| 1 |
Skalníková NelaKK Poděbrady |
KK Poděbrady |
05045 |
|
6 |
1 803,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 19. | 186,48 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 5. | 405,86 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 1. | 550,08 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 1. | 523,80 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 1. | ✓617,76 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 1. | ✓600,12 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 1. | ✓585,72 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 1. | 527,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 803,60
|
| 2 |
Gorná ZuzanaTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05892 |
|
7 |
1 656,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 1. | ✓559,44 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 1. | ✓557,28 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 2. | 473,68 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 1. | ✓539,28 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 1. | 488,16 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 1. | 484,92 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 2. | 516,77 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 2. | 504,37 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 656,00
|
| 3 |
Suchopárová BeátaKK Plzeň |
KK Plzeň |
03595 |
|
6 |
1 634,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 1. | ✓577,44 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 1. | ✓559,44 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 2. | 483,91 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 2. | 451,05 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 6. | 363,00 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 3. | ✓497,64 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 2. | 454,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 634,52
|
| 4 |
Šrajerová AnetaTJ AŠ Mladá Boleslav |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
03505 |
|
7 |
1 616,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 2. | 481,74 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 1. | ✓561,96 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 3. | 443,12 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 2. | 464,38 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 1. | ✓522,72 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 2. | ✓531,96 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 3. | 483,43 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 3. | 471,83 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 3. | 424,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 616,64
|
| 5 |
Sedlmajer KeilaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03013 |
|
7 |
1 384,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 3. | ✓465,16 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 7. | 372,96 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 2. | ✓479,88 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 6. | 429,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 4. | ✓439,29 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 384,33
|
| 6 |
Robinson SamanthaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
05887 |
|
6 |
1 337,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 2. | ✓497,24 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 4. | ✓419,58 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 4. | 417,96 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 2. | ✓420,36 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 11. | 325,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 337,18
|
| 7 |
Velenská ValentýnaKlub bruslení Říčany, z.s. |
Klub bruslení Říčany, z.s. |
04477 |
|
6 |
1 325,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 6. | 401,00 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 3. | ✓450,66 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 8. | 356,04 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 3. | ✓452,69 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 5. | 389,48 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 3. | ✓421,95 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 14. | 246,84 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 2. | 417,57 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 8. | 374,21 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 325,30
|
| 8 |
Magerlová ViktorieKrasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
Krasobruslařský klub Dvůr Králové nad Labem z.s. |
03464 |
|
8 |
1 313,29 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 5. | ✓417,04 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 5. | 404,04 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 5. | 397,28 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 5. | 377,52 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 5. | ✓446,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 4. | ✓450,09 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 313,29
|
| 9 |
Žákovská AlžbětaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05781 |
|
5 |
1 298,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 6. | 388,50 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 6. | 387,00 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 4. | ✓412,56 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 10. | 305,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 4. | 392,04 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 4. | ✓463,32 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 5. | ✓423,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 298,90
|
| 10 |
Bašistová Bella ElsieKK Poděbrady |
KK Poděbrady |
06257 |
|
5 |
1 269,71 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 7. | 384,96 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 5. | ✓404,04 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 3. | ✓448,92 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 7. | 349,20 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 6. | ✓416,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 269,71
|
| 11 |
Králíková AnnaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
03544 |
|
6 |
1 250,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 19. | 186,48 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 9. | 340,56 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 16. | 234,15 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 13. | 269,64 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 3. | ✓393,24 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 2. | ✓450,12 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 9. | 296,34 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 6. | ✓406,75 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 14. | 249,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 250,11
|
| 12 |
Hloušková AnežkaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
04997 |
|
6 |
