| 1 |
Vochozka LukášBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05613 |
|
7 |
414,60 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2017 | ČP - VC Ostravy4. 11. 2017 | 1. | ✓138,20 |
| 11. 11. 2017 | ČP - VC Strakonic11. 11. 2017 | 1. | 94,08 |
| 18. 11. 2017 | ČP - Příbramský kahan18. 11. 2017 | 1. | ✓124,38 |
| 20. 1. 2018 | ČP - VC Českého Těšína20. 1. 2018 | 1. | ✓152,02 |
| 24. 2. 2018 | ČP - VC Českých Budějovic24. 2. 2018 | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 414,60
|
| 2 |
Čurilla DavidKK Havířov |
KK Havířov |
01936 |
|
7 |
355,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2017 | ČP - VC Ostravy4. 11. 2017 | 2. | 69,10 |
| 25. 11. 2017 | ČP - Orlovská pirueta25. 11. 2017 | 1. | ✓126,50 |
| 9. 12. 2017 | ČP - VC Nového Jičína9. 12. 2017 | 1. | ✓105,84 |
| 13. 1. 2018 | ČP - VC Uhesrkého Brodu13. 1. 2018 | 4. | 27,64 |
| 20. 1. 2018 | ČP - VC Českého Těšína20. 1. 2018 | 3. | 55,28 |
| 27. 1. 2018 | ČP - VC Třince27. 1. 2018 · Třinec | 1. | ✓123,50 |
| 17. 2. 2018 | ČP - VC Břeclavi17. 2. 2018 | 1. | 105,84 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 355,84
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2017 | P-ČKS - Karvinsky kahanec 201711. 11. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 2. | 4,00 |
| 18. 11. 2017 | P-ČKS - Orlovská pirueta18. 11. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 9,00 |
| 16. 12. 2017 | P-ČKS - Havirovska ruze 201716. 12. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 9,00 |
|
| 3 |
Blaas FilipUSK Praha |
USK Praha |
05611 |
|
6 |
300,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2017 | ČP - VC Kopřivnice21. 10. 2017 | 2. | 65,88 |
| 18. 11. 2017 | ČP - Příbramský kahan18. 11. 2017 | 2. | 55,28 |
| 2. 12. 2017 | ČP - VC USK Praha2. 12. 2017 | 1. | ✓120,60 |
| 13. 1. 2018 | ČP - VC Uhesrkého Brodu13. 1. 2018 | 2. | ✓82,92 |
| 24. 2. 2018 | ČP - VC Českých Budějovic24. 2. 2018 | 1. | ✓96,48 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 300,00
|
| 4 |
Špatenka AdamKK Pardubice |
KK Pardubice |
05782 |
|
7 |
248,50 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2017 | ČP - VC Strakonic11. 11. 2017 | 2. | 35,28 |
| 18. 11. 2017 | ČP - Příbramský kahan18. 11. 2017 | 3. | 27,64 |
| 2. 12. 2017 | ČP - VC USK Praha2. 12. 2017 | 2. | ✓60,30 |
| 13. 1. 2018 | ČP - VC Uhesrkého Brodu13. 1. 2018 | 1. | ✓152,02 |
| 3. 2. 2018 | ČP - VC Náchoda3. 2. 2018 | – | 0,00 |
| 24. 2. 2018 | ČP - VC Českých Budějovic24. 2. 2018 | 2. | ✓36,18 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 248,50
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 28. 10. 2017 | P-ČKS - Mala cena Pardubic28. 10. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 0,00 |
|
| 5 |
Iliyasov ZiyavdinSKK Mariánské Lázně |
SKK Mariánské Lázně |
|
|
6 |
228,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2018 | ČP - VC Uhesrkého Brodu13. 1. 2018 | 3. | ✓55,28 |
| 20. 1. 2018 | ČP - VC Českého Těšína20. 1. 2018 | 2. | ✓82,92 |
| 27. 1. 2018 | ČP - VC Třince27. 1. 2018 · Třinec | – | 0,00 |
| 3. 2. 2018 | ČP - VC Náchoda3. 2. 2018 | 1. | ✓90,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 228,20
|
| 6 |
Malczyk SebastianJoy and Sport Club z.s. |
Joy and Sport Club z.s. |
