 69,80 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 21. | 136,60 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 18. | 179,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 18. | 183,69 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 6. | ✓316,75 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 29. | 27,72 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 15. | ✓221,28 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 9. | ✓309,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 848,01
|
| 31 |
Pejchová AgátaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05784 |
|
6 |
839,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 12. | ✓276,45 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 14. | ✓233,41 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 17. | 165,23 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 31. | 13,66 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 19. | 165,60 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 20. | 155,43 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 5. | ✓329,42 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 23. | 110,88 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 21. | 140,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 839,28
|
| 32 |
Vasilkova PolinaKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
05696 |
|
6 |
838,93 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 16. | 218,25 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 10. | ✓279,93 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 12. | 260,87 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 11. | ✓277,20 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 12. | 262,77 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 11. | ✓281,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 838,93
|
| 33 |
Hajerová RozaUSK Praha |
USK Praha |
06300 |
|
6 |
831,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 21. | 133,30 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 13. | 247,14 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 10. | ✓286,86 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 14. | 234,60 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 8. | ✓291,41 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 13. | ✓253,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 831,89
|
| 34 |
Junková SáraIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02949 |
|
6 |
780,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 28. | 39,99 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 16. | 209,40 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 18. | 177,58 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 12. | ✓262,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 21. | 141,30 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 13. | ✓228,06 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 10. | ✓290,43 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 15. | 225,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 780,69
|
| 35 |
Křenková TerezaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05841 |
|
5 |
776,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 19. | 116,46 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 15. | ✓213,28 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 12. | ✓265,24 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 9. | ✓297,66 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 21. | 138,60 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 17. | 193,62 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 27. | 56,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 776,18
|
| 36 |
Pochmonová TerezaKK Orlová |
KK Orlová |
05751 |
|
6 |
769,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 18. | 129,40 |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 14. | 247,35 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 16. | 205,95 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 10. | ✓254,20 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 13. | 243,54 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 10. | ✓266,07 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 13. | ✓249,48 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 16. | 207,45 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 22. | 126,81 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 769,75
|
| 37 |
Šedivá TerezaUSK Praha |
USK Praha |
06159 |
|
6 |
702,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 17. | 142,34 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 17. | 186,62 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 12. | ✓259,54 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 17. | ✓194,04 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 13. | ✓248,94 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 23. | 112,72 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 702,52
|
| 38 |
Nosková Viktorie EmaUSK Praha |
USK Praha |
03108 |
|
6 |
686,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 19. | 174,60 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 26. | 66,65 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 16. | 204,90 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 16. | 207,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 16. | 211,95 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 14. | ✓215,39 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 14. | ✓235,62 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 14. | ✓235,11 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 26. | 70,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 686,12
|
| 39 |
Zachardalová ZuzanaUSK Praha |
USK Praha |
03520 |
|
6 |
669,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 11. | 87,92 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 18. | 181,48 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 15. | ✓218,56 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 13. | ✓248,40 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 15. | ✓202,72 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 25. | 83,16 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 24. | 96,81 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 669,68
|
| 40 |
Bajzová MiaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03041 |
|
6 |
663,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 8. | ✓258,80 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 13. | ✓239,94 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 19. | ✓164,76 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 663,50
|
| 41 |
Kováčová KláraTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04806 |
|
6 |
626,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 14. | ✓181,16 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 11. | ✓266,60 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 18. | ✓178,49 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 18. | 152,52 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 22. | 121,77 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 32. | 13,86 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 20. | 152,13 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 626,25
|
| 42 |
Kuběnová Žaneta EllaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06087 |
|
6 |