1 249,57 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 13. | 288,72 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 7. | 372,96 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 4. | ✓421,47 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 8. | ✓394,68 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 5. | ✓433,42 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 249,57
|
| 13 |
Kubíčková MarkétaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
06098 |
|
6 |
1 246,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 10. | 326,34 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 9. | 343,42 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 7. | 366,72 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 3. | ✓434,42 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 11. | 290,40 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 7. | ✓411,84 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 7. | ✓400,08 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 8. | 336,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 246,34
|
| 14 |
Hromková Sofie MarieVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
03509 |
|
5 |
1 222,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 23. | 128,32 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 2. | ✓481,74 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | – | 0,00 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 9. | 329,56 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 4. | ✓363,69 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 9. | ✓377,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 222,95
|
| 15 |
Sakrajdová SáraVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
04397 |
|
6 |
1 200,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 4. | ✓433,08 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 11. | 310,80 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 7. | ✓371,52 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 17. | 209,72 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 15. | 274,56 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 4. | ✓395,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 200,15
|
| 16 |
Junková SáraIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
02949 |
|
6 |
1 193,33 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 10. | 326,34 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 6. | ✓390,25 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 6. | ✓382,00 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 5. | 378,30 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 3. | ✓421,08 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 12. | 326,04 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 16. | 250,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 193,33
|
| 17 |
Odložilíková Lara SofieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03424 |
|
6 |
1 190,96 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 18. | 202,02 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 4. | ✓419,58 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 8. | 359,03 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 16. | 224,70 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 16. | 217,80 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 9. | 366,74 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 7. | ✓390,48 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 5. | ✓380,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 190,96
|
| 18 |
Vavrečková AnabelBK Ostrava |
BK Ostrava |
03919 |
|
6 |
1 151,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 11. | 320,80 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 12. | 295,26 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 5. | ✓402,48 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 7. | ✓374,64 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 6. | ✓374,50 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 6. | 363,75 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 14. | 291,72 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 11. | 333,40 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 9. | 357,94 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 151,62
|
| 19 |
Hajerová RozaUSK Praha |
USK Praha |
06300 |
|
6 |
1 126,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 12. | 304,76 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 3. | ✓450,66 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 12. | 294,12 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 14. | 254,66 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 8. | ✓334,65 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 7. | 323,28 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 10. | ✓341,67 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 126,98
|
| 20 |
Pochmonová TerezaKK Orlová |
KK Orlová |
05751 |
|
6 |
1 106,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 8. | ✓357,42 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 17. | 216,72 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 11. | 299,60 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 12. | 276,45 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 4. | ✓366,12 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 10. | 282,87 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 8. | ✓383,41 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 15. | 260,32 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 13. | 263,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 106,95
|
| 21 |
Ptáčková Anna MariaVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06281 |
|
6 |
1 090,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 9. | ✓352,88 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 15. | 249,76 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 8. | ✓344,54 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 4. | ✓392,85 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 20. | 149,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 12. | 316,73 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 090,27
|
| 22 |
Tomiczková ZuzanaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
03177 |
|
6 |
1 085,07 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 9. | ✓341,88 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 10. | 325,08 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 10. | 314,58 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 5. | ✓352,56 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 3. | ✓390,63 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 13. | 308,88 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 13. | 292,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 085,07
|
| 23 |
Johnová LauraSpolek bruslařů mělnických |
Spolek bruslařů mělnických |
04280 |
|
6 |
1 043,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 15. | 256,64 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 15. | 247,68 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 13. | 280,98 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 8. | ✓351,44 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 15. | 232,80 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 7. | ✓348,48 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 11. | ✓343,20 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 17. | 233,38 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 11. | 293,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 043,12
