| 1 |
Klement JanUSK Praha |
USK Praha |
05993 |
|
7 |
823,16 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 2. | ✓219,96 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 1. | ✓348,80 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 1. | ✓254,40 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 1. | 159,96 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 1. | 166,66 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 1. | 173,29 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 1. | 209,95 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 823,16
|
| 2 |
Jefremenko MironKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
04083 |
|
6 |
552,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 4. | 65,64 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 3. | ✓186,12 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 4. | ✓191,84 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 2. | ✓174,90 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 4. | 64,60 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 552,86
|
| 3 |
Vršek JanBK Ostrava |
BK Ostrava |
05903 |
|
7 |
517,89 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 1. | ✓213,33 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 1. | ✓304,56 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | – | ✓0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 517,89
|
| 4 |
Mrázek VlastimilUSK Prahahostuje |
USK Prahahostuje |
02187 |
|
6 |
497,44 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 2. | ✓261,60 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 2. | 93,31 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 2. | ✓106,64 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 2. | ✓129,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 497,44
|
| 5 |
Čejka DanielHC Strakonice |
HC Strakonice |
05276 |
|
6 |
490,30 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 2. | 57,70 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 3. | 98,46 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 4. | ✓152,28 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 3. | ✓226,72 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 4. | ✓111,30 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 3. | 66,65 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 4. | 51,28 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 490,30
|
| 6 |
Měřva MarekKK Orlová |
KK Orlová |
05755 |
|
8 |
452,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 5. | ✓135,36 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 5. | ✓174,40 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 3. | ✓143,10 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 1. | 115,40 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 3. | 76,92 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 5. | 48,45 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 452,86
|
| 7 |
Sitek OliverBK České Budějovice |
BK České Budějovice |
05981 |
|
7 |
403,64 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 1. | ✓115,40 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 2. | ✓131,28 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 7. | 101,52 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 6. | ✓156,96 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 2. | 102,56 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 3. | 79,98 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 3. | 96,90 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 403,64
|
| 8 |
Kára BenjaminHC Rakovník, z.s. |
HC Rakovník, z.s. |
05256 |
|
7 |
293,84 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 6. | ✓118,44 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 8. | ✓122,08 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | – | 0,00 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 4. | 39,99 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 4. | ✓53,32 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 293,84
|
| 9 |
Jefremenko GordeyKrasobruslařský klub Nejdek z.s. |
Krasobruslařský klub Nejdek z.s. |
04084 |
|
6 |
287,72 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 5. | 49,23 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 8. | ✓84,60 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 7. | ✓139,52 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 7. | ✓63,60 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 6. | 32,30 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 287,72
|
| 10 |
Pírko MarekIce Skating Prague 6, z.s. |
Ice Skating Prague 6, z.s. |
04980 |
|
6 |
251,82 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 9. | ✓67,68 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 9. | ✓104,64 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 6. | ✓79,50 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 6. | 13,33 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 6. | 25,64 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 5. | 39,99 |
| 22. 2. 2025 | VC Českých Budějovic22. 2. 2025 · České Budějovice | 7. | 16,15 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 251,82
|
| 11 |
Olishchuk MichailKrasobruslení Teplice z.s. |
Krasobruslení Teplice z.s. |
06139 |
|
6 |
203,86 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 6. | 32,82 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 10. | ✓50,76 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | – | 0,00 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 5. | ✓95,40 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 2. | ✓57,70 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | 5. | 38,46 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 203,86
|
| 12 |
Košulič VáclavKraso Břeclav |
Kraso Břeclav |
06356 |
|
6 |
117,96 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 4. | 11,54 |
| 26. 10. 2024 | VC Brna26. 10. 2024 · Brno | 7. | 16,41 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | 11. | ✓33,84 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 12. | ✓52,32 |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 9. | ✓31,80 |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 4. | 11,54 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 6. | 26,66 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 117,96
|
| 13 |
Mucha Oliver MartinHC Berani Zlín |
HC Berani Zlín |
06178 |
|
6 |
104,38 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 12. 10. 2024 | VC Uherského Brodu12. 10. 2024 · Uherský Brod | 3. | ✓34,62 |
| 2. 11. 2024 | VC Ostravy2. 11. 2024 · Ostrava | – | ✓0,00 |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 11. | ✓69,76 |
| 8. 2. 2025 | VC Zlína8. 2. 2025 · Zlín | – | 0,00 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 104,38
|
| 14 |
Caesar MarekTJ Kraso Beroun |
TJ Kraso Beroun |
01698 |
|
6 |
87,69 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 11. 1. 2025 | Bakalářský pohár11. 1. 2025 · Rakovník | 8. | ✓47,70 |
| 25. 1. 2025 | VC Strakonic25. 1. 2025 · Strakonice | 5. | ✓26,66 |
| 15. 2. 2025 | Prague Cup Grebovka15. 2. 2025 · Praha | 7. | ✓13,33 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 87,69
|
| 15 |
Pekr RobinKRASO-bruslení Prostějov |
KRASO-bruslení Prostějov |
06106 |
|
7 |
87,20 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 22. 11. 2024 | Orlovská pirueta22. 11. 2024 · Orlová | 10. | ✓87,20 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 87,20
|
| 16 |
Malczyk AdrianJoy and Sport Club z.s. |
Joy and Sport Club z.s. |
01836 |
|
6 |
34,62 |
| Datum | Závod | Pořadí | Žebříček |
| 1. 2. 2025 | VC Břeclavi1. 2. 2025 · Břeclav | 3. | ✓34,62 |
✓ započítáno – do žebříčku se počítají 3 nejlepší výsledky: 34,62
|
| Hledání nic nenašlo. |