603,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 23. | 64,70 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 14. | ✓203,36 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 15. | ✓216,48 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 19. | 166,32 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 18. | 179,79 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 18. | ✓183,17 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 603,01
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2024 | VC Nového Jíčína21. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 22,00 |
| 15. 3. 2025 | MC Kopřivnice15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky | 4. | 16,00 |
|
| 43 |
Mouleová EliškaKK Plzeň |
KK Plzeň |
05607 |
|
5 |
584,45 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 31. | 14,55 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 25. | ✓83,76 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 14. | ✓232,22 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 25. | 82,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 12. | ✓268,47 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 584,45
|
| 44 |
Holec Lilly AnnTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06260 |
|
7 |
539,25 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 21. | 90,58 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 18. | ✓173,29 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 9. | 109,90 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 11. | ✓241,49 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 31. | 13,86 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 22. | ✓124,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 539,25
|
| 45 |
Čáková BertaPodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
02975 |
|
5 |
537,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 27. | 58,20 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 20. | ✓153,56 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 13. | ✓245,88 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 22. | 124,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 23. | 113,04 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 21. | ✓138,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 537,74
|
| 46 |
Svojitková ViktorieAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06059 |
|
5 |
524,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 28. | 41,19 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 20. | 127,10 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 17. | ✓189,42 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 21. | 126,70 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 19. | ✓165,96 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 19. | ✓169,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 524,46
|
| 47 |
Žáková JulieHC Strakonice |
HC Strakonice |
03207 |
|
6 |
495,37 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 25. | 87,30 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 22. | ✓119,97 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 15. | ✓223,36 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 33. | 13,66 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 32. | 13,80 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 19. | ✓152,04 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 31. | 13,83 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 29. | 28,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 495,37
|
| 48 |
Pecková EditaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05629 |
|
6 |
473,40 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 22. | ✓130,95 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 27. | 54,92 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 15. | ✓190,65 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 23. | 109,28 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 20. | ✓151,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 28. | 42,39 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 473,40
|
| 49 |
Čížková MarikaSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
05764 |
|
6 |
459,48 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 21. | ✓145,50 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 16. | ✓199,95 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 28. | 41,88 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 30. | 13,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 24. | 98,91 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 22. | ✓114,03 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 34. | 13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 459,48
|
| 50 |
Johnová LauraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
04280 |
|
6 |
458,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 20. | ✓150,26 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 31. | 13,80 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 11. | ✓253,40 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 30. | 13,86 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 27. | ✓55,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 458,98
|
| 51 |
Hostinská ValérieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03042 |
|
6 |
426,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 15. | ✓168,22 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 23. | ✓109,84 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 13. | 65,94 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 22. | 101,68 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 20. | ✓148,83 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 24. | 97,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 426,89
|
| 52 |
Solawová ValerieBK Ostrava |
BK Ostrava |
06000 |
|
6 |
420,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 30. | 14,55 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 20. | ✓146,63 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 29. | 27,46 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 14. | 54,95 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 24. | ✓97,72 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 18. | ✓175,89 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 35. | 13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 420,24
|
| 53 |
Brabcová KláraKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
05678 |
|
6 |
409,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 29. | 29,10 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 19. | ✓159,96 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 19. | ✓167,52 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 25. | ✓81,96 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 26. | 67,65 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 39. | 13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 409,44
|
| 54 |
Krejbichová TerezaKK Chomutov |
KK Chomutov |
06122 |
|
6 |
403,01 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 29. | 26,66 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 22. | ✓125,64 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 28. | 40,98 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 21. | ✓138,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 20. | ✓139,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 403,01
|
| 55 |
Ptáčková Anna MariaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06281 |
|
6 |