|
| 24 |
Dushka MyroslavaUSK Praha |
USK Praha |
05773 |
|
6 |
1 039,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 10. | ✓336,84 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 9. | ✓341,88 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 14. | 263,16 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 11. | 291,00 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 8. | 311,88 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 10. | ✓360,36 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 039,08
|
| 25 |
Pospíšilová AmálieHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03912 |
|
5 |
1 035,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 14. | 272,68 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 25. | 93,24 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 16. | 232,20 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 7. | ✓359,52 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 8. | ✓309,81 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 17. | 227,78 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 6. | ✓366,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 035,58
|
| 26 |
Švecová JulieHC PZ Kraso Kladno |
HC PZ Kraso Kladno |
03678 |
|
6 |
1 031,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 14. | 264,18 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 6. | ✓388,50 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 17. | 218,54 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 11. | 305,60 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 14. | 247,35 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 8. | ✓333,96 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 18. | 216,71 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 12. | ✓309,13 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 10. | 307,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 031,59
|
| 27 |
Pejchová AgátaKK Pardubice |
KK Pardubice |
05784 |
|
6 |
1 002,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 8. | ✓357,42 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 11. | 309,60 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 12. | 296,59 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 7. | ✓325,44 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 9. | ✓319,44 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 34. | 17,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 13. | 300,06 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 25. | 97,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 1 002,30
|
| 28 |
Gondová Isabell MarySK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
03733 |
|
6 |
999,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 20. | 170,94 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 16. | 233,10 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 14. | 259,76 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 19. | 179,76 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 9. | ✓298,32 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 21. | 171,60 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 10. | ✓350,07 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 7. | ✓351,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 999,99
|
| 29 |
Burbak KiraAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06054 |
|
6 |
962,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 30. | 16,04 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 13. | ✓279,72 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 13. | ✓278,64 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 4. | ✓404,46 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 13. | 261,36 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 20. | 188,76 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 14. | 276,59 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 16. | 219,75 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 962,82
|
| 30 |
Nosková Viktorie EmaUSK Praha |
USK Praha |
03108 |
|
6 |
926,26 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 20. | 176,44 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 10. | ✓327,81 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 13. | 275,04 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 15. | 239,68 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 9. | ✓320,10 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 15. | 232,32 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 16. | 257,40 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 12. | ✓278,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 926,26
|
| 31 |
Hubíková EsterBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
03938 |
|
5 |
914,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 21. | 160,40 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 29. | 31,08 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 14. | 265,37 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 10. | ✓320,88 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 17. | 203,70 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 11. | ✓271,20 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 19. | 205,92 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 16. | 244,05 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 9. | ✓322,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 914,38
|
| 32 |
Jiráková TerezaBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
03823 |
|
5 |
900,51 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 17. | 217,56 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 11. | ✓312,20 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 26. | 74,90 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 13. | 244,08 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 10. | ✓304,92 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 31. | 17,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 14. | ✓283,39 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 15. | 234,40 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 900,51
|
| 33 |
Hainerová AnežkaUSK Praha |
USK Praha |
03947 |
|
6 |
860,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 16. | 233,10 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 15. | ✓248,64 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 17. | 213,92 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 18. | 194,74 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 13. | ✓261,90 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 5. | ✓350,22 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 23. | 133,36 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 18. | 190,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 860,76
|
| 34 |
Kováčová KláraTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04806 |
|
6 |