01838 |
|
7 |
155,83 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2017 | ČP - VC Kopřivnice21. 10. 2017 | 3. | 32,94 |
| 25. 11. 2017 | ČP - Orlovská pirueta25. 11. 2017 | 3. | 37,95 |
| 9. 12. 2017 | ČP - VC Nového Jičína9. 12. 2017 | 2. | ✓47,04 |
| 27. 1. 2018 | ČP - VC Třince27. 1. 2018 · Třinec | 2. | ✓61,75 |
| 17. 2. 2018 | ČP - VC Břeclavi17. 2. 2018 | 2. | ✓47,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 155,83
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 11. 2017 | P-ČKS - Karvinsky kahanec 201711. 11. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 9,00 |
| 16. 12. 2017 | P-ČKS - Havirovska ruze 201716. 12. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 2. | 4,00 |
|
| 7 |
Mrázek DanielKK Nymburk |
KK Nymburk |
02186 |
|
8 |
148,23 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2017 | ČP - VC Kopřivnice21. 10. 2017 | 1. | ✓148,23 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 148,23
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 1. 2018 | P-ČKS - Nymburk21. 1. 2018 · Pohár ČKS · junioři | 1. | 0,00 |
| 27. 1. 2018 | ČP - VC Třince27. 1. 2018 · Český pohár · junioři | 1. | 123,75 |
|
| 8 |
Vágner LukášKK Orlová |
KK Orlová |
|
|
6 |
122,95 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 25. 11. 2017 | ČP - Orlovská pirueta25. 11. 2017 | 2. | ✓63,25 |
| 2. 12. 2017 | ČP - VC USK Praha2. 12. 2017 | 3. | ✓36,18 |
| 9. 12. 2017 | ČP - VC Nového Jičína9. 12. 2017 | 3. | ✓23,52 |
| 20. 1. 2018 | ČP - VC Českého Těšína20. 1. 2018 | – | 0,00 |
| 17. 2. 2018 | ČP - VC Břeclavi17. 2. 2018 | 3. | 23,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 122,95
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2017 | P-ČKS - Orlovská pirueta18. 11. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 2. | 4,00 |
| 16. 12. 2017 | P-ČKS - Havirovska ruze 201716. 12. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 3. | 2,00 |
|
| 9 |
Straub AndreasVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
02073 |
|
6 |
54,11 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2017 | ČP - VC Ostravy4. 11. 2017 | 4. | ✓13,82 |
| 25. 11. 2017 | ČP - Orlovská pirueta25. 11. 2017 | 4. | ✓12,65 |
| 2. 12. 2017 | ČP - VC USK Praha2. 12. 2017 | 1. | 0,00 |
| 20. 1. 2018 | ČP - VC Českého Těšína20. 1. 2018 | 4. | ✓27,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 54,11
|
| 10 |
Galas AlanHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
|
|
6 |
50,87 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 13. 1. 2018 | ČP - VC Uhesrkého Brodu13. 1. 2018 | 5. | ✓13,82 |
| 27. 1. 2018 | ČP - VC Třince27. 1. 2018 · Třinec | 3. | ✓37,05 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 50,87
|
| 11 |
Fakach Mohamed ZakarijaSKK Ostrov |
SKK Ostrov |
|
|
6 |
40,00 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 3. 2. 2018 | ČP - VC Náchoda3. 2. 2018 | 2. | ✓40,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 40,00
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2017 | P-ČKS - O pohar mesta Ostrov4. 11. 2017 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 0,00 |
| 17. 2. 2018 | P-ČKS - Most17. 2. 2018 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 0,00 |
|
| Hledání nic nenašlo. |