| 1 |
Mrázek DanielKK Nymburk |
KK Nymburk |
02186 |
|
8 |
831,08 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 1. | ✓261,12 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 1. | ✓308,84 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 1. | ✓261,12 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 1. | 216,81 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 1. | 216,81 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 831,08
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 3. 2017 | Nymburska stuha XXIX. rocnik11. 3. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 3. | 0,00 |
|
| 2 |
Tran SamuelBK Ostrava |
BK Ostrava |
|
|
7 |
599,06 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 1. | ✓232,92 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 2. | ✓198,54 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 2. | 152,32 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 2. | 118,26 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 1. | ✓167,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 599,06
|
| 3 |
Buksa LukášTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
|
|
6 |
412,66 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 1. | ✓105,92 |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 2. | ✓152,32 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 3. | ✓154,42 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 412,66
|
| 4 |
Musil RomanTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
|
|
6 |
364,43 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 6. | 21,76 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 2. | ✓135,87 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 4. | ✓110,30 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 4. | 65,28 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 2. | ✓118,26 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 3. | 78,84 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 2. | 83,80 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 364,43
|
| 5 |
Vochozka LukášBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05613 |
|
7 |
358,80 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 3. | ✓108,80 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 3. | 97,05 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 1. | ✓141,20 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 3. | ✓108,80 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 3. | 50,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 358,80
|
| 6 |
Špatenka AdamKK Pardubice |
KK Pardubice |
05782 |
|
7 |
255,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 4. | ✓65,28 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 4. | 58,23 |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 2. | ✓70,60 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 1. | ✓119,16 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 4. | 39,42 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 255,04
|
| 7 |
Kordík FrantišekSport Most, z.s. |
Sport Most, z.s. |
00168 |
|
8 |
175,32 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 10. 2016 | VC Brna22. 10. 2016 | 5. | ✓43,52 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 6. | 19,41 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 2. | ✓52,96 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 3. | ✓78,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 175,32
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Křišťálová brusle 201612. 11. 2016 · Pohár ČKS · žáci | 3. | 0,00 |
|
| 8 |
Anděl JanFSC Kopřivnice |
FSC Kopřivnice |
|
|
6 |
127,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 10. 2016 | VC Nového Jičína15. 10. 2016 | 2. | ✓39,72 |
| 5. 11. 2016 | VC Ostravy5. 11. 2016 | 5. | 38,82 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 7. | ✓44,12 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 5. | ✓43,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 127,36
|
| 9 |
Hlavsa VilémKRASO Krnov |
KRASO Krnov |
01722 |
|
7 |
122,36 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 6. | ✓66,18 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 4. | ✓39,42 |
| 18. 2. 2017 | VC Třince18. 2. 2017 | 4. | ✓16,76 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 122,36
|
| 10 |
Slaba AlbertSKK Mariánské Lázně |
SKK Mariánské Lázně |
|
|
6 |
90,90 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 3. | ✓42,36 |
| 26. 11. 2016 | Orlovská Pirueta26. 11. 2016 | 8. | ✓22,06 |
| 3. 12. 2016 | VC USK Praha3. 12. 2016 | 3. | ✓26,48 |
| 10. 12. 2016 | VC Města Kopřivnice10. 12. 2016 | 6. | 21,76 |
| 14. 1. 2017 | VC Hradce Králové14. 1. 2017 | 5. | 19,71 |
| 11. 2. 2017 | VC Břeclavi11. 2. 2017 | 5. | 19,71 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 90,90
|
| 11 |
Loibl Jan RainerBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
|
|
6 |
14,12 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 11. 2016 | Příbramský kahan12. 11. 2016 · příbram | 4. | ✓14,12 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 14,12
|
| Hledání nic nenašlo. |