382,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 27. | 53,32 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 24. | ✓96,11 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 16. | ✓177,94 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 23. | ✓108,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 382,29
|
| 56 |
Štěrbová Julie ValérieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03774 |
|
6 |
381,09 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 24. | ✓93,31 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 25. | 82,38 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 12. | 76,93 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 23. | ✓110,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 25. | 84,78 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 17. | ✓177,38 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 26. | 69,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 381,09
|
| 57 |
Chmelíková EvaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
03194 |
|
6 |
363,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 23. | ✓111,68 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 26. | 68,30 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 24. | ✓96,60 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 30. | 13,83 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 20. | ✓154,99 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 363,27
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 22,00 |
|
| 58 |
Tousek NicoleAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
03107 |
|
6 |
360,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 17. | ✓193,20 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | – | 0,00 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 25. | ✓82,98 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 25. | ✓84,54 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 360,72
|
| 59 |
Boráková AnnelieBK Ostrava |
BK Ostrava |
03214 |
|
6 |
333,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 26. | 68,65 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 10. | ✓98,91 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 19. | ✓139,81 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 29. | 27,32 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 24. | ✓94,71 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 29. | 25,34 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 33. | 13,86 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 28. | 42,27 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 333,43
|
| 60 |
Polková IzabelaBK Ostrava |
BK Ostrava |
03216 |
|
6 |
324,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 23. | ✓106,64 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 33. | 13,73 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 32. | 13,96 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 28. | 25,42 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 19. | ✓162,36 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 27. | ✓55,44 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 324,44
|
| 61 |
Smolíková NelaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
05519 |
|
6 |
252,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 24. | ✓101,85 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 33. | 13,33 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 30. | 13,96 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 32. | 13,66 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 25. | ✓81,18 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 26. | ✓69,00 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 30. | 14,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 252,03
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 26,00 |
|
| 62 |
Šestáková ZuzanaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
03604 |
|
6 |
251,02 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 23. | ✓116,40 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 25. | ✓79,98 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 31. | 13,96 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 27. | ✓54,64 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 29. | 27,60 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 29. | 28,26 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 28. | 41,58 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 251,02
|
| 63 |
Sakrajdová SáraVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
04397 |
|
6 |
221,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 15. | ✓221,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 221,76
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | Orlovská piruetka16. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 30,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 36,00 |
| 21. 12. 2024 | VC Nového Jíčína21. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 26,00 |
| 4. 1. 2025 | Ledečská pirueta4. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 33,00 |
| 1. 3. 2025 | MC Břeclavi1. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 15,00 |
| 8. 3. 2025 | Na ostří nože8. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 22,00 |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 24,00 |
|
| 64 |
Hertl Sophia ElizabethUSK Praha |
USK Praha |
06301 |
|
5 |
198,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 32. | 14,55 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 27. | ✓55,84 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 34. | 13,66 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 28. | 41,40 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 23. | ✓101,36 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 28. | ✓41,49 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 198,69
|
| 65 |
Gondová Isabell MarySK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03733 |
|
6 |
175,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 30. | 13,33 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 30. | 13,73 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 15. | ✓43,96 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 30. | 13,66 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 27. | ✓55,20 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 30. | 14,13 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 25. | ✓76,02 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 37. | 13,86 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 29. | 27,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 175,18
|
| 66 |
Kropáčková AnnaKK Pardubice |
KK Pardubice |
03381 |
|
5 |
162,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | MC Pardubic19. 10. 2024 · Pardubice | 26. | ✓72,75 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 33. | ✓13,96 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 24. | ✓76,26 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 162,97
|
| 67 |
Zelinková NelaHokejový club Brumov-Bylnice |
Hokejový club Brumov-Bylnice |
04241 |
|
5 |
118,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 26. | ✓50,84 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 27. | ✓54,12 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 41. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 118,82
|
| 68 |
Škamralová AnetaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03911 |
|
6 |
