| 1 |
Blaas FilipUSK Praha |
USK Praha |
05611 |
|
6 |
588,70 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 1. | 138,60 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 1. | ✓185,02 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 1. | ✓218,66 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 1. | ✓185,02 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 588,70
|
| 2 |
Špatenka AdamKK Pardubice |
KK Pardubice |
05782 |
|
7 |
356,17 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 2. | ✓100,92 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 2. | ✓134,56 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 1. | ✓120,69 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 3. | 67,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 356,17
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 17. 11. 2018 | P-ČKS - Mala cena Pardubice17. 11. 2018 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 8,00 |
|
| 3 |
Malczyk SebastianJoy and Sport Club z.s. |
Joy and Sport Club z.s. |
01838 |
|
7 |
322,78 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 1. | ✓94,56 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 1. | ✓127,30 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 3. | 67,28 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | – | 0,00 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 2. | ✓100,92 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 322,78
|
| 4 |
Čurilla DavidKK Havířov |
KK Havířov |
01936 |
|
7 |
260,97 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 1. | ✓96,40 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 3. | 41,58 |
| 10. 11. 2018 | ČP - VC Hradce Králové10. 11. 2018 | 2. | 35,46 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 2. | ✓63,65 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 5. | 16,82 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 3. | ✓100,92 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 2. | 53,64 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 5. | 16,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 260,97
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 8,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci | 1. | 8,00 |
|
| 5 |
Vágner LukášKK Orlová |
KK Orlová |
|
|
6 |
174,77 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 20. 10. 2018 | ČP - VC Nového Jičína20. 10. 2018 · Nový Jičín | 2. | 36,15 |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 2. | ✓69,30 |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 3. | ✓38,19 |
| 1. 12. 2018 | ČP - VC USK Praha1. 12. 2018 | 4. | 33,64 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 4. | ✓67,28 |
| 23. 2. 2019 | ČP - VC Českého Těšína23. 2. 2019 | 4. | 33,64 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 174,77
|
| 6 |
Heš MichalHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
|
|
6 |
73,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 24. 11. 2018 | ČP - Orlovská pirueta24. 11. 2018 | 4. | ✓12,73 |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 6. | ✓33,64 |
| 12. 1. 2019 | ČP - VC Uherského Brodu12. 1. 2019 | 3. | ✓26,82 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 73,19
|
| 7 |
Vystavěl OtoKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
00957 |
|
6 |
50,46 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 8. 12. 2018 | ČP - VC Kopřivnice8. 12. 2018 | 5. | ✓50,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 50,46
Další starty v sezóně – do tohoto žebříčku se nepočítají
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 15. 12. 2018 | P-ČKS - Havirovska ruze15. 12. 2018 · Pohár ČKS · žáci | – | 0,00 |
| 30. 3. 2019 | P-ČKS Prostejov30. 3. 2019 · Pohár ČKS · žáci | 2. | 3,00 |
|
| 8 |
Suchomel JosefVSK Technika Brno |
VSK Technika Brno |
06289 |
|
6 |
13,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 10. 2018 | ČP - VC Brna27. 10. 2018 | 4. | ✓13,86 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 13,86
|
| Hledání nic nenašlo. |