778,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 17. | ✓224,56 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 24. | 108,78 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 12. | ✓284,62 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 11. | ✓269,40 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 29. | 29,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 778,58
|
| 35 |
Klimešová EliškaKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
03241 |
|
5 |
774,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 8. | ✓368,92 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 21. | 155,40 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 21. | 156,10 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 18. | ✓176,28 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 14. | ✓228,99 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 24. | 113,89 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 774,19
|
| 36 |
Vaňková NatálieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
04022 |
|
6 |
769,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 16. | ✓240,60 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 11. | ✓310,80 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 19. | 187,32 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 21. | 149,80 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 16. | ✓218,25 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 23. | 137,28 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 22. | 131,85 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 769,65
|
| 37 |
Taršinská TýnaHC Strakonice |
HC Strakonice |
04971 |
|
6 |
760,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 32. | 16,04 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 23. | 124,32 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 12. | ✓290,32 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 16. | ✓203,40 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 24. | 101,64 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 15. | ✓266,72 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 19. | 195,24 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 19. | 175,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 760,44
|
| 38 |
Svojitková ViktorieAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06059 |
|
5 |
742,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 19. | 192,48 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 18. | ✓201,24 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 9. | ✓336,16 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 22. | 134,82 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 17. | 188,58 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 20. | 183,37 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 17. | ✓205,10 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 742,50
|
| 39 |
Kontárová SilvieTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03713 |
|
6 |
714,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 12. | ✓295,26 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 15. | ✓244,48 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 19. | ✓174,60 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 24. | 116,69 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 714,34
|
| 40 |
Govorova AnastasiaAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
06056 |
|
5 |
685,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 31. | 15,54 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 13. | ✓279,72 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 24. | 108,36 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 12. | ✓257,64 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 20. | ✓148,17 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 21. | 146,50 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 685,53
|
| 41 |
Žáková JulieHC Strakonice |
HC Strakonice |
03207 |
|
6 |
662,34 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 20. | ✓170,94 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 23. | 116,40 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 12. | ✓275,88 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 15. | ✓215,52 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 27. | 68,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 662,34
|
| 42 |
Tousek NicoleAkademie Tomáše Vernera z.s. |
Akademie Tomáše Vernera z.s. |
03107 |
|
6 |
645,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | – | 0,00 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | – | 0,00 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 20. | ✓171,71 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 18. | ✓189,15 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 10. | ✓284,76 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 24. | 120,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 645,62
|
| 43 |
Raková EliškaTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04193 |
|
6 |
632,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 28. | 48,12 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 31. | 15,54 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 22. | 140,49 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 21. | ✓145,50 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 6. | ✓336,75 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 26. | 85,80 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 22. | ✓150,03 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 632,28
|
| 44 |
Krejbichová TerezaKK Chomutov |
KK Chomutov |
06122 |
|
6 |
616,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 24. | 108,78 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 28. | 46,83 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 29. | 30,56 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 28. | 43,65 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 19. | ✓174,24 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 13. | ✓242,46 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 22. | 154,44 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 19. | ✓200,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 616,74
|
| 45 |
Taibrová VeronikaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05623 |
|
6 |
592,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 14. | ✓264,18 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 19. | ✓183,36 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 31. | 14,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 21. | ✓145,20 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 33. | 17,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 26. | 83,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 592,74
|
| 46 |
Matušíková IsabelaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
03297 |
|
6 |
587,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 15. | ✓248,64 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 6. | ✓339,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 587,64
|
| 47 |
Kropáčková AnnaKK Pardubice |
KK Pardubice |
03381 |
|
5 |
573,03 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 18. | ✓202,02 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 18. | ✓202,93 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 20. | ✓168,08 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 25. | 89,88 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 573,03
|
| 48 |
Solawová ValerieBK Ostrava |
BK Ostrava |
06000 |
|
6 |
565,61 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 27. | 62,16 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 23. | ✓119,84 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 17. | ✓189,84 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 12. | ✓255,93 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 565,61
|
| 49 |
Čechmánková VivienHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03914 |
|
5 |
557,77 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 18. | ✓208,52 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 23. | 124,32 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 20. | ✓170,28 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 20. | 164,78 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 26. | 72,75 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 36. | 17,16 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 20. | ✓178,97 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 557,77
|
| 50 |
Šestáková ZuzanaBK Hradec Králové |
BK Hradec Králové |
03604 |
|
6 |
514,18 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 22. | 139,86 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 32. | 15,61 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 21. | 152,80 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 19. | ✓162,72 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 18. | ✓188,76 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 28. | 51,48 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 28. | 50,01 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 21. | ✓162,70 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 32. | 14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 514,18
|
| 51 |
Popluharova DanielaKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
03538 |
|
6 |
506,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 22. | ✓137,52 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 32. | 14,55 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 25. | 81,36 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 16. | ✓202,05 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 21. | ✓166,70 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 506,27
|
| 52 |
Novotná SoňaTJ Kralupy nad Vltavou |
TJ Kralupy nad Vltavou |
06100 |
|
6 |
503,77 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 29. | 31,22 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 18. | ✓198,64 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 24. | ✓101,85 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 17. | ✓203,28 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 38. | 17,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 25. | 100,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 503,77
|
| 53 |
Kysilková EliškaPodřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
Podřipský krasobruslařský klub Roudnice nad Labem,z.s. |
03149 |
|
5 |
502,65 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 26. | 77,40 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 25. | ✓87,30 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 31. | 14,52 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 18. | ✓175,11 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 17. | ✓240,24 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 29. | 33,34 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 502,65
|
| 54 |
Brabcová KláraKrasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
Krasobruslařský klub Orel Žďár nad Sázavou |
05678 |
|
6 |
489,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 22. | ✓144,36 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 24. | 109,27 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 16. | ✓229,20 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 23. | ✓116,16 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 25. | 80,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 489,72
|
| 55 |
Doganová Milena MahíBK Příbram |
BK Příbram |
04250 |
|
6 |
481,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 27. | 64,16 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 19. | ✓185,76 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 27. | 58,20 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 21. | ✓135,60 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 20. | ✓159,72 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 29. | 34,32 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 27. | 66,68 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 481,08
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 19,00 |
|
| 56 |
Novotná LeontýnaHC Slovan Louny |
HC Slovan Louny |
03287 |
|
6 |
447,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 25. | ✓93,24 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 26. | 78,05 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 26. | 76,40 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 33. | 14,55 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 22. | ✓130,68 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 18. | ✓223,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 447,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 9. | 12,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky | 8. | 17,00 |
|
| 57 |
Korzonková NelaSKK Karviná |
SKK Karviná |
03905 |
|
5 |
440,74 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 28. | 46,62 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 29. | 29,10 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 15. | ✓216,96 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 22. | ✓121,23 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 27. | 65,08 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 24. | ✓102,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 440,74
|
| 58 |
Štěrbová Julie ValérieSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03774 |
|
6 |
422,15 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 26. | 80,20 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 22. | ✓139,86 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 25. | 92,88 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 23. | ✓122,24 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 20. | ✓160,05 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 25. | 87,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 422,15
|
| 59 |
Bursíková EllenTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
04996 |
|
6 |
402,68 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 24. | 112,28 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 23. | ✓123,84 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 24. | 104,86 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 19. | ✓161,64 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 23. | ✓117,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 402,68
|
| 60 |
Bartíková KarolínaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03937 |
|
5 |
335,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 22. | ✓122,04 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 26. | ✓67,35 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 22. | ✓146,43 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 335,82
|
| 61 |
Plottová KarolínaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
06280 |
|
6 |
330,75 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 27. | ✓61,12 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 23. | ✓108,48 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 20. | ✓161,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 330,75
|
| 62 |
Lisse ValerieHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05259 |
|
5 |
329,41 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 25. | ✓96,24 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 17. | ✓217,56 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 30. | ✓15,61 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 329,41
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Teplic14. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 16,00 |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 6. | 15,00 |
|
| 63 |
Faiglová AnetaKK Chomutov |
KK Chomutov |
05378 |
|
5 |
329,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 25. | ✓102,96 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 18. | ✓211,51 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 31. | ✓14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 329,12
|
| 64 |
Chovanečková KláraTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03714 |
|
5 |
302,35 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 29. | ✓32,08 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 22. | ✓139,32 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 22. | ✓130,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 302,35
|
| 65 |
Škamralová AnetaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03911 |
|
6 |
302,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 33. | 16,04 |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 32. | 15,54 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 21. | ✓154,80 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 39. | ✓17,16 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 23. | ✓130,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 302,12
|
| 66 |
Krákorová LucieBK Příbram |
BK Příbram |
03462 |
|
6 |
273,85 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 27. | 62,44 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 24. | ✓106,96 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 26. | ✓72,60 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 24. | ✓94,29 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 35. | 17,16 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 31. | 16,27 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 34. | 14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 273,85
|
| 67 |
Holbeinová ViktorieBK Ostrava |
BK Ostrava |
04734 |
|
5 |
257,58 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 27. | ✓61,92 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 29. | 29,96 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 23. | ✓107,76 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 32. | 17,16 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 25. | ✓87,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 257,58
|
| 68 |
Panská KarolínaHC Strakonice |
HC Strakonice |
03450 |
|
5 |
245,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 25. | ✓93,66 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 30. | 14,55 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 21. | ✓134,70 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 30. | ✓17,16 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 245,52
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 7. 3. 2026 | VC Mostu7. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 16,00 |
| 14. 3. 2026 | MC USK Praha14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 8. | 17,00 |
|
| 69 |
Laštovicová AmálieTJ Kraso Náchod |
TJ Kraso Náchod |
04192 |
|
6 |
233,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 34. | 15,54 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 21. | ✓155,40 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 28. | ✓45,84 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 29. | 29,04 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | – | 0,00 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 29. | ✓32,54 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 233,78
|
| 70 |
Matušíková AlexandraFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
06084 |
|
6 |
230,52 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 14. | ✓230,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 230,52
|
| 71 |
Doležalová LaraKK Česká Třebová |
KK Česká Třebová |
04128 |
|
5 |
227,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 26. | ✓77,70 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 28. | 46,44 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 25. | ✓91,68 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 31. | 14,98 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 27. | ✓58,08 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 227,46
|
| 72 |
Pecková EditaBK Variace Liberec |
BK Variace Liberec |
05629 |
|
6 |
217,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 26. | ✓77,70 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 23. | ✓124,88 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 35. | ✓14,98 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 217,56
|
| 73 |
Poláchová AnnaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03913 |
|
5 |
195,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 30. | 15,54 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 32. | 14,98 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 28. | ✓40,68 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 26. | ✓81,35 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 26. | ✓73,25 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 195,28
|
| 74 |
Babáková BarboraSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
03915 |
|
6 |
160,42 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 31. | 16,04 |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 28. | ✓46,62 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 27. | ✓59,92 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 27. | ✓53,88 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 31. | 16,67 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 28. | 43,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 160,42
|
| 75 |
Mitrakova MarusiaSK krasobruslení SPARTA, z.s. |
SK krasobruslení SPARTA, z.s. |
05556 |
|
5 |
133,56 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 27. | ✓62,16 |