116,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 25. | ✓38,82 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 31. | 13,33 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 31. | 13,73 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 25. | ✓63,55 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 30. | 13,53 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 40. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 116,23
|
| 69 |
Matušková NaděždaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03741 |
|
5 |
116,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 34. | ✓13,33 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 24. | ✓88,69 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 31. | ✓14,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 116,11
|
| 70 |
Štětkářová AdélaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03421 |
|
6 |
106,21 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 24. | ✓51,76 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 28. | ✓40,59 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 36. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 106,21
|
| 71 |
Vaňková NatálieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
04022 |
|
6 |
104,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 26. | 25,88 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 29. | ✓27,92 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 27. | ✓38,13 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | 29. | 27,06 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 28. | ✓38,01 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 104,06
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 8,00 |
|
| 72 |
Laštovicová AmálieTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04192 |
|
6 |
97,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 32. | 13,33 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 16. | ✓32,97 |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 34. | 13,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 32. | ✓14,13 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 27. | ✓50,68 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 97,78
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 18,00 |
|
| 73 |
Novotná SoňaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06100 |
|
6 |
97,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2024 | VC Mladé Boleslavi14. 12. 2024 · Mladá Boleslav | 33. | ✓13,80 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 26. | ✓69,15 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 33. | ✓14,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 97,04
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 25,00 |
| 2. 11. 2024 | VC Náchoda2. 11. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 29,00 |
|
| 74 |
Bromová JanaSKK Arena Plzeň |
SKK Arena Plzeň |
04921 |
|
5 |
95,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 24. | ✓95,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 95,62
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 18,00 |
|
| 75 |
Fajkošová LilienUSK Praha |
USK Praha |
03398 |
|
5 |
91,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 26. | ✓63,35 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 38. | ✓13,86 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 33. | ✓13,83 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 91,04
|
| 76 |
Lisse ValerieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05259 |
|
5 |
70,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 27. | ✓56,52 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 32. | ✓14,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 70,61
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 21,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 36,00 |
| 7. 12. 2024 | Ještědsko - Turnovská brusle7. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 4. | 27,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 1. | 26,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 7. | 23,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 21,00 |
| 22. 3. 2025 | Memoriál Stanislava Suka22. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 19,00 |
|
| 77 |
Babáková BarboraSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03915 |
|
6 |
49,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 27. | 12,94 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 32. | ✓13,73 |
| 9. 11. 2024 | VC Třince9. 11. 2024 · Třinec | 17. | ✓21,98 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 29. | 12,71 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 30. | 12,67 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 42. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 49,57
|
| 78 |
Forejtková EsmiraUSK Praha |
USK Praha |
03455 |
|
5 |
41,45 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 35. | ✓13,96 |
| 30. 11. 2024 | VC USK Praha30. 11. 2024 · Praha | 35. | ✓13,66 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 34. | ✓13,83 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 41,45
|
| 79 |
Plottová KarolínaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06280 |
|
6 |
27,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 35. | ✓13,33 |
| 16. 11. 2024 | VC Hradce Králové16. 11. 2024 · Hradec Králové | 34. | ✓13,96 |
| 7. 12. 2024 | VC Kopřivnice7. 12. 2024 · Kopřivnice | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 27,29
|
| 80 |
Kuleniy AnnaHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05826 |
|
5 |
14,13 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 31. | ✓14,13 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,13
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 25,00 |
| 26. 10. 2024 | VC Ústí nad Labem26. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 22,00 |
| 26. 1. 2025 | Hronovská brusle26. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 10,00 |
| 8. 2. 2025 | VC Mostu8. 2. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 16,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 17,00 |
|
| 81 |
Novotná LeontýnaHC Slovan Louny |
HC Slovan Louny |
03287 |
|
6 |
10,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 34. | ✓14,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,09,
v sezóně 10 startů (víc než 9), proto −25 % = 10,57
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 19. 10. 2024 | VC Teplic19. 10. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 17,00 |
| 16. 11. 2024 | XVIII. ročník závodu VELKÁ CENA PODŘIPSKA MEMORIÁL KARLA KREJČÍHO16. 11. 2024 · Klubový pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 20,00 |
| 21. 12. 2024 | VC Nového Jíčína21. 12. 2024 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 17,00 |
| 4. 1. 2025 | Ledečská pirueta4. 1. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 26,00 |
| 11. 1. 2025 | Poděbradské ledové srdce11. 1. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 16,00 |
| 18. 1. 2025 | Lounská bruslička18. 1. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 18,00 |
| 8. 3. 2025 | ROKYCANSKÉ OSTŘÍ8. 3. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 12,00 |
| 15. 3. 2025 | MC USK Praha15. 3. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 14,00 |
| 29. 3. 2025 | Středočeská vločka29. 3. 2025 · Klubový pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 7,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |