| 1 |
Vršek JanBK Ostrava |
BK Ostrava |
05903 |
|
7 |
506,93 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 2. | 91,05 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | – | 0,00 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 1. | ✓177,65 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 1. | ✓129,24 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 2. | 129,22 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 1. | ✓200,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 506,93
|
| 2 |
Tykal JakubBK Uherský Brod, z.s. |
BK Uherský Brod, z.s. |
05027 |
|
7 |
403,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 1. | ✓182,10 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 1. | ✓221,52 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 403,62
|
| 3 |
Klus MariánKK Orlová |
KK Orlová |
05894 |
|
8 |
357,19 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 1. | ✓143,60 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 2. | ✓96,90 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | – | 0,00 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 2. | ✓116,69 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 357,19
|
| 4 |
Měřva MarekKK Orlová |
KK Orlová |
05755 |
|
8 |
205,39 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 3. | 54,63 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 3. | ✓64,60 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 2. | ✓57,44 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | – | 0,00 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 3. | ✓83,35 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 205,39
|
| 5 |
Kára BenjaminHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05256 |
|
7 |
167,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 1. | ✓88,24 |
| 20. 1. 2024 | VC Strakonic20. 1. 2024 · Strakonice | 3. | ✓28,72 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 2. | ✓50,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 167,20
|
| 6 |
Malczyk AdrianBK Ostravahostuje |
BK Ostravahostuje |
01836 |
|
6 |
151,53 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 3. | ✓43,08 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 5. | ✓16,15 |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 3. | ✓92,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 151,53
|
| 7 |
Novák MarcelTJ Slavoj Český Těšín |
TJ Slavoj Český Těšín |
05891 |
|
8 |
138,98 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 2. | ✓33,84 |
| 4. 11. 2023 | VC Ostravy4. 11. 2023 · Ostrava | 2. | ✓71,80 |
| 25. 11. 2023 | Orlovská pirueta25. 11. 2023 · Orlová | 4. | 32,30 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 5. | ✓33,34 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 138,98
|
| 8 |
Mrázek VlastimilUSK Prahahostuje |
USK Prahahostuje |
02187 |
|
6 |
113,04 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 1. | ✓113,04 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 113,04
|
| 9 |
Sitek OliverBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05981 |
|
7 |
108,22 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 18. 11. 2023 | Krušnohorská brusle18. 11. 2023 · Ústí nad Labem | 2. | ✓33,09 |
| 27. 1. 2024 | Bakalářský pohár27. 1. 2024 · Rakovník | 3. | ✓25,12 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 4. | ✓50,01 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 108,22
|
| 10 |
Babenko FedirTJ STADION BRNO z.s. |
TJ STADION BRNO z.s. |
05855 |
|
7 |
90,24 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 21. 10. 2023 | VC Brna21. 10. 2023 · Brno | 1. | ✓90,24 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 90,24
|
| 11 |
Mucha Oliver MartinHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06178 |
|
6 |
55,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 10. 2. 2024 | VC Zlína10. 2. 2024 · Zlín | 4. | ✓55,38 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 55,38
|
| 12 |
Ďurček SebastiánKK Havířov |
KK Havířov |
01948 |
|
6 |
34,88 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 14. 10. 2023 | VC Uherského Brodu14. 10. 2023 · Uherský brod | 4. | ✓18,21 |
| 17. 2. 2024 | VC Třince17. 2. 2024 · Třinec | 6. | ✓16,67 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 34,88
|
| Hledání nic nenašlo. |