| 8. 11. 2025 | Malá cena Pardubic8. 11. 2025 · Pardubice | 31. | 15,61 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 34. | 14,55 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 27. | ✓54,24 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 40. | ✓17,16 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 32. | 16,67 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 33. | 14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 133,56
|
| 76 |
Krupová ValentýnaFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
04841 |
|
5 |
123,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 33. | ✓15,48 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 24. | ✓94,92 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 32. | ✓13,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 123,87
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 12. 2025 | VC Nového Jíčína21. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 12,00 |
| 14. 3. 2026 | MC Kopřivnice14. 3. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 9,00 |
|
| 77 |
Mastná AdélaKrasobruslařský klub Západ, z.s. |
Krasobruslařský klub Západ, z.s. |
02932 |
|
6 |
116,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 29. | ✓31,08 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 32. | 15,48 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 32. | 15,28 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 33. | 14,98 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 30. | 13,56 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 29. | ✓26,94 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 30. | 16,67 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 27. | ✓58,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 116,62
|
| 78 |
Steblová MarieKK Havířov |
KK Havířov |
03303 |
|
5 |
104,76 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 35. | ✓15,54 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 30. | 15,48 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 28. | ✓40,41 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 28. | ✓48,81 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 104,76
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 12. 2025 | Havířovská růže14. 12. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 2. | 26,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 20,00 |
|
| 79 |
Potyszová EliškaFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
03163 |
|
5 |
96,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 26. | ✓67,80 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 30. | ✓14,52 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 35. | ✓14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 96,97
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 21. | 9,00 |
| 8. 11. 2025 | Orlovská piruetka8. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 15. | 15,00 |
|
| 80 |
Macošková SofieFSC Oceláři Třinec |
FSC Oceláři Třinec |
03160 |
|
6 |
91,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 10. 2025 | VC Třince18. 10. 2025 · Třinec | 33. | ✓15,54 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 29. | ✓30,96 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 28. | ✓44,94 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 30. | 13,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 91,44
|
| 81 |
Luttman MichaelaKrasobruslařský klub Západ, z.s. |
Krasobruslařský klub Západ, z.s. |
03689 |
|
5 |
60,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Náchoda25. 10. 2025 · Náchod | 30. | 15,54 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 34. | 15,48 |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 31. | 15,28 |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 34. | 14,98 |
| 6. 12. 2025 | VC Města Kopřivnice6. 12. 2025 · Kopřivnice | 29. | ✓27,12 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 32. | 14,52 |
| 7. 2. 2026 | VC Mladé Boleslavi7. 2. 2026 · Mladá Boleslav | 33. | ✓16,67 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 33. | ✓16,27 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 60,06
|
| 82 |
Matušková NaděždaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03741 |
|
5 |
58,54 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2025 | Orlovská pirueta22. 11. 2025 · Orlová | 30. | ✓14,98 |
| 10. 1. 2026 | VC Strakonic10. 1. 2026 · Strakonice | 28. | ✓43,56 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 58,54
|
| 83 |
Brožová NikoletaSK KRASO Děčín |
SK KRASO Děčín |
05875 |
|
6 |
48,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | 37. | ✓17,16 |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 30. | ✓16,27 |
| 21. 2. 2026 | VC Uherského Brodu21. 2. 2026 · Uherský Brod | 30. | ✓14,65 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 48,08
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 10. 2025 | VC Ústí nad Labem25. 10. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 11. | 17,00 |
| 22. 11. 2025 | Ledečská pirueta22. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 18. | 13,00 |
|
| 84 |
Holková ZdeňkaSportovní centrum Kuřim, z.s. |
Sportovní centrum Kuřim, z.s. |
04428 |
|
5 |
44,99 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 35. | ✓16,04 |
| 1. 11. 2025 | VC Ostravy1. 11. 2025 · RT Torax Aréna, Ostrava | 31. | ✓15,48 |
| 17. 1. 2026 | VC Břeclavi17. 1. 2026 · Břeclav | 31. | ✓13,47 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 44,99
|
| 85 |
Harvánková SimonaTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
03798 |
|
5 |
30,59 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 10. 2025 | VC Brna11. 10. 2025 · Brno | 34. | ✓16,04 |
| 29. 11. 2025 | VC USK Praha29. 11. 2025 · Praha | 35. | ✓14,55 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 30,59
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 2. 2026 | Beskydská pirueta8. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 3. | 19,00 |
| 21. 2. 2026 | Českotřebovská pirueta21. 2. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 12. | 14,00 |
|
| 86 |
Svozilová AnnaHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
03910 |
|
5 |
16,27 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 2. 2026 | VC Zlína14. 2. 2026 · Zlín | 32. | ✓16,27 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 16,27
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 11. 2025 | Brodské mládí1. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 13. | 17,00 |
| 8. 11. 2025 | Orlovská piruetka8. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 9. | 21,00 |
| 29. 11. 2025 | Memorial Stanislava Suka29. 11. 2025 · Pohár ČKS · žačky mladší | 5. | 26,00 |
| 24. 1. 2026 | Karvinský kahanec24. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | – | 0,00 |
| 31. 1. 2026 | Na ostří nože31. 1. 2026 · Pohár ČKS · žačky mladší | 14. | 17,00 |
|
| 87 |
Mrázková LindaIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
05339 |
|
6 |
15,28 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 11. 2025 | VC Hradce Králové15. 11. 2025 · Hradec Králové | 30. | ✓15,28 |
| 24. 1. 2026 | Pohár rakovnického Bakaláře24. 1. 2026 · Rakovník | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 15,28
|
| Hledání nic nenašlo. |